Jan (37), alkoholismus, Český Krumlov

Můj příběh je jedním z těch, jak i největší hlupák může skončit šťastně. Vyrůstal jsem v rodině, kde hádky a alkohol byly na denním pořádku. S tímto vzorem jsem bohužel zakládal i vlastní rodinu. Už když to píšu, je to těžké, natož si to vnitřně přiznat – po narození dětí se ze mě stal alkoholik. Manželka mi dala několik šancí, mnohokrát se vrátila, ale jednoho dne sbalila sebe i děti a už se nikdy neukázala.

Stala se ze mě troska. Svoje děti jsem neviděl 2 roky, dokud mě nezachránil můj kamarád Tomáš, který se vrátil z Anglie a přišel ke mně na návštěvu. Když viděl, jak jsem si zničil život, rozhodl se mi pomoci. Znali jsme se od dětství a já mu nikdy nepřestanu být vděčný za to, co pro mne udělal. Bydlel jsem nějakou dobu u něho a zařídil mi i práci. Jako alkoholik jsem musel být pod dohledem a naštěstí jsem se chopil příležitosti a nezklamal ho. Čistý jsem k dnešnímu dni 3,5 roku.

Postupně jsem si našel také cestu k dětem, moc si z toho období nepamatovaly, ale exmanželka ano. Přesto byla na mě hrdá, k sobě jsme si však už cestu nenašli. Časem jsem si našel přítelkyni a nikdy by mě nenapadlo, jak moc může špatný životní styl ovlivnit zdraví člověka. Vždy jsem se tomu vysmíval, dokud jsem na to nedoplatil já sám. Měl jsem v podstatě štěstí, že jediné následky mé závislosti doslova odnesl můj penis. Chtěl jsem začít nový život. Měl jsem vlastní bydlení, práci, byl jsem abstinent a s přítelkyní jsem si velmi rozuměl. Zklamával jsem ji však pravidelně v sexuální oblasti. Peněz jsem nikdy neměl na rozhazování, proto mě hodně vadilo, kolik jsem jich vrazil do různých vitamínů z reklam, které vůbec nic nedělaly. Merlix byl poslední, který jsem se rozhodl vyzkoušet, právě v té době byl novinkou na trhu. Nejdřív jsem sáhl po řadě Perfektum, protože slibovala okamžitý účinek a u mě tedy zafungovaly perfektně. Partnerka se i lekla, zda jsem si nedal i něco jiného, ale ne, byla to jen tabletka 1 hodinu před sexem. Nevěřil jsem, že mi pomůže, byl jsem stejně překvapený jako ona. Byla to vlastně jediná značka, kterou jsem dosud ještě nezkoušel. Testuji je zatím 2 měsíce a věřím, že i v této oblasti jsem našel štěstí.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit