Zvětšení penisu

Kategorie: Zdraví a erekce

Lidské tělo je dokonale nedokonalé a každý z nás bojuje s nespokojeností či komplexy z vlastní postavy. Uši, prsa, nos, velikost přirození.

Se stesky ze strany žen se setkáváme častěji, ale i muži mají ke svému vzezření výhrady. Spekulace o adekvátní délce a tloušťce jejich mužství jsou na přetřesu nejen mezi muži, ale i mezi ženami. Pro každého nespokojeného pána tvorstva máme však dobrou zprávu. Je prokazatelné, a dokonce i reálné změnit rozměry přirození. Některé praktiky jsou drsné a extrémní, jiné naopak méně drastické a je možné je zkusit i v pohodlí domova. Pojďme se na to tedy podívat.

Chirurgické zákroky

Tato metoda je nejdrsnější a zároveň nejdražší možností, jak zvětšit penis. I přes bolestivost a finanční náročnost chirurgické zvětšení nesplňuje svůj účel na 100 % (naneštěstí). Přibližně 75 % klientů po zákroku není spokojeno s novými rozměry a podstoupí tedy další a další operace nebo zkusí kombinaci jiných postupů, méně bolestivých.

Tabletky pro zvětšení penisu

Asi nejbezpečnější a nejpohodlnější možnost ze všech. Kromě podpory erekce pocítíte i zvýšenou chuť na sex. Vaše přirození se lépe prokrví a bude nejen tvrdší, ale i delší. A to už je co říct! Díky přírodním látkám pocházejícím z bylin jsou pilulky dostupné všude bez omezení a nutnosti lékařského předpisu.

Domácí pomůcky a jiné...

Tato kategorie poskytuje pouze dočasné řešení na zvětšení mužské pýchy. Trvání je krátkodobé a viditelné pouze po pravidelném a správném používání. Do této skupiny bychom mohli zařadit pumpičky, pásky či kroužky, které dostanete online nebo v každém e-shopu.

Diskuze

Anonym

17. 12. 2019

doporučuji tabletky andrimax jsou nej :)

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit