Přírodní afrodiziakum, které máte jistě doma

Kategorie: Zdraví a erekce

Někdy potřebujeme náš vztah oživit a přinést do něj více lásky, ale i rozkoše. Pokud máme po svém boku partnera, který jaksi stále nemá chuť na krásné společné chvíle strávené v ložnici, zkuste na něj jít zaručenými zbraněmi, které nazýváme afrodiziaka.

Jsou to látky, které nás umí dokonale uvolnit, uklidnit a navodit v nás potřebu milovat se. Lidé je již od pradávna využívali na podporu libida u svých partnerů. Mnoho těchto zázračných rostlinek a koření používáme dodnes. Často jsou také v našich zahrádkách nebo kuchyňských poličkách a přitom ani o nich nevíme. Nebo lépe řečeno, víme, že jsou tam, ale nemáme ani ponětí o jejich pozitivním vlivu na naše tělo a mysl. Které afrodiziakum si vyberete vy?

Nejznámější afrodiziaka

Česnek

Nejen skvělá pochoutka na vaření či bojovník proti chřipkové epidemii. Kromě zmíněných dvou účinků napomáhá i zlepšení průtoku krve, čímž zlepšuje i usnadňuje erekci u mužů. Nebojte se, dámy, konzumovat česnek můžete i vy a uvidíte, že budete mít sexuální zážitky intenzivnější, protože i vaše pohlavní orgány se lépe prokrví. Pozor by si měli dávat pouze ti, kteří mají zvýšený krevní tlak, v tom případě to s tímto „zázrakem“ nepřehánějte. Nepříjemnou intenzivní vůni v ústech eliminujete požvýkáním kousku petrželky nebo kouskem zázvoru.

Zázvor

Kořen, který známe hlavně v podobě čajů během zimních měsíců. Kromě pozitivního působení na naše libido pomáhá bojovat proti bolesti hlavy a také je skvělým domácím lékem proti nachlazení. V sexuální sféře zvyšuje chuť na milování. U žen má prý zlepšit citlivost erotogenních zón. Smíchejte si lžičku zázvoru, lžičku kurkumy, trochu medu a konzumujte každý den. Nebo smíchejte lžičku medu a lžičku šťávy ze zázvoru a konzumujte dva až třikrát za den. Proč to tedy nezkusit?

Různá koření

Možná jste o tom ani nevěděli, ale koření jako hřebíček, anýz nebo koriandr s medem umí udělat doslovné zázraky. Nejúčinnějším z této trojice je hřebíček, který má uvolňující vlastnosti díky své pronikavé vůni, která působí na smysly. Doporučujeme ho pít hlavně mužům, protože zlepšuje jejich erekci. Anýz podporuje vylučování hormonů, které způsobují dobrou náladu a místy až euforii. Koriandr s medem v podobě teplého čaje má podobné, avšak o něco slabší účinky než hřebíček.

Pokud chcete navodit doma správnou atmosféru a nevíte jak na to, zkuste uvařit večeři, v níž bude i čerstvá bazalka spolu s česnekem. Jako dezert zkuste vanilkový koláč a vše zapijte svařeným vínem, ve kterém bude výše zmíněné koření. Takovým večerem určitě u partnera nic nezkazíte.

Čokoláda

Chutná, tmavá a hříšně dobrá. Čokoláda pomáhá při problémech s vysokým krevním tlakem a také snižuje riziko hypertenze. Obsahuje antioxidační látky a snižuje riziko srdečně-cévních onemocnění. Možná jste si všimli, že při rozpouštění lahodné čokolády na jazyku zažíváte velmi příjemné pocity. Může za to betaendorfin, který spouští v lidském těle vlnu lahodných pocitů. Ale jakou má souvislost s milováním? Čokoláda obsahuje také kofein, theobromin a fenyletylamin – látku, která je podobná amfetaminu. Ty stimulují nervovou soustavu a zvyšují chuť na sex. Bylo vědecky dokázané, že požitkářky, které si dopřejí sem tam čokoládovou odměnu, prožívají intimní chvíle mnohem intenzívněji proti ženám, které čokoládu nekonzumují. Nejlepší je varianta s co nejvyšším podílem kakaa. Samozřejmě, všeho s mírou, protože také dokáže vyvolat závislost, a to by mohlo skončit zbytečnými tukovými polštářky.

Ženšen

Kořen, nazývaný také kořen života nebo všelék, je velmi prospěšný při posílení imunitního systému. Oblíbený je zejména u studentů a manažerů na vrcholových pozicích, kvůli látkám, které snižují vliv stresových faktorů. Podporuje duševní výkonnost a paměť. Potlačuje hormonální poruchy, chronickou únavu a deprese. Eliminuje vyčerpanost a únavu, ale na dlouhodobém základě, na rozdíl od krátkodobého účinku kofeinu. Používá se také na léčení mužské, ale i ženské neplodnosti a podporuje výkonnost. Takže, páni, pokud chcete mít mezi nohami pevný kořen, tento kořen vám k němu určitě dopomůže.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit