Bláznivé chvíle v posteli

Kategorie: Sex a erotika

Pravý muž a dobrý milenec ví, že sex není pouze klasická poloha na misionáře s jednou ženou, a to po celý život. Sexuální život by měl být pestrý, divoký a občas i nespoutaný. Skvělou obměnou je tedy zkoušení něčeho nového. Co tak trochu sex okořenit BDSM? Ne, nenutíme vás partnerku svazovat, natahovat do latexu a bít po zadku bičem. Právě naopak. Sex si okořeníme trochou BDSM přesně tak, jak to milují ženy.

Ženy to mají rády tvrdě a vášnivě

Znáte ty jejich knihy, které si čtou po večerech? Ano, řeč je o těch románech přeplněných romantikou spolu v kombinaci s animálním a místy tvrdým sexem s dominantním mužem. Ženy mají rádi velké, silné a dominantní samce, kteří je umí pořádně uspokojit bez kompromisů. Přineste své partnerce do postele to, po čem tak velmi touží. První věcí, kterou byste doma měli mít, je menší bič. Nemusíte si hned představovat výprasky až do krve po holé, někdy je i méně více. Bičík vám pomůže neúprosně vycvičit vaše nepovedené a neposedné kotě, pokud nebude chtít něco udělat. Jak ji potrestáte? Ovšem výpraskem s bičíkem po holém zadečku. Dalším věcičkou bude anální kolíček. Doporučujeme takový, který je mírně zahnutý, aby lépe držel.

Pro milovníky high-tech hraček je na trhu spousta elektrických análních kolíků, které jsou svým způsobem vibrátorem určeným pro anální otvor. Umíte si představit, že partnerku svážete, dovnitř jejího zadečku zasunete takovou hračku a dálkovým ovládáním regulujete vibrace? My si to umíme představit a je to prostě dráždivá a sexy představa! Jak jsme již zmínili, budete potřebovat i lano a nejlépe jemné, protože ženská pokožka je extrémně hebká a nechcete ji přece poškodit. Kdo nechce lano, může si pořídit staromódnější, ale o to víc sexy pomůcku – pouta. Doporučujeme klasická kovová, jsou více sexy a partnerka vám tak rychle nevyklouzne. Kupte nebo si udělejte doma šátek na oči. Postačí i jemný saténový šátek. Pozor, musí být neprůhledný a pevný. S takovou výbavou mohou začít postelové radovánky už dnes.

tvrdý sex

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit