Sexuální polohy nohama nahoru

Kategorie: Kámasútra

Jak již víme, sexuálních poloh je nespočet a jsou různé způsoby od klasických až po ty nejkrkolomnější. My vám představíme právě ty namáhavější, které jsou zajímavé tím, že něžnější pohlaví má nohy zdvižené nahoru.

Poloha vzhůru nohama

Žena si nejprve klekne a na polštář dá překřížené ruce, na které si položí hlavu. Zadek vystrčí a partner, který je za ní, ji zvedne za kotníky, aby je měla žena kolmo. Partnerka nechá kolena pokrčená a partner do ní vejde zezadu. Při této poloze dochází k hlubokému průniku a partnerovými krouživými pohyby se sexuální spojení zlepšuje.

Houpačka

Poloha houpačky je pro ohebnější ženy. Žena si lehne na záda, zvedne nohy a táhne je dozadu, směrem k obličeji, až téměř k uším. Partner si klekne před ženu, která se zapře zadkem o jeho nohy, on do ní vnikne a ona se přitom přidržuje jeho nohou, aby jí nohy zůstaly v poloze V. Partner se udržuje na rukou, které má po stranách partnerčiny hlavy.

Nůžky

Partnerka si lehne na stůl, aby byla zadkem na kraji, a zvedne kolmo nohy. Muž ji chytí za kotníky a nejprve její nohy drží roztažené, vnikne do ní a pak jejich překříží. Křížení a roztahování nohou opakovaně střídá. Žena může lahodit partnerovu očku tím, že si přitom hladí prsa nebo dráždí klitoris.

Na hlavě

Dělávali jste ve škole při tělesné výchově takzvanou svíci? Pokud ano, tak tato poloha pro vás nebude problémem. Žena se dá do polohy svíce, čili si lehne na záda a zvedne nohy do vzduchu, co nejvíce kolmo. Partner si klekne před ni a položí si její nohy na ramena a svá kolena přisune k jejím ramenům. Pro stabilitu je ideální, aby partner držel ženu za stehna a partnerka se také chytila jeho stehen. I když je to komplikovanější poloha, stojí to za tu námahu.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

POSLEDNÍ PŘIDANÉ ČLÁNKY

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit