Cviky na předčasnou ejakulaci

Předčasná ejakulace je strašák, který leká nejednoho muže. Pokud se to stane výjimečně, asi není třeba se tím vážněji zabývat, jde většinou o psychické vybočení z normálu, ale pokud je to již pravidlem, je třeba se tím zabývat. Spousta mužů má ale strach jít k lékaři, sdílet s někým svůj handicap. Jednoduchou radou bývá myslet během sexu na "neerotické" myšlenky, tedy úplně na něco jiného, a tím oddálit ejakulaci. Obvykle to snad jednou vyjde, ale trvale se tím neřeší nic. Ale pak můžeme poradit něco, co lze vyzkoušet a natrénovat i bez lékaře a co skutečně přináší výsledky. Tím jsou cviky na předčasnou ejakulaci, nazvané podle toho, kdo je vymyslel, Kegelovy cviky.

Cíl Kegelových cviků

Kegelove cviky

Jedním z cílů je vědomí, že muž chce takový handicap řešit. I to je jeden z velkých přínosů, protože psychika je v tomto případě velmi důležitá a sama může mnohé změnit. Cviky by měly pomoci ke zkvalitnění sexu, k intenzivnějším vjemům sexu a zejména k prodloužením doby sexu. Navíc lze sledovat pevnější penis díky lepšímu prokrvení tkáně. Pro starší věk určitě je výsledkem konec samovolného úniku moči a nepříjemnému nočnímu chození na záchod z důvodů močení.

Kegelovy cviky

Původním účelem cviků bylo ženám nabídnout možnost, jak posílit a zpevnit jejich vaginální svaly po porodu. Jenže časem se zjistilo, že tyto cviky jsou vhodné i pro muže, právě k možnosti zlepšení prožitku při souloži a intenzivnějšího sexuálního života vůbec.

Provádění cviků Kegelových cviků

Cviky na předčasnou ejakulaci jsou podobné tomu, jako když se snažíme zadržet moč. Kegelovy cviky jsou vlastně metodou, kdy střídavě napínáme a uvolňujeme svalstvo pánevní oblasti v pravidelných intervalech.

Hlavním zájmem cvičení je sval pubococcygeus (PC sval), jehož uvolnění často vede k dramatickému zhoršení sexuální odezvy. Pokud jsme muži a chceme tento sval identifikovat, nachází se v pánevním dnu, kde spojuje konečník a genitálie se stehenními kostmi. Při cvičení se ho snažíme stáhnout co nejdéle, obvykle to jde jen na pár vteřin. Postupně lze tuto dobu natahovat až na 10 vteřin. Doporučují se při cvičení pěti až deseti vteřinové periody na uvolnění. Můžeme cvičit kdykoliv a vlastně kdekoliv a to při stání, sezení i ležení. Během cvičení se nemá zadržovat dech a ani stahovat břicho nebo zatínat hýždě. Doporučuje se cvičit po 20 až 30 opakování a alespoň dvakrát denně, aby mělo cvičení smysl. Pokud nějaký muž zatím problémy nemá a zkusí tyto cviky, určitě po čase pozná, že sex mu dělá daleko větší potěšení než dříve.

Doplněk cvičení

Chcete-li mít jistotu úspěchu, připojte k těmto cvikům užívání nového přípravku na erekci MerliX. Ale i samotný účinek tohoto přípravku je překvapující. Hlavní pro muže je se rozhodnout a zahájit cvičení či začít s užíváním přípravku MerliX, nebo obojí spojit jako jednu proceduru. Žijeme přece jen jednou a určitě by byla škoda ukončit svůj sexuální život pro takovou banalitu, jakou je předčasná ejakulace.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit