Top 5 poloh

Kategorie: Kámasútra

Samotné polohy v kámasútře vycházejí ze starodávného cvičení jógy, která nás učí koncentraci, správnému dýchání a ovládání našeho těla. Jóga i dnes pomáhá k lepšímu požitku ze sexu. Nicméně my jsme vám vybrali top 5 poloh, které zvládnete i bez cviků jógy a které přinesou potěšení vám i vašemu partnerovi.

Obrácená jezdkyně

Jednou z nejoblíbenějších poloh žen je jezdkyně, při které si může žena určit hloubku, úhel a rychlost. Ještě zajímavější je poloha obrácené jezdkyně, při které se žena otočí k partnerovi zády. Opatrně si najde ten správný úhel a nakloní se dopředu, čímž si partner může vychutnat pohled na její zadeček.

Poloha slonů

Žena si lehne na břicho, položí si ruce vedle sebe a snadno roztáhne nohy. Ideální je si pod sebe podložit polštář. Muž si na ženu lehne, „obkreslí“ její tělo, vnikne do ní a krouživými pohyby kyčlí stimuluje oba partnery. Krouživými pohyby přispívá k intenzivnějšímu orgasmu.

Poloha motýl

Poloha motýla pomáhá k lepší stimulaci bodu G. Partnerka si lehne na záda na kraj postele, pod sebe si podloží polštáře a co nejvíce od sebe roztáhne nohy. Při této poloze si může partnerka sama dráždit klitoris, přičemž partner do ní proniká ve stoje.

Šťastné nůžky

Dalším podobnou polohou jako poloha motýla je poloha šťastných nůžek. Žena si lehne na záda a zvedne nohy, které si klečící partner obchytí kolem kotníků. Následně do ní vnikne a přitom si prostřednictvím partnerčiných nohou určuje pohyby a rychlost.

Chobotnice

Poloha chobotnice je pro partnery, kteří si rádi užívají pohled jeden na druhého a na samotný akt. Muž i žena si při této poloze sednou a opřou se rukama o zem či postel. Muž ženu obkročí a ona si své nohy vyloží na partnerova ramena. Partner do ní vniká pohyby nahoru a dolů, čímž stimuluje bod G.

Diskuze

carlos

01. 05. 2019

rozpálit ženu a přivézt jí něžnou cestou k orgasmu lze mnoha způsoby ,osobně si myslím ,že hodně záleží na dobré přípravě , navození milovací nálady a vhodném načasování a také překvapení .Skloubit všechno dohromady a udělat jí to tak,že na to dlouho nezapomene je ten nejkrásnější pocit co znám . Karel

Vložte příspěvek do diskuze

POSLEDNÍ PŘIDANÉ ČLÁNKY

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit