Zlepšení erekce

Erekce je pro uspokojivý a kvalitní sexuální styk nezbytností, a proto byste při nedokonalé erekci neměli řešení tohoto problému odkládat a nevšímat si ho. Vaše partnerka si tohoto problému určitě všimne a řeší ho, i když vy nad tím jen mávnete rukou a řeknete si, že dnes jste byli unavení nebo jste měli stresující den. Pokud se problém opakuje, je dobré začít ho řešit již v počátcích a neodkládat to, až bude problém s erekcí vážnější nebo pokud nedejbože přeroste do erektilní dysfunkce.

Pro správné fungování erekce je nutná součinnost mozku, míchy, svalů, oběhového systému a samotného penisu. Předchází jí nervový impuls vyvolaný sexuálním vzrušením. V neposlední řadě je tedy zapotřebí i dobrá psychická kondice. Psychologické problémy mají za následek jakési brzdění vzniku erekce nebo neschopnost udržet erekcí po delší dobu kvůli nedostatečnému sebevědomí, podceňování sebe sama či prožívání vnitřního psychického tlaku.

Jak zlepšit erekci

Co konkrétně můžete udělat pro zlepšení erekce? Existují určitá základní pravidla, která se netýkají léčby problémů s erekcí pomocí léků, ale lze je použít i bez návštěvy lékaře. Pro zlepšení erekce můžete udělat konkrétně:

  • více pohybu, pravidelné procházky, sport. Zvýší se tím tvorba testosteronu, budete se cítit lépe, zlepší se vaše kondice.
  • zdravější strava – zkuste jíst například více rajčat, která pozitivně ovlivňují naše srdce. Oběhový systém je pro správné fungování erekce důležitý. Zařaďte do jídelníčku více ryb a zeleniny.
  • omezit stres – testosteron je pro erekci potřebný a jeho výskyt se v organismu snižuje působením stresu a následným vylučováním hormonu kortizol.
  • výživové doplňky na erekci – tabletky MerliX jsou volně prodejné a nepotřebujete na ně lékařský předpis. Jejich užíváním budete dosahovat tvrdou a dlouhotrvající erekci bez selhání. V nabídce najdete pilulky na užití před sexem a pilulky na pravidelné dlouhodobé užívání. Nemají žádné vedlejší účinky, zlepší vás zdravotní stav a užijete si s nimi opravdu dobrý sex. Partnerka bude konečně spokojená a s ní i vy a vaše libido. Tabletky MerliX jsou certifikované, mají všechny potřebné atesty a povolení a jsou registrovány Ministerstvem zdravotnictví ČR. Při objednání přes náš e-shop bude zásilka anonymně zabalená. Na obalu zásilky nenajdete název e-shopu MerliX.sk, takže se ani přepravce nedozví, co se v zásilce nachází.

                                                                         jak zlepšit erekci

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit