Prostata

Obvykle dosahuje zdravá prostata velikosti vlašského ořechu nebo kaštanu. Pokud tyto rozměry doposud malá žláza přesáhne, umí mužům nemile zkomplikovat život. Nezhoubné zvětšení prostaty vede ke stlačení močové trubice, způsobuje obtěžující poruchy močení a nejednou vyústí až do nepříjemné operace prostaty. Odhalte následující jedinečné rady, které vám zaručeně pomohou udržet velikost vaší prostaty na uzdě!


Jak se vyhnout operaci prostaty

prostata

Vyměňte klobásu za rajčata

Výživa se prokazatelně podepisuje na stavu mužského zdraví. Změna stravovacích návyků je jedním z prvních kroků, které byste při péči o vaši prostatu měli zvážit. Studie dokázaly, že lykopen, antioxidant obsažený v červeném ovocí a zelenině, výrazně snižuje riziko zvětšení, stejně jako rakoviny prostaty. Zaměňte tedy klobásu a jiné uzeniny na vašem talíři za chutná rajčata nebo šťavnatý meloun. Namísto másla raději do pokrmů přidejte olivový olej a sýr můžete nahradit oříšky. Malé změny v přípravě jídel se pozitivně odrazí na vaší celkové vitalitě.

Nalejte si šálek dobré kávy

Domníváte se, že popíjení kávy vašemu zdraví neprospívá? V tomto případě je překvapivě opak pravdou. Nezhoubnému zvětšení prostaty, ale dokonce i rakovině můžete předejít právě šálkem celosvětově oblíbeného nápoje. Denní doporučené množství kofeinu pro většinu zdravých dospělých je 400 miligramů, což představuje přibližně jeden a půl šálku tmavého moku. Káva by zároveň neměla být upravená filtrací, protože tím je už zbavená obsažených prospěšných látek. Alternativou je i tradiční zelený čaj. Muži, kteří ho pijí, snižují pravděpodobnost problémů spojených s prostatou až o závratných 70 % v porovnání s těmi, kteří ho do svého jídelního lístku nezařazují.

Nevysedávejte v baru, roztočte to při sportu

Už konzumace dvou piv denně se podle lékařských výzkumů nepříznivě odrazí na zdraví mužské prostaty. Pravidelné nebo nadměrné popíjení je přitom zátěží i pro mnohé další tělesné orgány, jakými jsou například játra a žaludek. Namísto posedávání nad pohárkem si raději s přáteli dopřejte čas na kolektivní sporty. Pročistíte si při nich mysl a zlepšíte kondici. Díky pohybu se tělo dokáže snadno zbavit i přebytečných kilogramů, které se na vás naopak při popíjení mnohokrát nalepí. Tělesná aktivita je výborným způsobem jak nedostat vaši mužskou pýchu na operační stůl.

Skórujte v ložnici (skoro) každý den

Malá žláza na dně mužské pánve má za úlohu vytvářet bílou tekutinu, která se smísí se spermiemi a tak vzniká mužský ejakulát. Studie evropských urologů potvrdily, že pokud se obsah vaší prostaty pravidelně nevyprázdní, vede to u mužů až ke zvýšení rizika rakoviny prostaty. V nehybném semeni se zároveň přemnoží bakterie a viry, což může vést k dalším zdravotním komplikacím. Když je pro vás operace prostaty „strašákem“, neměli byste určitě zapomínat na pravidelný pohlavní styk. Vyvrcholení byste si podle studií měli dopřát až jedenadvacetkrát za měsíc. Pokud vám k plnohodnotnému sexu brání problémy s erekcí, zaručeně vám pomůže užít hodinu před sexem tabletu prémiového složení MerliX Perfektum. Kromě prodloužení sexuálního styku, ztvrdnutí a zpevnění penisu a žádných nežádoucích účinků, se můžete těšit také na zintenzivnění orgasmu.

Nestyďte se stáhnout kalhoty před specialistou

Je důležité, abyste už při prvotních příznacích problémů s prostatou navštívili odborníka. Pokud potřebujete močit častěji, než jste zvyklí, pozorujete těžkosti při samotném vyprázdnění, nebo i po vykonání potřeby cítíte, že je váš močový měchýř plný, obraťte se na lékařskou pomoc. Mužská žláza se přirozeně s přibývajícím věkem zvětšuje, ale i tak je nevhodné jakékoliv podezřelé příznaky ignorovat. Odkládáním řešení zdravotních těžkostí si přivodíte větší pravděpodobnost, že se váš problém bude nakonec muset řešit chirurgicky. Stejně důležité je nepodceňovat dědičnost a tedy jestli onemocněním prostaty trpěl už někdo ve vaší rodině, šance, že se projeví i u vás, je o to vyšší. Stejně tak je vhodné sdělit genezi onemocnění ve vaší rodině i ošetřujícímu lékaři.

Problémy s prostatou se dají řešit

Předcházejících pět rad vám zajisté pomůže na cestě za vaší zdravou prostatou. Pokud by bylo pro vás zpočátku náročné dodržovat všechny vzpomenuté body, díky nimž se vyhnete zdravotním komplikacím a zároveň i operaci prostaty, máme pro vás jednoduché řešení. Doplňte vaši stravu o tabletky MerliX Senior, které jsou plné aminokyselin, ověřených výtažků z bylin a potřebných vitamínů. Dokonalá erekce, kterou díky preparátu získáte, vám dál umožní prožívat kvalitní sex, který vám přinese hodnotné zdravotní benefity. Vaše prostata vám poděkuje pevným zdravím a na operaci můžete zapomenout.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit