Proč je téma sexu někdy jako tabu

Kategorie: Sex a erotika

Těžko říct, proč je mluvení o různých sexuálních praktikách, polohách či pomůckách doslova tabu, a pokud přece jen někdo zavede povídání na toto téma, tak se všechny pohledy setkají v odcizeném naladění. Možná právě z tohoto důvodu se mnohé páry spokojí s jednou polohou misionáře a diví se, co všichni na sexu a milování vidí, vždyť to není nic extra.

Sex je prirodzená vec

Možná by bylo dobré, kdybychom se vrátili ke kořenům sexuality a nestyděli se za to, co je naprosto přirozené. Vždyť díky milování vzniká nový život a konec konců je to i mimořádně příjemné. Tak proč je to tak odmítané téma?

Všude se dočtete o tom, že skutečně dobré přijemné milování spojuje dlouholeté páry do pevných vztahů a to, aby si sedly hlavně v tomto ohledu, je mimořádně důležité. Pokud s tímto tvrzením souhlasíte i vy, nestyďte se o tom mluvit a určitě natrefíte na někoho, s kým se budete moci podělit o cenné zkušenosti, které i do vašeho vztahu mohou přinést něco nového. Něco, co ho obohatí a dodá mu opět nové koření.

Hovoříme o tom, co máme rádi v jídle, ve sportu, v oblékání a v mnoha jiných věcech, tak proč bychom se měli omezovat a nemluvit o tom, co se nám skutečně líbí v sexu. Je to jedna z nejpřirozenějších věcí.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit