Potence

Co je mužská potence

potence

Přesný význam slova potence je schopnost, mohutnost, sílu, moc, ale také hlavně způsobilost plodit a schopnost pohlavního styku. Nicméně projev mužské potence závisí především na přirozené síle muže, jeho zdraví, věku a určitou roli v tomto ohledu zastávají i ženy. Statistiky dokazují, že stálá sexuální partnerka, má nejpříznivější vliv na mužskou potenci. Za sexuální funkci je zodpovědná určitá část mozku muže. Ženy se často domnívají, že jde o celou část, nicméně opak je pravdou. Při pohlavním vzrušení mozek vysílá nervové signály do pohlavních orgánů. Následuje vzestup krevního tlaku, zrychlení dechu, penis se naplní krví, zvětšuje se a tvrdne.

Příčiny impotence (erektilní dysfunkce)

Impotence neboli erektilní dysfunkce je označována jako neschopnost dosáhnout nebo udržet erekci. Ovšem musí jít o dlouhodobě trvající neschopnost, příležitostné selhání je naprosto běžné. Jedná se o nejčastější sexuální poruchu u mužů. Pokud máte problémy s potencí, na vině může být hned několik faktorů. Nejčastější příčiny problému s potencí jsou:

  • Věk, špatný životní styl – s přibýváním věku dochází ke zhoršování krevního oběhu a snižování hladiny testosteronu. Proto u mužů ve věku nad padesát let dochází k poruše erekce v 50% případů. Mužskou potenci samozřejmě negativně ovlivňuje kouření, alkohol, špatná životospráva, únava, nedostatek pohybu, přehřátí nebo naopak podchlazení, sedavé zaměstnání apod.
  • Špatný psychický stav – impotence může být důsledkem psychických problémů, jako jsou například: stres, deprese, nepohoda ve vztahu, ztráta zaměstnání, obavy z nedostatečného uspokojení partnerky, psychické trauma z dětství.
  • Nedostatečné prokrvení penisu – může být způsobeno poškozením cév, například při onemocnění cukrovkou nebo aterosklerózou.
  • Negativní účinky léků – jedná se především o medikamenty na vysoký krevní tlak, žaludeční vředy, plísně, alergie, chemoterapeutika, antidepresiva apod.

Jak zvýšit potenci

Pokud chcete předejít problémům s potencí, tak udržujte zdravý životní styl. Dopřejte si pestrou stravu, dostatek fyzické aktivity, vyhýbejte se stresovým situacím, vyvarujte se kouření a pití nadměrného množství alkoholu. Jistě je třeba jíst hodně ovoce a zeleniny. Vyhýbat se uzeninám, tučným jídlům a sladkostem. Dbát na dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků či vhodných rostlinných výtažků.

Tento výčet preventivních kroků, jak zvýšit potenci, se vám jistě zdá jako běh na dlouhou trať. Snadnější a rychlejší řešení pro vás může být využití výživových doplňků na podporu potence. 

Přírodní produkty obvykle obsahují kombinace různých výtažků z bylin, kdy každá z nich slouží k něčemu jinému. Například ženšen snižuje dopad stresových účinků, tím pádem pozitivně ovlivňuje chuť na sex. L-arginin (aminokyselina) způsobuje rozšíření cév, což se projevuje na prokrvení pánevní oblasti a hlavně zlepšení prokrvení penisu.

Produkty MerliX obsahují dokonalé složení přírodních látek, které jsou osvědčené a mají tak pozitivní vliv na zvýšení potence a erekce s prakticky okamžitou účinností.

Podpora mužské potence

Impotence nemusí být nutně jedinou příčinou, proč sáhnout po tomto výživovém doplňku na podporu erekce. MerliX nejenom pomáhá zvýšit sexuální touhu, zvětšovat penis, ale také vám prodlouží délku pohlavní aktivity.  Vzhledem k tomu, že je MerliX postaven na přírodní bázi, jsou nežádoucí účinky zcela výjimečné. Díky tomuto doplňku si můžete skvěle zpestřit sexuální život.

Proč chtějí muži zdravou potenci

Milování má na lidský organismus blahodárné účinky. Podle vědeckých studií sex obnovuje mozkové buňky, má kladný dopad na naši psychiku, uvolňuje napětí, prospívá v každém věku a funguje jako elixír mládí. Milováním si dokazujeme vzájemnou lásku, kterou k sobě cítíme. Tudíž nás všechny spojuje touha po kvalitním sexu, který je samozřejmě součástí v každém zdravém vztahu, a proto je velice důležité dbát na zdravou potenci.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit