Božský sex

Kategorie: Sex a erotika

Milovat se je určitě jednou ze základních potřeb zdravého člověka, ale slovo "potřeba" se k milování asi nehodí. Pro někoho to je totiž touha, pro dalšího radost, potěšení, pro jiného bohužel nudná záležitost ke zplození potomka. Mohou se o sexu vést také učené debaty, lze ho strkat do statistik, ale když se mají dva lidi opravdu rádi, není na světě asi nic krásnějšího.

Ale ať se milujeme každý den, ať jednou za měsíc či rok, toužíme zažít božský sex. Ti, kteří se nemilují, nebo prostě jen nesouloží, mají asi jiné starosti, a tím i jiné touhy.

Co je to božský sex?

Pod tímto pojmem si může každý představovat něco jiného, protože každý prožíváme sex trochu jinak. Ale dá se říct, že je to sex naprosto uvolněný, různorodý, bez zábran a komplexů, kdy si oba (nebo víc) partneři vzájemně svádivě vzrušují svá těla a užívají si všech dotyků a pocitů, kterých se jim dostává. Asi jde božský sex popsat různě, nebudeme to proto detailovat a ani rozvádět. Bude asi hlavní, jak k němu dospět.

Zásady božského sexu

Hlavní zásadou k božskému sexu je absolutní pohoda obou aktérů, pokud jsme dva. To stejné platí, budeme-li chtít božský sex prožívat ve skupině, ale to je již trochu jiné téma. Pokud nám chybí pohoda, dá se trochu nahradit velkou touhou pro milování s partnerem. Ta touha je ale druhou zásadou. Další zásadou je mít zkušenosti, a to nejen s milováním jako takovým, ale také z milování s partnerem, měl by znát jeho tužby, sny a zejména reakce. Důležitá je i forma vzájemné mluvy, vědět, co znamenají jednotlivé vzdechy partnera a jakékoliv reakce.

Poznat sebe

Aby člověk mohl znát reakce svého těla ve styku s partnerem, zvláště vůbec nebo málo zkušeným, mohlo by se stát, že určité prvky člověk nepozná. Jde například o bod G, orální sex, nebo jeho některé varianty, erotogenní zóny a body a podobně. Byla by škoda o tuto slast přijít, proto by měl člověk občas, i když je mu to v případě, že má partnera, proti srsti, masturbovat. U mužů to je vskutku jednodušší, u nic se ví o dráždivosti penisu, ale i tak jsou další velmi příjemná místa. Není třeba to v množství přehánět, ale určitě není špatné si oživit nebo hledat a vymýšlet některé praktiky sami na sobě. Různých rad a inspirací najde člověk plno třeba na internetu. Člověk se vyvíjí a mění neustále, proto, co se mohlo nelíbit kdysi, dnes může být úžasné.

Sexuální pomocníci

Do sexu se zapojují erotické pomůcky, občas jsou i milým dárkem. Takže si je chce v klidu vyzkoušet, poznat nejen jeho chod, ale hlavně účinky. Některé se používají na mnoho způsobů, jiné jsou specializované, třeba právě na dráždění bodu G a zejména na poštěváček. On ty určené pro dámy mohou být milé i pro muže, vyzkoušejte a budete překvapeni. Samozřejmě můžeme erotické pomůcky kombinovat s orálním sexem nebo s drážděním prsty či jinou částí těla.

Komunikace s partnerem

Komunikace je velký problém u mnoha párů, zvláště na téma sex a je to škoda, protože právě rozhovory na toto téma uvolňují zábrany, pokud nějaké jsou. Ale o zábranách ani nemusíme vědět, je to něco jako komplex, který si neseme v sobě a podle něhož nevědomky jednáme. Pokud je v tomto problém, lze se domluvit, že budeme mluvit jakoby o svých přátelích, ne tedy o sobě. Můžeme diskutovat nad něčím, co jsme přečetli, viděli, či slyšeli. Hlavně to chce být otevřený a snažit se dozvědět na druhého co nejvíc. Někdy přinášet nové praktiky do sexu může skončit špatně. Partnerovi se to nemusí líbit, může si myslet, že jste se to naučili při nevěře a podobně.

Je třeba se podělit o nové poznatky, aby se mohla dávkovat rozkoš v neomezené míře.

Příprava na božský sex

Při představě, že se lidé milují dvakrát týdně v produktivním věku, dejme tomu od 20 do 65 let, je to přibližně 5 tisíc souloží. Každá by měla být příjemná, ale určitě ne na všechny se budeme pamatovat, pokud si nepíšeme deníček, ale některé soulože určitě v paměti máme. Třeba to je první soulož v životě, první s partnerem, na zvláštním místě, ve zvláštní chvíli a podobně. Pak si určitě budeme pamatovat božský sex. Čím se tedy vyznačuje?

Za pěkného slunečného počasí se můžeme vydat na výlet a zpříjemnit si ho na místě daleko od civilizace sexem. Ale abychom si přírody užili, musíme se připravit. Vezměme si pohodlnou deku, něco dobrého k jídlu a pití, případně i potřeby k sexu. Takže si připravíme KSP (krabičku sexuální pomoci), kde budeme mít olejíček či lubrikační gel, pánskou ochranu, menšího robertka či dildo, kapesníček na utření.

Pokud nebudeme v přírodě, navrhujeme vyzkoušet masáž, a to buď rukama nebo jinými částmi těla. V každém případě to nezkoušejte bez olejíčku, možností je tu mnoho. Můžeme sedět i ležet, zezadu i zepředu, hlavně si užívat a nepospíchat k orgasmu.

Doporučují se také některé pochutiny jako afrodiziakum, jahody a jiné sladké ovoce, hořká čokolády, ale třeba i španělské mušky. To vše pozvedává vaše libido.

Asi jsme vynechali mnohé, to by byla celá kniha, ale jen krátce na závěr. Při božském sexu bychom neměli zásadně spěchat, hlavně muži by se měli soustředit na partnerku, protože jejich orgasmus přichází obvykle později. Když pak vše skončí, sedněte si v klidu a přiznejte partnerovi, co se vám líbilo více a co méně, co byste navrhovali na příště a podobně. Samotný sex můžete okořenit kvalitními přírodními přípravky, které podpoří vaše uvolnění i vaší erekci, zejména MerliX. Sexu zdar!

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit