Stres a erekce

Jednou z hlavních příčin problémů s erekcí je hektická uspěchaná doba, stres v práci a snaha nasadit co největší pracovní výkon. V mladším věku bývá jednou z hlavních příčin spíše nervozita a strach ze sexuálního selhání. Ovšem pokud se jedná o nadměrnou psychickou zátěž a stres, tak erekce velmi rychle slábne a v horších případech se nedostaví vůbec.

Muži se takto dostávají do svízelné situace a neví, jak z toho ven. Z jedné strany jsou schopni se dobře postarat o partnerku a rodinu, ale díky svému pracovnímu vytížení ztrácí sexuální apetit nebo dokonce dochází k erektilní dysfunkci. Slovo stres znají velmi dobře muži, kteří denně vykonávají důležitá rozhodnutí, je na ně vyvíjen pracovní tlak a doma musí splňovat parametry dokonalého partnera.

Chronický stres a následkystres a erekce

  • Psychosomatická onemocnění – žaludeční vředy, vysoký krevní tlak, oslabená imunita apod.
  • Přejídání nebo ztráta chuti k jídlu
  • Nadměrná konzumace cigaret a alkoholu
  • Nespavost a apatie
  • Ztráta zájmu v sexuálních vztazích
  • Ztráta komunikace s okolím
  • Náladovost, psychická nestabilita

Jak proti stresu bojovat

Jeden z nejdůležitějších kroků je uvědomit si, kdy stres přichází. Nejviditelnější signály jsou napětí v krku a ramenou. Dalším krokem je zvolit způsob, jakým budete na stres reagovat. Možnosti, jak zatočit se stresem, jsou například:

- Připravte se na okamžiky, které pro vás budou znamenat stres, například pracovní pohovor

- Nenechte se ovlivnit tím, co nemůžete změnit (například počasí)

- Berte změny, jako pozitivní výzvu

- Nebojte se mluvit o svých problémech

- Dbejte na vyváženou stravu

- Sportujte

- Zkuste meditaci

- Obstarejte si bylinky nebo výživově doplňky, které obohatí vaše tělo o vitamíny a minerály, například MerliX

Proč je pohyb nejlepší zbraň proti stresu

Při pohybové aktivitě se v našem těle uvolňují endorfiny. Endorfiny jsou také nazývány jako hormony štěstí, které navozují pocity štěstí, blaženosti a dobré nálady. Pokud se budete věnovat pohybu pravidelně, bude vaše tělo více zásobováno tímto hormonem, který vám pomůže se uvolnit.

Když k tomu přidáte vyváženou pravidelnou stravu, tak vaše tělo se stresem hravě zatočí. Pochopitelně se pak zvýší i sexuální apetit a váš problém s erekcí bude pryč. Jako podporu sexuálního libida můžete také využít MerliX, který je stavěn na přírodní bázi a má velmi blahodárné účinky na erekci a sexuální apetit.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit