Příběhy zákazníků

Jan (37) - alkoholismus, Český Krumlov

Můj příběh je jedním z těch, jak i největší hlupák může skončit šťastně. Vyrůstal jsem v rodině, kde hádky a alkohol byly na denním pořádku. S tímto vzorem jsem bohužel zakládal i vlastní rodinu. Už když to píšu, je to těžké, natož si to vnitřně přiznat – po narození dětí se ze mě stal alkoholik. Manželka mi dala několik šancí, mnohokrát se vrátila, ale jednoho dne sbalila sebe i děti a už se nikdy neukázala.

Stala se ze mě troska. Svoje děti jsem neviděl 2 roky, dokud mě nezachránil můj kamarád Tomáš, který se vrátil z Anglie a přišel ke mně na návštěvu. Když viděl, jak jsem si zničil život, rozhodl se mi pomoci. Znali jsme se od dětství a já mu nikdy nepřestanu být vděčný za to, co pro mne udělal. Bydlel jsem nějakou dobu u něho a zařídil mi i práci. Jako alkoholik jsem musel být pod dohledem a naštěstí jsem se chopil příležitosti a nezklamal ho. Čistý jsem k dnešnímu dni 3,5 roku.

Postupně jsem si našel také cestu k dětem, moc si z toho období nepamatovaly, ale exmanželka ano. Přesto byla na mě hrdá, k sobě jsme si však už cestu nenašli. Časem jsem si našel přítelkyni a nikdy by mě nenapadlo, jak moc může špatný životní styl ovlivnit zdraví člověka. Vždy jsem se tomu vysmíval, dokud jsem na to nedoplatil já sám. Měl jsem v podstatě štěstí, že jediné následky mé závislosti doslova odnesl můj penis. Chtěl jsem začít nový život. Měl jsem vlastní bydlení, práci, byl jsem abstinent a s přítelkyní jsem si velmi rozuměl. Zklamával jsem ji však pravidelně v sexuální oblasti. Peněz jsem nikdy neměl na rozhazování, proto mě hodně vadilo, kolik jsem jich vrazil do různých vitamínů z reklam, které vůbec nic nedělaly. Merlix byl poslední, který jsem se rozhodl vyzkoušet, právě v té době byl novinkou na trhu. Nejdřív jsem sáhl po řadě Perfektum, protože slibovala okamžitý účinek a u mě tedy zafungovaly perfektně. Partnerka se i lekla, zda jsem si nedal i něco jiného, ale ne, byla to jen tabletka 1 hodinu před sexem. Nevěřil jsem, že mi pomůže, byl jsem stejně překvapený jako ona. Byla to vlastně jediná značka, kterou jsem dosud ještě nezkoušel. Testuji je zatím 2 měsíce a věřím, že i v této oblasti jsem našel štěstí.

Eliška a Josef (51) - podnikatelé, Znojmo

Už před nějakou dobou jsem si všimla, že manžel tráví víc času u počítače, což u něj nebylo zvykem. Jako správná manželka jsem slídila a zjistila jsem, že si čte recenze na tabletky na zlepšení erekce. Všimla jsem si, že v poslední době je tišší a smutnější, ale opravdu by mě nenapadlo, že ho jeho mužský problém tak trápí. Připisovala jsem to spíše stresu nebo vyhoření z práce, protože jsme právě řešili propouštění některých zaměstnanců ve firmě. Jeden den mi to nedalo, vyhledala jsem si recenze na tyto druhy tabletek, a protože měl manžel druhý den jmeniny, řekla jsem si, že namísto dezertu ho překvapím. Rozhodlo i rychlé dodání, takže vyhrál produkt Merlix senior. Měla jsem trochu obavy, zda ho to neurazí, ale byl natolik skleslý, že jsem si řekla, že to už horší nebude. Nejlepší ohlasy jsem našla na Merlix, mnoho mužů popisovalo svoje zkušenosti a životní příběhy a ani by mě nenapadlo, že za pár měsíců připojím i ten náš.

Manžel byl sice v rozpacích, ale hned jsem ho ujistila, že kvůli mně se nijak nemusí přemáhat, pokud nechce, nemusí je zkoušet. Asi mu to však nedalo, protože už za pár dní mě překvapil večeří, po které následoval opravdu slušný sex třicátníků. A to jsme oba překročili práh 50! Největší radost jsem měla z toho, že manžel nabral životní energii a mnohem pozitivnější elán. Poprosila jsem ho, aby shrnul svoji zkušenost i on pár slovy:

„Moje problémy s erekcí začaly postupně, přibližně v mých 45 letech. Připisoval jsem to nejen věku, ale také pracovnímu vytížení, protože s manželkou vedeme několik firem a to je vždy strašný stres. Podepsalo se to na mém sexuálním zdraví, měl jsem hlavně problém s udržením erekce. Často se střídaly chvíle pevné a ochablé erekce a takovýto sex mě nejenže nebavil, ale také psychicky frustroval. Své manželce jsem se nepřiznal, že mě to trápí a že jsem vyzkoušel už několik značek výživových doplňků, které slibovaly hotové zázraky. Byly to peníze vyhozené do vzduchu, ale to jí raději neříkejte. Až značka Merlix změnila věci k lepšímu. Každému může sednout něco jiného, ale dopisoval jsem si i s jinými muži na internetu a různých fórech a také měli pocit, že většina těchto tabletek je podfuk. Mně Merlix pomohl a stále pomáhá.“

Petr, (52 let), Praha

Můj problém jsem si začal uvědomovat před nějakou dobou, když jsem si všiml, že ten dole prostě nefunguje tehdy, když má. Nemám manželku, jsem sám, ale užívám si na večírcích a akcích. Jako majitel jedné úspěšné reklamní agentury si jich užiju víc než dost. Večeře s klienty, reklamní večírky, kde se vždy objeví nějaká zajímavá žena. Mám ve společnosti svoje jméno a je o mě mezi dámami známé, že jsem velký dravec. Dosud všechno fungovalo, jak mělo, ale od nějaké doby se to změnilo. Myslel jsem si, že je to alkoholem nebo tak něco. Ale i když jsem si nevypil, tak můj problém přetrvával. Bylo to dost trapné a dámy vždy odešly s tím divným úšklebkem na tváři, což mě začalo už totálně štvát. Nechtěl jsem, aby se v mých kruzích začalo o mně mluvit jako o impotentovi a aby mě konkurence mladších mužů sežrala zaživa. Uvědomil jsem si, že to není alkoholem, ale věkem. Prostě už tak nevládnu tak, jako jindy, a ani ten dole není tvrdý, jako býval. A teď ty poslední trapasy, když se mi ani nepostavil, no prostě hanba. Musel jsem to nějak rychle vyřešit, protože se blížilo jedno víkendové setkání, kde se mělo setkat vícero společností a agentur. Nechtěl jsem, aby se klevety mezi dámami začaly rozšiřovat. O tom víkendu jsem chtěl opět dokázat, že jsem ve hře a neztrácím dech. Našel jsem dobré recenze na tabletky na erekci Merlix. Protože jsem dost spěchal a na stránce psali, že posílají zboží do 24 hodin, tak jsem koupil tyto. A lépe jsem udělat nemohl. Už jsem si dlouho tak dobře nezašpásoval. Zvládl jsem za víkend i víc ženských a s každou jsem si užil i dvě kola. A tentokrát dámy nestíhaly s dechem. Byl to prostě skvělý a pro některé i legendární víkend. Když vám to tam dole funguje, tak to prostě jde i po padesátce. Konečně jsem získal zpět svoji pověst kance a do budoucna se nemusím strachovat o svůj výkon díky Merlixu.

Jan (41 let),

Všechno bylo v pořádku, dokud se mi nestal pracovní úraz. Pracoval jsem na stavbě a spadl jsem z několika metrů z plošiny. Zranil jsem se a poranil si natrvalo bederní kloub. Na stavbu jsem se už vrátit nemohl a ani dělat žádnou fyzicky namáhavou práci. Nevěděl jsem, co mám dělat. Syn nastupoval na vysokou, všechny ty poplatky za internát, na studium a dcera se měla vdávat. Pojistka rychle zmizela, potom to musela nějak utáhnout moje manželka, protože se zraněním jsem si těžko mohl najít práci ve svém oboru. Časem jsem si našel práci na vrátnici. Řeknu vám, nic moc. Nebyl jsem nikdy zvyklý na sedavou práci a být zavřený v nějakém kumbálku. Začalo mě to dost deprimovat. Chyběli mně kolegové ze stavby, ruch na staveništi, měl jsem pocit, že už nic za sebou nenechám. O dost se mi snížil můj finanční příjem, většinu chodu táhla manželka. Byl jsem z toho frustrovaný, neměl jsem chuť na nic, ani na vlastní ženu, čehož si všimla i ona sama. Jenže když nemáte chuť do života, nemáte chuť do ničeho. Kromě toho ten kloub někdy bolel tak moc, že prostě jsem ani nebyl schopný se ženou něco mít. Manželka už nevěděla co se mnou, byl jsem na tom psychicky fakt zle. Snažila se, ale prostě tam dole to nešlo. Před vrátnicí na stole jsou vždy porozházené nějaké reklamní letáky, kde jednou byla i reklama na tabletky na erekci značky Merlix. Tehdy mě to poprvé napadlo, že bych to mohl zkusit. Ještě několik dní jsem s tím bojoval, protože jsem nevěděl, jestli ty tabletky budou vůbec fungovat, když to není vůbec levná záležitost. Ale nakonec jsem si vzpomněl na svoji ženu a naše manželství. Nechtěl jsem dál selhávat a aspoň v jedné věci jí být opravdu mužem. Tabletky jsem objednal, ale ženě jsem nic neříkal, nemusela zase o tom vědět. Když jsem si jednou po večeři jednu vzal, zafungovalo to. Dole to normálně ožilo, penis byl tvrdý jako kámen a já jsem měl na sex neskutečnou chuť. Ženu jsem vzal ze všech stran, až se sama divila, kam zmizela ta bolest kloubu, vždyť sama nestačila s dechem. Aby nebylo málo, zopakovali jsme si to ten večer ještě jednou. Bylo to neskutečné. Manželka dosud říká, že jsem nabral druhý dech. Stále když potřebuji pomoc, tak se obrátím na Merlix. Na začátku jsem sice lamentoval nad cenou, ale je to investice, která se vyplatila. Vidím to na sobě a své ženě, že nám to konečně, poprvé od úrazu, klape jak má.

Honza, (57 let), Plzeň

Mám už svůj věk, jsem dostatečně zabezpečený, vždyť celý život jsem budoval svůj byznys, a tak konečně můžu sbírat zasloužené ovoce a odpočívat. Také se mi podařilo najít i čas na novou přítelkyni. Je o více než 20 let mladší, velmi si rozumíme, ale chtěl bych jí být i v posteli rovnocenným partnerem. Popravdě, moje výbava už nefunguje tak, jako za mlada a hlavně už nemám takovou výdrž. Ne, že by krásné tělo mojí mladé přítelkyně nebylo dostatečným životabudičem, ale někdy si člověk musí pomoci i jinak. Zkoušel jsem různé způsoby, jako přírodní afrodiziaka, tabletky na podporu erekce, ale nefungovalo to. Na doporučení známého jsem zkusil tabletky Merlix. Na začátku to byly pro mě další tabletky, které s největší pravděpodobností nebudou fungovat. Avšak už po prvním použití jsem zjistil, že jsem se mýlil. Cítil jsem se opět plný síly a podobně to vypadalo i tam dole – objemný a tvrdý jako skála. Sex si neskutečně užívám a moje přítelkyně také. Teď se už nemusím obávat, že by měla potřebu se scházet s někým jiným, protože to, co má teď u mě, nebude mít žádný mladík. Používám tabletky Merlix Senior průběžně a když je nutné, tak je doplním tabletkami Merlix Perfektum. Jsem rád, že i po tolika letech si mohu užívat doušky svůj život. Děkuji Merlixu.

Magda (45 let), nespokojená žena,

S manželem jsme spolu už 25 let a náš partnerský život začal nějak stagnovat. Děti vyrostly, dostudovaly školy, odstěhovaly se, každé si už vede svůj život a my máme doma syndrom opuštěného hnízda. Já jsem tak nějak aktivnější, chtěla bych ten volný čas využít pro nás. Jít někam na výlet nebo prostě někde venku se navečeřet a dohnat všechno to, co jsme si při vychovávání našich dětí museli odepřít. Muž se však jen svalí před telku nebo sem tam zajde na pivo s kamarády. Snažila jsem se ho také nabudit v posteli, ale on byl ochotný přistoupit na sex jen sem tam, sporadicky. Vždy utrousil nějakou poznámku, že už je na takové věci starý a že to vždy nejde. V čemž měl i zčásti pravdu. Buď mu klesl, nebo se mu pořádně nepostavil. Na nějaké druhé kolo jsem ani nepomyslela. Podvést jsem ho nechtěla, protože ho miluju a máme krásné děti. Všechny moje pokusy o rozhovor však vždy selhaly, protože manžel se při rozebírání těchto věcí cítí trapně. Když jsem mu začala říkat o tabletkách na podporu erekce, nechtěl o tom ani slyšet. Tak jsem se to snažila udělat nenápadně. Všimla jsem si, že v novinách, které čte, byla reklama na tabletky Merlix. Ještě před tím, než přišel ke stolu večeřet, jsem mu podsunula noviny akorát na stranu s tou reklamou na tabletky. Všimla jsem si, že začal o tom číst. Přistoupila jsem k němu a řekla mu, že ať to vyzkouší. Svolil, ale řekl, že to mám koupit já, že on to nechce s nikým řešit. Vždyť víte, jak je to s chlapy a hrdostí. Tabletky jsem koupila a šli jsme to s manželem vyzkoušet. Řeknu vám, takového kance jsem v posteli ještě neměla. Normálně jsem manžela nepoznávala. Vzal si mě na několik způsobů a poprvé jsme si dali rovnou dvě kola. Erekci má tvrdou a silnou, což mu zvedlo sebevědomí a teď má chuť na sex i on. Tabletky užívá pravidelně a já si to konečně i pravidelně užívám. Manžel jako by nabral druhý dech, začali jsme i spolu chodit ven a setkáváme se s kamarády. Netušila jsem, že si jednou budu takto s manželem ještě užívat v posteli. Místy mám pocit, že dokonce víc než za mlada.

Marek (38 let), deprese,

Jmenuji se Marek a před třemi lety jsem překonal syndrom vyhoření. Pracoval jsem v médiích, což znamená být 24 hodin na telefonu a stále k dispozici. Mladý, přemotivovaný a nadšený z počátečního úspěchu jsem chtěl samozřejmě stíhat všechno –  práci, kamarády, přítelkyni, posilovnu, rodinu. V práci toho bylo stále víc, nevěděl jsem, kde mi hlava stojí, ale nechtěl jsem polevit a všechno zvládnout. Takto dřít jsem nemohl donekonečna a tělo si žádalo svoji daň. Skončil jsem v nemocnici, vyčerpaný na infuzích. Lékaři mi předepsali odpočinek na co nejdelší čas. Vrátit do práce jsem se nechtěl, protože při pomyšlení na to, co všechno mě tam čeká, jsem dostával stavy úzkosti. V práci si mezitím za mě už našli náhradu, protože jak říkali, každý je nahraditelný. Musel jsem začínat úplně od začátku. Při hledání nové práce jsem byl nešťastný. Na jedné straně jsem se ještě necítil na nějakou vyšší pozici, která by vyžadovala odolnost proti stresu, ale na druhé jsem nechtěl dělat nějaké podřadné práce za málo peněz. Byl jsem už zvyklý na jistý standard. Tyto stavy úzkosti přerostly až do diagnózy deprese a byli mně předepsaná antidepresiva. Na začátku byly stavy pod vlivem léků hrozné. Neměl jsem chuť na nikoho a na nic, přítelkyně to se mnou už chtěla pomalu vzdát. Žádný sex, absolutní nezájem o ženu, snížené libido a o erekci ani nemluvě. To všechno byly vedlejší účinky antidepresiv. Léčba však zabírala a postupovala dobrým směrem. Doktoři mně pomalu snižovali dávku léků a já se stále cítil lépe. Chuť na sex i sem tam byla, ale horší to bylo s erekcí. Nebyla dostatečně silná a já se cítil kvůli tomu mizerně. Přítelkyně si toho se mnou vytrpěla už dost a teď toto? Vždyť jsem ještě mladý. Doktor mi řekl, že je to jeden z vedlejších účinků antidepresiv, jenže ta jsem ještě nemohl vysadit. Hledal jsem způsoby, jak to vyřešit, a začal jsem hledat informace na internetu. Na jednom lékařském portálu o psychických poruchách jsem našel doporučení na tabletky Merlix, které mají pomoci pacientům užívajícím antidepresiva k lepšímu sexuálnímu životu. Neváhal jsem, našel jsem si stránku Merlixu a tabletky objednal. Byl jsem překvapený z rychlosti dodání, protože balíček přišel hned druhý den. Od prvního užití tabletky fungují. Erekce se vrátila do starých kolejí, je pevná a silná. Tabletky zvýšily i moje libido a já mám opět chuť na sex. Konečně po dlouhé době mám důvod pro úsměv, protože teď se usmívá i moje přítelkyně. Jsem rád, že jsem narazil na tento produkt, protože jsem si myslel, že deprese zničí celý můj život.

Adéla (39),

S manželem nám to už poslední dva roky v posteli nefungovalo. Dcera v pubertě, malý syn, který si vyžadoval pozornost, a věčně zaneprázdněný manžel. Náš vztah s mužem ochladl, stal se jako by jen partnerstvím, které bylo založené na plnění si manželských povinností. Jenže jedna z těch „povinností“ byla velmi zanedbávaná a sporadická. Zkoušela jsem všechno možné, od spodního prádla přes sexy smsky během jeho pracovní doby, nějaká přírodní afrodiziaka, ale všechno to bylo jako házet hrách na stěnu. Muž měl manažerskou pozici, stres z práce ho úplně sežíral, a i když jsme chtěli mít spolu něco v posteli, buď se mu nepostavil, nebo mu klesl. Čím častěji se mu to stávalo, tím víc byl frustrovaný, a proto ho bylo stále těžší přesvědčit na nějaké hrátky v posteli. Říkal, že „necháme to na jindy“. Jenže to jindy mělo i několikaměsíční „oddálení“. Ano, mohla jsem si najít někoho jiného, o to bych nouzi skutečně neměla. Jenže rodina je rodina a já jsem se nechtěla k ničemu takovému uchýlit. I přes tolik let a naši tehdejší situaci jsem ho stále milovala, je to dobrý muž. Ale já jsem také jen žena a potřebovala jsem svého muže cítit... ženy by pochopily, jak to myslím. Nedávno jsem se bavila s jednou známou, s níž jsem se popravdě nerada setkávala. Vždy když jsem ji viděla, měla jsem pocit, že její rodina je jakoby ztělesnění dokonalosti. Jej vztah s mužem i po tolika letech vypadal, jako by byli právě zamilovaní teenageři. I když její manžel je o dost starší než ten můj a má i podobnou pracovní pozici. V dobrém jsem záviděla. Musela jsem se jí svěřit, protože jsem si myslela, že možná mi bude umět poradit, a tehdy to z ní vypadlo. Skutečně se mi ulevilo. Říkala, že si něčím podobným prošli i oni a s manželem zkusili tabletky na erekci. Nejdříve její muž moc do toho nechtěl jít, protože samozřejmě, mužská hrdost. Ale protože to už měli dost nahnuté a nechtěl o ni přijít, tak to zkusil. Jejich sexuální život se o dost posunul, protože manžel konečně vládl a neměl problémy s erekcí. Ptala jsem se na značku a doporučila mi právě Merlix. Popovídala jsem si o naší situaci s manželem a navrhla jsem mu tabletky Merlix. Mám štěstí, že mám fakt otevřeného muže a neměl problém do toho jít, i když to asi trochu ranilo jeho ego. Oba jsme však chtěli něco s naší situací dělat a věděli jsme, že náš stav není úplně normální. Byla jsem trochu skeptická, neboť jsem četla na internetu jen samé pozitivní recenze, až mi to bylo divné. Doufala jsem, že se mu z toho prostě aspoň postaví. Tak jsem objednala přes internet tabletky Merlix Perfektum. Náš experiment s manželem mohl začít. A to vám řeknu, fakt se začaly dít věci. Můj muž měl tak tvrdý penis a chuť do sexu, jakou jsem u něho už dlouho nezažila. Konečně on byl ten, který mně pobízel a chtěl sex. Pamatuji si na tu první noc, dali jsme si rovnou tři kola, bylo to něco šíleného. A ten penis... konečně jsem doslova cítila svého muže. ;-) Situace s manželem se zlepšila a i náš vztah. Teď je bere ještě sem tam, když má mnoho stresu v práci, ale opravdu doporučuji.  Mohu říct, že Merlix nám zachránil nejen sexuální život. Děkuji.

Vašek, (48 let), Opava

Dobrý den, chtěl bych se s vámi podělit o svoje zkušenosti s tabletkami Merlix. Už nějakou dobu jsem hledal vhodný produkt, který by mě sexuálně nabudil, protože víte... po tolika letech manželství na to už prostě nemáte chuť, i když žena furt rýpe, že chce. Myslel jsem si, že nějaký ten pohár pálenky to napraví a nabudí mě, ale s přibývajícím věkem to kvůli alkoholu spíše jde dolů rychleji, než chcete. Tak jsem si objednal tabletky Merlix a řeknu vám, jak to funguje. Navečer, když přijdeme z práce domů, tak manželka udělá večeři a najíme se. Potom se podíváme na něco v televizi a jdeme spát. Já jdu o něco dřív, dám si tabletku, která začne účinkovat, než manželce skončí oblíbený seriál, a můžeme jít na to. Vždy si zašpásujeme v posteli jako za mlada, i dvakrát po sobě. Pořádně ji vypráším jaksepatří. Cítím se jako chlap, když je manželka potom spokojená. Vím, že mám na několik dní od ní zase klid a nehučí do mě. Jsem spokojený a tyto tabletky mohu jen doporučit.

Karel (48 let) s manželkou,

Jsme manžely už od mých 25 let. Vždy jsme se milovali, ale čas postupoval a stárnutí se na nás začalo podepisovat, náš vztah ochladl. Když se ztratí nějaká fyzická přitažlivost, začne to být v sexu obtížnější. S manželkou jsme přestali sexuálně žít před několika lety. Utrpělo tím i naše manželství. Začali jsme se vzdalovat jeden druhému a mnoho věcí si vyčítat. Začali jsme být nervóznější. Sex je zdravý a utužuje vztahy, proto mě napadlo zkusit to cestou vylepšení našeho intimního života. Nechtěl jsem brát léky na předpis, protože jsem si nechtěl nějak uškodit. Chtěl jsem něco přírodnějšího, co přivolá erekci přirozeněji a co zlepší mou vytrvalost vyváženěji. Tak jsem začal zkoušet různé pilulky z internetu. Jedny nepomáhaly, druhé byly o něco lepší, ale byl to jen první dojem. Vyhodil jsem za to dost peněz, a když se na to podívám zpětně, nic mi to nepřineslo. Ale když přišel na řadu MerliX, změnilo se to. Bylo to jiné. Cítil jsem se silnější a měl jsem větší chuť na sex. Nevím, čím to je, ale tento přípravek mi pomohl. Nejprve jsem zkusil tabletky MerliX Perfektum. Tehdy jsme si s manželkou konečně po dlouhém čase dobře zašpásovali. A pak o pár dní znovu a znovu. Mělo to pozitivní vliv na náš partnerský život a na naše manželství. Nyní už beru pravidelně přípravek na dlouhodobé užívání MerliX Senior a nepotřebuji si proto ani dávat tabletku Perfektum před sexem. Jde to už nějak samo i bez ní. Když se necítím ve své kůži, dám si ji a vše je v nejlepším pořádku. Děkuji za tyto pilulky, jsem velmi rád, že jsem na ně narazil.

Peter (54 let), Humenné, Slovensko

Pracuji těžce, denní, noční. Mám rozházený biorytmus. Jednou spím přes den, jindy v noci a trpí tím i tělo. V mém věku to už není jako to bývalo. No ale sex jsem měl vždycky rád, asi jako každý z nás. Nerad bych se ho vzdal. Urolog mi předepsal léky, ale měl jsem z nich vedlejší projevy. Bolela mě hlava a pokožku jsem měl červenější než jindy. Tak jsem si objednal výživový doplněk Merlix, který by měl být šetrnější. A zabralo to, čili už nemusím chodit k lékaři a stydět se v lékárně, když si lék na předpis vybírám. Jednoduše objednávám přes internet pohodlně z domu. Balíček vždy přijde anonymně zabalený, takže kurýr ani neví, co mi doručuje. A pomáhá to. Nemám důvod něco měnit. Tento produkt mi vyhovuje po všech stránkách.

Václav (36 let),

Nevěřil jsem reklamě na internetu ani těm informacím, které při těchto tabletách uvádějí. Ale nakonec jsem se přesvědčil na vlastní kůži, že nelžou a že to funguje. Je to přesně jak píší, účinek přijde asi hodinu po spolknutí tabletky, někdy i dříve. Závisí to na tom, kdy začnete s předehrou. Jen to vyzkoušejte, doporučuji určitě. Je to bomba, jaký sex pak zažijete.

Juraj (49 let), Očová, Slovensko

Mám vyzkoušených mnoho produktů na erekci, ale tento je tím, který to u mě vyhrál a zůstanu mu věrný i nadále. Dovolím si Vám poslat tuto mou recenzi. Můj běžný den vypadá tak, že brzy ráno odjíždím autem do práce. Mám sedavé povolání, nesportuji. Dopřeji si občas skleničku nebo slaninu, ale snažím se to nepřehánět. Manželka chodí z práce o páté, já o čtvrté. Po práci si spolu dáme večeři a pak už jen sedíme v obývacím pokoji u televize. Podíváme se na zprávy a poté co dávají. Některé večery to dělám tak, že před sprchou si dám tuto zázračnou tabletku. Než se osprchuje manželka a potom i já, uplyne nějaká půlhodina. Zalehnout a tabletka začne pomalu působit. Pak se už jen milujeme jako bychom vůbec neměli za chvíli padesátku. Spokojenost s pilulkami Merlix je tedy na obou stranách. I u mne i u manželky.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit