Proč je téma sexu někdy jako tabu

Kategorie: Sex a erotika

Těžko říct, proč je mluvení o různých sexuálních praktikách, polohách či pomůckách doslova tabu, a pokud přece jen někdo zavede povídání na toto téma, tak se všechny pohledy setkají v odcizeném naladění. Možná právě z tohoto důvodu se mnohé páry spokojí s jednou polohou misionáře a diví se, co všichni na sexu a milování vidí, vždyť to není nic extra.

Sex je prirodzená vec

Možná by bylo dobré, kdybychom se vrátili ke kořenům sexuality a nestyděli se za to, co je naprosto přirozené. Vždyť díky milování vzniká nový život a konec konců je to i mimořádně příjemné. Tak proč je to tak odmítané téma?

Všude se dočtete o tom, že skutečně dobré přijemné milování spojuje dlouholeté páry do pevných vztahů a to, aby si sedly hlavně v tomto ohledu, je mimořádně důležité. Pokud s tímto tvrzením souhlasíte i vy, nestyďte se o tom mluvit a určitě natrefíte na někoho, s kým se budete moci podělit o cenné zkušenosti, které i do vašeho vztahu mohou přinést něco nového. Něco, co ho obohatí a dodá mu opět nové koření.

Hovoříme o tom, co máme rádi v jídle, ve sportu, v oblékání a v mnoha jiných věcech, tak proč bychom se měli omezovat a nemluvit o tom, co se nám skutečně líbí v sexu. Je to jedna z nejpřirozenějších věcí.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit