Co je MerliX

MerliX je značka, pod kterou spadají výživové doplňky na podporu erekce mužů.

Prvním je MerliX Perfektum. Jde o pilulky na okamžité zlepšení erekce užívané těsně před sexuální aktivitou. Několik minut (většinou 15–60 minut) po spolknutí tabletky nastupuje vytoužená a dlouhotrvající silná erekce. Muž je díky této tabletce připraven na svůj kvalitní sexuální výkon. Balení obsahuje až 12 kapslí. Efekt může přetrvávat i dva dny.

Druhým přípravkem značky MerliX jsou kapsle s označením Senior. Jsou určeny pro starší muže. Užívají se dlouhodobě pravidelně každý den. Jejich složení přináší muži celkové zlepšení sexuálního zdraví a výkonnosti v sexu. Muž díky nim může nabýt schopnost déle udržet erekci, která je očividně pevnější, penis může být mohutnější a minimalizuje se riziko předčasné ejakulace.

 
  • zesílení erekce

  • konec předčasné ejakulace

  • prodloužení pohlavního styku

  • žádná bolest hlavy jako u konkurence
 
  • stačí 1 tabletka
  • rychlý nástup účinku
  • řešení vašich problémů s erekcí

MerliX - podpora erekce bez receptu

Značka MerliX byla vyvinuta vědci uznávané farmaceutické společnosti v USA. Toto složení bylo dlouhá léta využíváno v tabletách této firmy a přinášelo spokojenost statisícům mužů po celé Americe. Ve spolupráci s touto firmou jsme složení ještě mírně vylepšili a přizpůsobili požadavkům evropského trhu. Pilulky na podporu erekce MerliX neobsahují žádnou zbytečnou chemii ani hormony. Jsou čistě přírodního složení, které je založeno na ideálních koncentracích a ideální kombinaci přírodních látek, aminokyselin a vitamínů. Jejich synergickým efektem se dosahuje mimořádný účinek, který v posteli ocení každá partnerka.

V medicíně se na řešení problémů s erekcí využívají již známé modré tabletky. Ty však s sebou přinášejí řadu nežádoucích vedlejších účinků, které si asi nepřeje žádný muž. Bolesti hlavy, zarudnutí obličeje nebo například i rozmazané vidění. Jejich užívání je vázáno na lékařský předpis a musí být sledováno lékařem. Dnes už však díky tabletám MerliX nemusíte tyto záležitosti absolvovat. MerliX je doplněk stravy a je to tedy volně prodejný přípravek na řešení problémů s erekcí a problémů kvality sexuálního života. Tabletky MerliX jsou uznány Ministerstvem zdravotnictví ČR, které tím schválilo jejich složení a povolilo umístění tohoto výjimečného amerického preparátu na český trh. S užíváním tabletek MerliX nejsou spojeny žádné vedlejší nežádoucí účinky.

Složení

Extrakty z tradičních bylin Ženšen, Maca, Tribulus Terrestris
Přírodní aminokyseliny L- Arginín, L-Lyzín, L-Ornitín, L-Citrulín
Vitamíny B2, B6, B12, zinok

Certifikované produkty

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit
Bez lékařského předpisu

BEZ lékařského
předpisu

Garance vrácení peňez

GARANCE

vrácení peňez

Ověřená náhrada léků na předpis

OVĚŘENÁ NÁHRADA
léků na předpis

Anonymita doručení

ANONYMITA
doručení

Doprava zdarma nad 1300 Kč

Jen u nás
DOPRAVA ZDARMA

(nad 1 300 Kč)