Sexuální radovánky

Kategorie: Sex a erotika

Pokud nemáte v oblibě stereotyp, máme tu pro vás pár speciálních míst a poloh.

Sex v koupelně

I obyčejné praní se může změnit na zábavu. Partner se opře o pračku zády a zvedne svou partnerku za zadeček a stehna. Žena obejme partnera nohama a zapře je o pračku. Ruce si ovine kolem jeho krku. Partnerka se pohybuje nahoru a dolů.

V kuchyni

Partnerka se posadí na kuchyňskou linku a ovine ruce kolem ramen muže. Položí si nejprve jednu nohu na partnerovo rameno a pak druhou na jeho druhé rameno. Partner do ní pomalu vnikne.

Ve sprše

Zapněte si sprchu a nechte ji namířenou na sebe a svého partnera. Žena se mírně nakloní, dlaněmi se zapře do stehen a partner ji drží za pas a jemně do ní vnikne. Nejlepším způsobem, jak vytvořit tlak na bod G, je, pokud se partnerka posouvá nahoru a dolů.

V kanceláři nebo na kapotě auta

Láká vás představa scénky jako z amerického filmu? Pokud ano, neváhejte vyzkoušet i tuto polohu. Partnerka si lehne zády na pracovní stůl, případně na kapotu auta a ruce dá podél těla. Partner se postaví k ní a ona zvedne nohy a položí je na jeho ramena. Rukama se zapře, zvedne pánev a partner ji podrží za zadek, aby vytvořil dokonalý úhel pro dokonalý orgasmus.

Na schodech

Partner se posadí na schody. Žena si na něj obkročmo nasedne, pomaličku si lehne na jeho stehna a přidržuje se jeho lýtek. Muž obejme partnerčina stehna tak, aby je držel z vnitřní strany. Ideální jsou partnerčiny pohyby dopředu a dozadu.

V bazénu

Partnerka si lehne břichem na nafukovačku, aby jí nohy a zadek visely. Partner přijde k ženě zezadu, chytí její nohy za stehna a pronikne do ní. Žena by se měla pevně držet a partner by si ji měl pořádně přitahovat k sobě.

Diskuze

.

03. 05. 2018

perfektní rady :) díky

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit