Rychlovky

Kategorie: Sex a erotika

S partnerem jste například ve zkušební kabince nebo ve výtahu a z ničeho nic vás přemohla touha po partnerovi. Je několik možností na rychlovku, které můžete praktikovat kdekoli. Pocit, že vás může někdo přistihnout, vzrušení jen posiluje a sex se stává i zábavou.

Typy rychlovek

Vestoje

Typickým příkladem je sex vestoje, přičemž se stačí jen zapřít o pevnou stěnu. Partner může ženu buď nadzvednout a ona ovine své nohy kolem jeho boků, nebo druhou možností je, že se prohnutá žena opírá o zeď a partner do ní vniká zezadu. Nejideálnější je to v létě, když stačí partnerce jen zvednout sukni a kalhotky dát stranou. Pokud hrozí odhalení, šikovně se umíte obléci a tvářit jako kdyby nic. Tento typ rychlovky je ideální ve výtahu, ve zkušební kabince, v kuchyni, případně na veřejných toaletách.

Vsedě

Rychlovka vsedě se nejčastěji praktikuje v autě. I přesto, že jde o omezený prostor, můžete si sex užít naplno. Nejlepší způsob je na zadním sedadle, přičemž přední si posunete dopředu a tím se vytvoří více místa pro partnerovy nohy. Žena se posadí na partnera, a buď se opře o přední sedadlo a tím jí může partner dráždit klitoris, nebo ho obejme a tím dochází k intimnějšímu splynutí. Tento typ rychlovky se hodí i na dovádění v kanceláři či ve vlaku. Opět platí, že ideální je sukně, kterou stačí ženě jen vyhrnout.

Rychlovka zezadu

Rychlovka zezadu je ideální tehdy, když s vámi v místnosti spí další lidé. Žena je otočena k partnerovi zády a on jí pomalu stáhne kalhotky nebo je dá jen bokem. Jemně, co nejpomaleji ho vsune do partnerky. Při tomto typu rychlovky je třeba být co nejtišší a bez výrazných pohybů.

Extrémní rychlovka

Pokud jste odvážní a vzrušuje vás sex přímo na veřejnosti, můžete ho zkusit třeba na koncertě nebo diskotéce. Nejčastěji je to vestoje, zezadu a zejména nenápadně.

Diskuze

milos__cz

17. 12. 2019

já je mám dokonce raději než klasický sex, nevím ani proč :D

izi

29. 04. 2018

... su nejlepsi! :)

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit