Atypické polohy pro zkušené

Kategorie: Kámasútra

I sex umí být pořádnou gymnastikou, čemuž nasvědčuje i nespočet poloh, ať už z Kámasútry, nebo z jiných knih lásky. Nyní si ukážeme pár atypických poloh, které doporučujeme hlavně zkušenějším milencům, kteří mají větší ohebnost a zájem zkoušet něco nového.

Sexuální polohy pro zkušené

Jako artista v manéži

Znáte ty bláznivé artisty, kteří se rádi zavěsí na všechno a všechny? Můžete si to doma zkusit také s partnerkou, ale pouze pokud je dostatečně ohebná a vy jste schopen ji udržet v náručí. Jak na tuto polohu? Teoreticky jednoduše, prakticky je to už horší. Vy stojíte, nohy mírně rozkročené pro lepší stabilitu, partnerka na vás doslova vyskočí, obejme vás nohama a vy ji držíte pevně rukama kolem pasu nebo výše, aby nespadla. Pokud můžete, zkuste při této poloze i sexovat! Příjemnou zábavu při zkoušení.

Trochu jako opička

Podobná té předchozí, partnerka je ale opačně otočena k vám. Vyskočí na vaše mírně pokrčená kolena tak, že se vás drží jednou rukou kolem krku. Je tedy vyšší, než jste vy. Je ale nutné zůstat v mírně pokrčené poloze, abyste neztratili stabilitu a nespadli jste. V této poloze máte dokonalý přístup k její vagině.

Poloha X

Poloha, během níž jste oba jako písmeno X. Co to znamená pro vás? Oba jste otočení ke sobě nohama, které se musí překřížit tak, abyste měli přístup k pohlavním orgánům. Nohy musí být natažené a roztažené. Žena musí být na vás, její pánev je trochu níže – musí se prohnout v zádech, jinak není možné mít pohlavní styk. Poloha není namáhavá, proto je ji možné zkusit i se starší partnerkou, která se umí dostatečně prohnout v pánvi.

Vše je naopak

Něco podobného jako jste již zkoušeli při poloze X. Obměnou jsou pokrčené nohy partnerky v kolenou. Tato obměna zajišťuje, že je sex méně namáhavý pro dámu, protože pokrčené nohy zajistí zvednutí pánve a tím pádem se nemusí prohýbat v pase a vy jako muž máte k ní lepší přístup.

Extrém extrémů

Přemýšlíte, jak zlepšit své svaly na hýždích, břiše a ještě přitom mít i sex? Lidé vymyslí vážně všechno možné, čemuž nasvědčuje i tato prapodivná poloha. Partnerka je dole, je na čtyřech, zadeček má vyšpulený. Vy přijdete zezadu, vrazíte jí ho tam, rukama se přitáhnete výše, zapřete se rukama do postele a teď pozor! Natáhnete nohy, zatnete břišní svaly a doslova cvičíte tak, že nohy zvedáte dolů. Extrém, že? Sami se tomu divíme, ale jak vidíte, i takové kulturistické polohy najdete ve světě sexu.

Poloha helikoptéry

Zajímá vás, proč helikoptéra a sex? Tak se asi zasmějete, protože taková poloha vážně existuje. Dostala své jméno podle atypických pohybů muže během sexu. On prostě nevniká, ale otáčí se jako hodinky dokola. Nesmysl? Ale kdepak, na internetu najdete spoustu ukázek tohoto fitness sex-cvičení. Jak na to, když to chcete zkusit? Partnerku dáte na čtyři, zadeček nahoru, hřbet prohnutý směrem dolů, Vy poklesnete k ní na čtyřech, zasunete. Rukama se chytíte postele, nohy teď narovnat a na špičky. A točíte se jako blázen dokola. Vtipné, že?

Věříme, že jsme vás tímto malým seriálem potěšili a připravili jsme pro vás i takové polohy, při kterých jste se s chutí zasmáli. Máte se na co těšit, příště pro vás připravíme seznam nejbizarnějších poloh, s jakými se můžete setkat.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

POSLEDNÍ PŘIDANÉ ČLÁNKY

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit