Porucha erekce a jak jí předejít

Kategorie: Zdraví a erekce

Pokud jste se s tím nesetkali, patříte mezi ty šťastnější a nevědomé chlapy. Pravdou však zůstává, že poruchami erekce trpí stále více pánů, a to už i v mladším věku.

Porucha erekce a její příčiny

Porucha erekce čili erektilní dysfunkce je neschopnost dosáhnout nebo udržet erekci před nebo během samotného pohlavního styku. Zdaleka to však už není jen problémem starších pánů, kteří na to mají už svůj věk a kterým přirozeně ubývá v těle testosteron. Porucha erekce nastává pod vlivem sníženého krevního oběhu, který zapříčiňují například kardiovaskulární choroby, cukrovka nebo i zmíněný pokles testosteronu a nakonec i stres. Pokles krevního oběhu způsobuje i alkoholismus, kouření, či nadváha, ale i některé druhy léků, únava či stres. Tyto faktory můžeme ovlivnit zdravým životním stylem, což zahrnuje zvýšenou tělesnou aktivitu jakéhokoli charakteru a změnu v chybných stravovacích návycích, které jsou v dnešním uspěchaném světě tak rozšířené. Rychlá, mastná a tučná jídla zapříčiňují ucpávání cév, do kterých se tak nedostane dostatečné množství krve potřebné pro kvalitní erekci.

Možností léčby poruchy erekce je dostatek

Zvýšeným pohybem se vám cévy roztáhnou, což má za následek lepší prokrvení celého organismu, včetně penisu. Uvidíte, že vaše partnerka tuto vaši změnu ocení i ve společenském životě a vám to pomůže svůj malinký problém odstranit. Pokud by nepomohla změna životního stylu, je třeba vyhledat odborníka urologa, což rozhodně doporučujeme, pokud by problémy trvaly delší dobu, než je například jeden měsíc. Chcete svůj problém přece vyřešit, ne ho zamaskovat modrou pilulkou, byť ty se v některých případech užívají i během léčby. Pilulky však nejsou jedinou formou a objevuje se stále více možností a ověřených léčebných postupů. Dnes již mnoho sexuologů doporučuje vyzkoušet výživové doplňky na přírodní bázi jako MerliX PERFEKTUM, které ve většině případů vědí pomoci. Do těla tak nedáváte žádnou chemii a zároveň zlepšujete své sexuální zdraví díky blahodárným ingrediencím těchto přípravků. Také je zde například hormonální léčba či terapie rázovými vlnami, ale o tom si povíme někdy příště. Každopádně možností je více, netřeba však tento problém odkládat a bagatelizovat. Nejde přece jen o váš sexuální život, ale i o vaše zdraví. A to se nevyplatí podceňovat.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit