Eliška a Josef (51), podnikatelé, Znojmo

Už před nějakou dobou jsem si všimla, že manžel tráví víc času u počítače, což u něj nebylo zvykem. Jako správná manželka jsem slídila a zjistila jsem, že si čte recenze na tabletky na zlepšení erekce. Všimla jsem si, že v poslední době je tišší a smutnější, ale opravdu by mě nenapadlo, že ho jeho mužský problém tak trápí. Připisovala jsem to spíše stresu nebo vyhoření z práce, protože jsme právě řešili propouštění některých zaměstnanců ve firmě. Jeden den mi to nedalo, vyhledala jsem si recenze na tyto druhy tabletek, a protože měl manžel druhý den jmeniny, řekla jsem si, že namísto dezertu ho překvapím. Rozhodlo i rychlé dodání, takže vyhrál produkt Merlix senior. Měla jsem trochu obavy, zda ho to neurazí, ale byl natolik skleslý, že jsem si řekla, že to už horší nebude. Nejlepší ohlasy jsem našla na Merlix, mnoho mužů popisovalo svoje zkušenosti a životní příběhy a ani by mě nenapadlo, že za pár měsíců připojím i ten náš.

Manžel byl sice v rozpacích, ale hned jsem ho ujistila, že kvůli mně se nijak nemusí přemáhat, pokud nechce, nemusí je zkoušet. Asi mu to však nedalo, protože už za pár dní mě překvapil večeří, po které následoval opravdu slušný sex třicátníků. A to jsme oba překročili práh 50! Největší radost jsem měla z toho, že manžel nabral životní energii a mnohem pozitivnější elán. Poprosila jsem ho, aby shrnul svoji zkušenost i on pár slovy:

„Moje problémy s erekcí začaly postupně, přibližně v mých 45 letech. Připisoval jsem to nejen věku, ale také pracovnímu vytížení, protože s manželkou vedeme několik firem a to je vždy strašný stres. Podepsalo se to na mém sexuálním zdraví, měl jsem hlavně problém s udržením erekce. Často se střídaly chvíle pevné a ochablé erekce a takovýto sex mě nejenže nebavil, ale také psychicky frustroval. Své manželce jsem se nepřiznal, že mě to trápí a že jsem vyzkoušel už několik značek výživových doplňků, které slibovaly hotové zázraky. Byly to peníze vyhozené do vzduchu, ale to jí raději neříkejte. Až značka Merlix změnila věci k lepšímu. Každému může sednout něco jiného, ale dopisoval jsem si i s jinými muži na internetu a různých fórech a také měli pocit, že většina těchto tabletek je podfuk. Mně Merlix pomohl a stále pomáhá.“

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit