Kámasútra o polibcích

Kategorie: Kámasútra

S partnerem se určitě nelíbat jen na rty, ale na tváře, oči, vlasy, hruď, slabiny, okolí pupku a všude možně. V Kámasútře se rozlišují typy polibků nejen na základě místa polibku.

Druhy polibků při Kámasútre

Odměřený polibek je takový, když se žena podvolí polibku muže a přitiskne své rty na jeho bez dalšího pohybu. Pokud se žena snaží zachytit svou spodním rtem partnerův, mluvíme o rozechvělém polibku. Při zkoumavém polibku žena přikryje partnerovy oči, své zamhouří a jazykem vniká mezi partnerovy sevřené rty.

Když se rty dotýkají rtů, nazývá se to rovný polibek. Určitě jste se již někdy líbali bokem s nakloněnou hlavou jeden k druhému. To je šikmý polibek. Jeden z romantických polibků je nadzvednutý polibek, při kterém jeden z páru, většinou partner, nadzvedne tomu druhému hlavu, drží ji za temeno a bradu. Pokud jeden z partnerů přisaje svůj spodní ret na spodní ret toho druhého, mluvíme o zamáčknutém polibku. Kromě zamáčknutého polibku je i ztuha zamáčknutý polibek. Jeden z partnerů dvěma prsty chytí spodní ret druhého, přitiskne jazyk a ztuha stiskne sešpulenými rty.

Muž, který líbá ženě horní ret a ona jeho spodní, líbá se polibkem horního rtu. Dalším polibkem je obchvatný polibek, při kterém jeden z partnerů stiskne oba jeho rty. Při tomto polibku může docházet k souboji jazyků, když se jazykem dotkne partnerova patra, jazyka nebo zubů.

Když muž spí a žena se na něj zadívá a políbí ho, to je rozdmýchávání náruživosti. Pokud si žena touží přitáhnout polibkem pozornost partnera, dělá to podporujícím polibkem. Pokud partnerka už spí a přijde k ní partner a políbí ji, je to probouzecí polibek. Při masáži partnerka políbí muže na stehno nebo palec na noze. Tehdy je to vyzývavý polibek.

Na závěr máme i pro vás typ na hru. Komu se podaří zmocnit spodního rtu toho druhého? Pravidla jsou jen na Vás.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

POSLEDNÍ PŘIDANÉ ČLÁNKY

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit