Jan (37), alkoholismus, Český Krumlov

Můj příběh je jedním z těch, jak i největší hlupák může skončit šťastně. Vyrůstal jsem v rodině, kde hádky a alkohol byly na denním pořádku. S tímto vzorem jsem bohužel zakládal i vlastní rodinu. Už když to píšu, je to těžké, natož si to vnitřně přiznat – po narození dětí se ze mě stal alkoholik. Manželka mi dala několik šancí, mnohokrát se vrátila, ale jednoho dne sbalila sebe i děti a už se nikdy neukázala.

Stala se ze mě troska. Svoje děti jsem neviděl 2 roky, dokud mě nezachránil můj kamarád Tomáš, který se vrátil z Anglie a přišel ke mně na návštěvu. Když viděl, jak jsem si zničil život, rozhodl se mi pomoci. Znali jsme se od dětství a já mu nikdy nepřestanu být vděčný za to, co pro mne udělal. Bydlel jsem nějakou dobu u něho a zařídil mi i práci. Jako alkoholik jsem musel být pod dohledem a naštěstí jsem se chopil příležitosti a nezklamal ho. Čistý jsem k dnešnímu dni 3,5 roku.

Postupně jsem si našel také cestu k dětem, moc si z toho období nepamatovaly, ale exmanželka ano. Přesto byla na mě hrdá, k sobě jsme si však už cestu nenašli. Časem jsem si našel přítelkyni a nikdy by mě nenapadlo, jak moc může špatný životní styl ovlivnit zdraví člověka. Vždy jsem se tomu vysmíval, dokud jsem na to nedoplatil já sám. Měl jsem v podstatě štěstí, že jediné následky mé závislosti doslova odnesl můj penis. Chtěl jsem začít nový život. Měl jsem vlastní bydlení, práci, byl jsem abstinent a s přítelkyní jsem si velmi rozuměl. Zklamával jsem ji však pravidelně v sexuální oblasti. Peněz jsem nikdy neměl na rozhazování, proto mě hodně vadilo, kolik jsem jich vrazil do různých vitamínů z reklam, které vůbec nic nedělaly. Merlix byl poslední, který jsem se rozhodl vyzkoušet, právě v té době byl novinkou na trhu. Nejdřív jsem sáhl po řadě Perfektum, protože slibovala okamžitý účinek a u mě tedy zafungovaly perfektně. Partnerka se i lekla, zda jsem si nedal i něco jiného, ale ne, byla to jen tabletka 1 hodinu před sexem. Nevěřil jsem, že mi pomůže, byl jsem stejně překvapený jako ona. Byla to vlastně jediná značka, kterou jsem dosud ještě nezkoušel. Testuji je zatím 2 měsíce a věřím, že i v této oblasti jsem našel štěstí.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit