Příběhy zákazníků

Karel (48 r.) s manželkou,

Jsme manžely už od mých 25 let. Vždy jsme se milovali, ale čas postupoval a stárnutí se na nás začalo podepisovat, náš vztah ochladl. Když se ztratí nějaká fyzická přitažlivost, začne to být v sexu obtížnější. S manželkou jsme přestali sexuálně žít před několika lety. Utrpělo tím i naše manželství. Začali jsme se vzdalovat jeden druhému a mnoho věcí si vyčítat. Začali jsme být nervóznější. Sex je zdravý a utužuje vztahy, proto mě napadlo zkusit to cestou vylepšení našeho intimního života. Nechtěl jsem brát léky na předpis, protože jsem si nechtěl nějak uškodit. Chtěl jsem něco přírodnějšího, co přivolá erekci přirozeněji a co zlepší mou vytrvalost vyváženěji. Tak jsem začal zkoušet různé pilulky z internetu. Jedny nepomáhaly, druhé byly o něco lepší, ale byl to jen první dojem. Vyhodil jsem za to dost peněz, a když se na to podívám zpětně, nic mi to nepřineslo. Ale když přišel na řadu MerliX, změnilo se to. Bylo to jiné. Cítil jsem se silnější a měl jsem větší chuť na sex. Nevím, čím to je, ale tento přípravek mi pomohl. Nejprve jsem zkusil tabletky MerliX Perfektum. Tehdy jsme si s manželkou konečně po dlouhém čase dobře zašpásovali. A pak o pár dní znovu a znovu. Mělo to pozitivní vliv na náš partnerský život a na naše manželství. Nyní už beru pravidelně přípravek na dlouhodobé užívání MerliX Senior a nepotřebuji si proto ani dávat tabletku Perfektum před sexem. Jde to už nějak samo i bez ní. Když se necítím ve své kůži, dám si ji a vše je v nejlepším pořádku. Děkuji za tyto pilulky, jsem velmi rád, že jsem na ně narazil.

Roman (41 r.),

Mám o 11 let mladší přítelkyni. Celou své mládí jsem podnikal a budoval své podniky. Teď si chci už jen užívat. Nenapadlo mě však předtím, že v takovém pokročilejším věku to už nebude tak snadné jako za mlada. Zejména v mém případě, když jsem se celý dosavadní život psychicky i fyzicky velmi vyčerpával neustálým stresováním se, které prostě k podnikání patří. Byla by to ale škoda neužít si takovou krásu, jakou mám doma. Přítelkyně mé selhání tolerovala, ale mně bylo líto, že si to neužívám. Tak jsem zkusil tento MerliX a pomohlo to. Předtím jsem si dával ženšenové tabletky, ale i jeden nejmenovaný produkt z internetu. Tento MerliX mě vždy před sexem nabije silou a energií. Přítelkyně nevidí rozdíl mezi mnou a o 15 let mladším mužem. Říká, že jsem dokonce lepší, než byli ti mladší. Já si toto své tajemství trochu hlídám. Nechci, aby o tabletkách věděla. Namluvil jsem jí, že jsem se v posteli zlepšil, protože jsem se začal zdravější stravovat, a uvěřila tomu, tak nač jí říkat, jak je to opravdu, no ne?

Petr (54 r.),

Pracuji těžce, denní, noční. Mám rozházený biorytmus. Jednou spím přes den, jindy v noci a trpí tím i tělo. V mém věku to už není jako to bývalo. No ale sex jsem měl vždycky rád, asi jako každý z nás. Nerad bych se ho vzdal. Urolog mi předepsal léky, ale měl jsem z nich vedlejší projevy. Bolela mě hlava a pokožku jsem měl červenější než jindy. Tak jsem si objednal výživový doplněk Merlix, který by měl být šetrnější. A zabralo to, čili už nemusím chodit k lékaři a stydět se v lékárně, když si lék na předpis vybírám. Jednoduše objednávám přes internet pohodlně z domu. Balíček vždy přijde anonymně zabalený, takže kurýr ani neví, co mi doručuje. A pomáhá to. Nemám důvod něco měnit. Tento produkt mi vyhovuje po všech stránkách.

Václav (36 r.),

Nevěřil jsem reklamě na internetu ani těm informacím, které při těchto tabletách uvádějí. Ale nakonec jsem se přesvědčil na vlastní kůži, že nelžou a že to funguje. Je to přesně jak píší, účinek přijde asi hodinu po spolknutí tabletky, někdy i dříve. Závisí to na tom, kdy začnete s předehrou. Jen to vyzkoušejte, doporučuji určitě. Je to bomba, jaký sex pak zažijete.

Jiří (49 r.),

Mám vyzkoušených mnoho produktů na erekci, ale tento je tím, který to u mě vyhrál a zůstanu mu věrný i nadále. Dovolím si Vám poslat tuto mou recenzi. Můj běžný den vypadá tak, že brzy ráno odjíždím autem do práce. Mám sedavé povolání, nesportuji. Dopřeji si občas skleničku nebo slaninu, ale snažím se to nepřehánět. Manželka chodí z práce o páté, já o čtvrté. Po práci si spolu dáme večeři a pak už jen sedíme v obývacím pokoji u televize. Podíváme se na zprávy a poté co dávají. Některé večery to dělám tak, že před sprchou si dám tuto zázračnou tabletku. Než se osprchuje manželka a potom i já, uplyne nějaká půlhodina. Zalehnout a tabletka začne pomalu působit. Pak se už jen milujeme jako bychom vůbec neměli za chvíli padesátku. Spokojenost s pilulkami Merlix je tedy na obou stranách. I u mne i u manželky.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit