Předehra, která stojí za to

Kategorie: Sex a erotika

Předehra je důležitou součástí sexu každého z nás. Díky ní se umíme dostatečně nažhavit, vzrušit a pak si to pořádně užít s partnerem pod peřinkou. Dobrá předehra znamená zvýšení chuti na milování a také zajišťuje kvalitní a silnou erekci, což znamená dlouhou výdrž během sexu. Neměli byste proto tuto malou formalitku zanedbávat a nechávat ji čistě jen na ženách.

Předehra

Vzrušující předehra by vždy měla být tak intenzivní, abyste zapomněli na všechno kolem a také na to, co vás trápí. Jednoduše řečeno, máte myslet pouze na sex a následně vyvrcholení. Jak ale dosáhnete předehry, která vážně stojí za to? V první řadě byste měli mít chuť na sex. Jen tak můžete dobře navodit i partnera. Pokud se partnerce nechce, ukažte jí erotické prádlo, které jste jí koupili nedávno a nalijte jí sklenku vína, které ženy prostě zbožňují. Ihned se dostane do rozpoložení, kdy bude po vás toužit. Nezapomínejte také na komplimenty, jak je krásná, jak jí dnes šaty padly úžasně a podobně. My muži to nechápeme, ale ženy to rády a jsou hned povolnější.

Následně začněte partnerku jemně líbat, postupujte po krku a pak ji jemně položte do postele. A teď dojde na druhou část, ale nemusí to znamenat stržení šatů z obou a zvířecí milování (nemusí, ale může). Zkuste to rafinovaněji. Vytáhněte pouta, která byste jako dobrý milenec měli mít vždy po ruce. Jednu ruku partnerce pomaličku chyťte a připevníte pouty k posteli, v případě, že to není možné, tak jí spojte ruce pouty spolu. Nyní si můžete zahrát na zlého policajta a mladou studentku, která porušila pravidla a musí být potrestána, nebo si role vyměňte.

Tvrdé praktiky během předehry nezkoušejte

V žádném případě nezkoušejte žádné tvrdé masochistické praktiky, mohla by to špatně pochopit a ze sexu nebude nic. V tomto případě je méně vždy více. Nárůstu vzrušení docílíte i zavázáním očí hedvábným šátkem. Je to prostě úžasné, když vy nebo partnerka nevíte, co přijde, a zůstanete bez jednoho smyslu.

Nemáte pouta? Netrapte se, stejného efektu docílíte i pevnější šátkem, šálou či kravatou. Musíte však partnerku uvázat dostatečně velkým a pevným uzlem, aby se vám nevysmekla. Svázanou partnerku s uvázaným očima můžete ještě dráždit pírkem, které koupíte v každém dobrém sexshopu. Pak ji jemně líbejte po celém těle a hlaďte, případně i pomaličku svlékejte a zbytek je už na vás.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit