Proč je sex na pláži tak vzrušující

Kategorie: Sex a erotika

Jedním ze sezonních druhů milování je sex na pláži. Již dávno není určen jen mladším generacím. Celoročně to samozřejmě s milováním na pláži nejde, leda že bychom cestovali za sluníčkem tam, kde je zrovna léto. O to více vzrušující je pak skutečnost, že se vždy milujeme na jiném místě.

Vhodné pláže na sex

Nezabředávejme do slovíčkaření a podívejme se, které pláže jsou vhodné k sexu. Za prvé je podmínkou teplota. Pláž pod sněhem určitě vhodná nebude. Druhou hlavní podmínkou je podloží. Pláže mohou být různé. Například v Chorvatsku se setkáme s betonovými, skalními, kamennými, oblázkovými a písečnými, určitě jsou i pláže travnaté. Abychom si užili skutečně kvalitní plážový sex, máme většinou na mysli pláž písečnou. Ta je většinou dostatečně prohřátá a měkká, takže netlačí tolik na kolena a na jiné části těla. Na druhou stranu můžeme souložit na každé z výše uvedených pláži, jen bychom pod sebou měli mít třeba karimatku nebo alespoň deku.

Nebezpečí sexu na pláži

Každý sex v sobě skrývá určité nebezpečí, jde jen o to, nakolik jsme schopni ho eliminovat. Sex na pláži má určité nebezpečí, některá jako každý jiný sex. Je to zejména možnost okukování, čili voyerství. Může být chtěné i nechtěné, to už se stává. Druhým nebezpečím, spíše problémem, je písek. Pokud s sebou nemáme nějakou podložku a písek je mokrý, což u vody bývá často, může se nám dostat snadno i na místa, kde může způsobit v lepším případě jen ukončení sexu. V horším případě můžeme mít písek mezi zuby a ještě v horším případě budeme muset činit výplach. Konečně může dojít třením i k poškození tkáně.

Další problémem, či jen chuťovým omezením, může být slaná mořská voda. Nelze se jí při koupání u moře vyhnout, proto se musí počítat s tím, že naše chutě zejména při orálním sexu budou na počátku trochu jiné než jsme zvyklí.   

Výhody sexu na pláži

Písek je pravda nebezpečím, na druhou stranu by bez něho sex na pláži neměl význam. Jak bylo řečeno, měl by být prohřátý a suchý. Poddává se nám pod koleny, lokty, ale na druhou stranu se v něm dá trochu zahrabat a lze se pak podle potřeby odrážet nohama či rukama.

Proč sex na pláži?

Každý jsme jiný. Někdo miluje romantiku, trochu nebezpečí, teplo, uvolněnou morálku, pohodu, a to je asi to hlavní, proč lidi sex na pláži tolik láká. Jestli z toho je nám něco proti srsti, asi na pláži souložit nebudeme, ale nahota u moře je skoro přirozená a sex? Kdo ho nemá rád, asi nemá rád lidi. A konečně, když jsme na pláži, ušetříme mnoho práce se svlékáním.

Pokud vám v pohodovém sexu na pláži brání intimní potíže, zažehnejte je přírodním doplňkem stravy MerliX.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit