Kamagra

Kamagra byla nejprve vyvinuta k léčbě hypertenze. Obsahuje látku sildenafil, který zlepšuje průchodnost cév, normalizuje tlak a má příznivý vliv na celkovou fyzickou zdatnost. Nicméně v současné době se objevila popularita tohoto léku při léčbě erektilní dysfunkce. POZOR! Prodej tohoto léku je v Česku ilegální a na trhu jsou tedy pouze padělky tohoto produktu, které mohou být nebezpečné.

Jak Kamagra účinkuje

Kamagra na erekci

Kamagra funguje stejným způsobem jako Viagra. Tento lék rozšiřuje cévy v těle, což vede k lepšímu průtoku krve, který je nezbytnou součástí k udržení kvality erekce před a při pohlavním styku.

Dávkování Kamagry

Doporučená denní dávka je maximálně jedna tableta denně. Tento léčivý přípravek se užívá cca 30 až 60 minut před sexuální aktivitou. Pevnou erekci dosáhne muž pouze v kombinaci se sexuální stimulací. Účinek trvá cca 4 až 6 hodin od užití.

Prodej Kamagry je ilegální

Kamagra se prodává na českém trhu ilegálně. Možná to zní neuvěřitelně, nicméně internetoví obchodníci se zříkají veškeré zodpovědnosti za to, zda je tento produkt ve vaší zemi legální. Ve většině případů jsou to firmy se sídlem v zahraničí, tudíž v případě jakýchkoliv komplikací rozhodně nedohledáte viníka. Stejně jako u Viagry i v tomto případě může vzniknout nespočet nežádoucích účinků a muži tak riskují své zdraví. Proto nákup tohoto přípravku na internetu je pouze na vlastní nebezpečí.

Kamagra a nežádoucí účinky

Stejně jako u Viagry se mohou v případě užití Kamagry objevit nežádoucí účinky. Mezi nejčastější patří bolesti hlavy, ucpaný nos, zarudnutí tváře, poruchy trávení, závratě. Pokud by vaše erekce trvala více než šest hodin, tak musíte neprodleně vyhledat lékařskou pomoc. Tento přípravek se nesmí používat v kombinaci s nitráty. Kamagru nesmí užívat muži, kteří prodělali infarkt myokardu nebo mozkovou mrtvici.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit