Kde jsou nejkrásnější ženy

Kategorie: Vztahy

Přemýšleli jste už někdy nad tím, jaké kvality mají ženy v jiných zemích? Někde jsou krásné a exotické, jinde jsou zase průměrné a ne zrovna pohledné.

Nejčastěji se říká, že ženy jsou nejkrásnější na Slovensku. A netvrdí to jen slovenští muži. Ne nadarmo koluje mezi chlapy obecně známý vtip, že na Slovensku není nutné otáčet se za pěknou ženou, protože za ní jde hned tucet dalších. My to jen a jen potvrzujeme a přidáváme do seznamu ještě pár zemí, kde najdete určitě nějakou krásku za nejbližším rohem a nejedno pánské oko bude uspokojené.

Země s nejkrásnějšími ženami

Slovensko

Ne velká krajina, co se polohy a rozlohy týče, avšak počtem krásek vedeme ve všech světových žebříčcích. Vždyť počet úspěšných modelek ve světě, které pocházejí právě ze Slovenska, mluví sám za sebe a nespočítáte je ani na jedné ruce. Slovenské ženy jsou prostě krásné, ať už jsou vysoké s blond vlasy, nebo hnědooké černovlásky s milým úsměvem a tajemným pohledem. I podle veřejných hlasování jsme v první desítce zemí s krásnými dívkami. Někdy člověka napadne otázka, jestli to množství turistů, které se v našich končinách z roku na rok zvyšuje, k nám chodí skutečně jen za krásami našich hor. Nemají turistiku přece jen jako záminku, aby se pokochali i slovenskými či českými ženami?

Rusko

Nehostinná krajina, těžký život a krutá nespoutaná příroda. A kdo by se nedivil, že ženy jsou zde jedny z nejkrásnějších vůbec. Na každém rohu zde najdete krásky s překrásně jemnou pletí, plnými rty, oblečené v sukních a kožichu. Rusky prostě vědí, co na sebe, a rády se ukazují. Není divu, že i z této země pochází tolik supermodelek.

Brazílie

Země plná odlišných národností, díky čemuž najdete v této zemi exotické a různorodé dívky. Ženy jsou zde převážně kyprých tvarů, s tmavší opálenou pokožkou a hlubokými očima. Kdo by přece nechtěl krásné brazilské tanečnice, svůdné a ladné svým pohybem.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit