Složení MerliX

Při výrobě produktů MerliX byly využity nejmodernější technologie americké farmaceutické firmy, která produkt vyvíjela, a jeho složení vyšperkované tak, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a účinek.

Pilulky na erekci MerliX neobsahují hormonální ani chemické přísady. Pro zlepšení kvality erekce využívají přírodní látky.

V následujícím složení uvádíme látky, které obsahují produkty Perfektum a Senior. Přesné složení obou konkrétních produktů najdete na produktových stránkách.

Výtažky z bylinBylinky na erekci

Tribulus Terrestris (kotvičník zemní) – je rostlina, jejíž extrakt zvyšuje hladinu testosteronu, pozitivně ovlivňuje libido a potenci. Přirozeným způsobem zlepšuje kvalitu erekce a sexuálního života, spermatogenezi, zvyšuje chuť na sex, fyzický a psychický výkon. Je jednou z TOP složek přípravků na posílení erekce.

Maca – rostlina s názvem Lepidium Meyenii, které se říká i Peruánská Viagra. Jde o výborné přírodní afrodiziakum. Pomáhá při tvorbě a pohyblivosti spermií, zvyšuje psychickou a fyzickou odolnost a snižuje stres organismu. Má i řadu dalších pozitivních účinků na zlepšení erekce a zvýšení kvality sexuálního života.

Ženšen (Korean Ginseng) – bylina, která obsahuje ginsenosidy (sloučeniny, které vyvolávají účinky podobné steroidům). Ginsenosidy zlepšují sexuální funkci zvýšením množství oxidu dusnatého ve tkáni penisu. Oxid dusnatý má důležitou úlohu při uvolňování svalů penisu. Umožňuje, aby se tato oblast naplnila krví. Jde o proces nezbytný pro dosažení erekce. Ženšen navíc zlepšuje vytrvalost, krevní oběh, snižuje úzkost, zvyšuje sexuální apetit. Zlepšením krevního oběhu zajišťuje, že se do penisu dostane více krve a snížením stresu umožní muži uvolnit se a dosáhnout tak kvalitnější erekce.

Saw Palmetto – je to jiný název pro rostlinu s pojmenováním serenoa plazivá. Účinné látky se nacházejí v plodu. K léčbě problémů s prostatou ho využívali už Indiáni. Kromě různých dalších pozitivních účinků (proti vypadávání vlasů, pro zlepšení spánku, trávení atd.) Dokáže zlepšit i celkový stav reprodukčních orgánů. Využívá se proto už dlouho i v produktech na zkvalitnění erekce, jakým je i MerliX.

Aminokyseliny

L- arginin – aminokyselina, která zlepšuje průtok krve, podporuje syntézu bílkovin, pomáhá vytvářet oxid dusnatý, stimuluje vylučování růstového hormonu. Výzkumy dokazují, že při pravidelném užívání L-argininu se dosahuje kvalitnější a silnější erekce.

Aminokyseliny a erekce

L-lysin – esenciální aminokyselina, která se ve větším množství nachází hlavně ve svalstvu. Člověk si ji neumí vyprodukovat sám. Pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém vytvářením kolagenu. Díky tomu obnovuje pružnost cév a tím pomáhá léčit erektilní dysfunkci.

L-ornitin – jde o doplňkovou aminokyselinu. Je však velmi důležitá, zejména pro kvalitní erekci. V organismu se mění na arginin a podporuje tak kardiovaskulární systém důležitý pro ztopoření penisu díky podpoře tvorby prospěšného oxidu dusnatého. L-ornitin uvolňuje růstový hormon, zlepšuje prokrvení jemných cévních kapilár v penisu, stimuluje imunitní systém.

L-citrulin – neesenciální aminokyselina, která podporuje prokrvení cév a tím i erekci. Hladinu argininu podporuje dokonce efektivněji než samotný L-arginin. Je tedy velmi vhodnou ingrediencí doplňků na zkvalitnění erekce mužů. Běžně ho užívají i sportovci na zvýšení výkonu a také na ochranu kardiovaskulárního systému.

Vitamíny

Vitamín B6 a erekce

B2 (riboflavin) – dodává tělu energii. Ovlivňuje totiž celkovou energetickou přeměnu v organismu. Je nezbytný pro základní buněčný metabolismus.

B6 (pyridoxin) – napomáhá prokrvení. Kontroluje tvorbu a funkci niacinu, červených krvinek a několika hormonů, včetně těch, které jsou spojeny s růstem a sexualitou.

B12 (metylkobalamin) – podporuje nervová vlákna a mozkové buňky. Přispívá k optimální funkci psychiky a nervového systému. Snižuje vyčerpání a únavu a má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém. Dokáže tělo nabít energií, kterou potřebuje i vaše erekce. Metylkobalamin je lépe absorbován a udržován v těle jako vitamin B12 ve formě cyanokobalaminu.

Zinek (niacin) – v organismu je nutný pro tvorbu sexuálních hormonů testosteronu, estrogenu či progesteronu. Zlepšuje průtok krve, snižuje hladinu špatného cholesterolu a zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit