Co zkusit v sexu

Kategorie: Sex a erotika

Sex není jen zábava. Představuje také spojení dvou lidí a místy připomíná i vytrvalostní sport. Tak asi jako u každého našeho hobby, i v sexu přijde krize, když nás to už nebude bavit, protože partner již nemá zájem, resp. máme někoho, kdo nemá rád sex nebo jsme už zkusili snad všechno.

Pokud dojde na krizi, nebojte se, nebudete se muset vzdát svého sexuálního života. Pomocí pár jednoduchých rad se posunete vpřed a zažijete novou úroveň erotické zábavy. To, že sex je nudný, neznamená, že vyprchala ze vztahu láska a nemá smysl to dál řešit. Právě naopak. I malými změnami docílíte zcela nových sexuálních zážitků, při nichž dosáhnete oba dokonalého uspokojení. Pojďme se podívat na pár triků, jak zlepšit sexuální život, resp. zkusit zcela něco nového.

Předehra má své kouzlo

Mnoho párů na ni vůbec nemyslí, raději skočí přímo na věc. Takový přístup není dobrý, kvalitní předehra zajistí, že se partnerka pořádně vzruší, bude dostatečně vlhká a během aktu lásky ji lze přemluvit k více činnostem než kdy jindy. Předehru nemají rádi hlavně muži, vždyť na co to mazlení, tulení a líbání, když ho tam můžeme rovnou vrazit? Pánové, jděte na to pěkně pomaličku. Nejprve partnerku líbejte, pak přitulte a jde se na to. Odvděčí se vám!

Líbání není jen ženskou záležitostí

Málokterý muž má rád dlouhé a vášnivé líbání. V našich mužských hlavách je zakořeněné prostě to, že líbání je jakousi minipředehrou, kterou naláká samičku na sex. Bohužel tomu tak docela není. I líbání může být skvělým afrodiziakem a dokonalou předehrou, která se přehoupne do krásného milování. Líbejte se pomalu, postupně rukama hlaďte partnerčino tělo. Uvidíte, jak se vám líbání zalíbí!

Líbání krku – partnerka to prostě miluje

Vzpomínáte si na ty romantické filmy, na které dívá vaše partnerka? Přineste jí některou ze scének přímo do ložnice. Ženy mají kromě citlivého místa na rtech i jiné místo extrémně citlivé na dotek. A tím je krk. Neuvěřitelné, že? Každý by si myslel, že se jedná spíše o vaginu.

Partnerku navodíte jemnými polibky, hlazením a otírání nosu do toho správného rozpoložení. A pokud k tomu přidáte jemné živočišné kousání na krku, určitě neodolá!

Peříčko

Na první pohled nesmysl, ale funguje to! Zkuste si pořídit velké, ale hebké pírko (drsné více ublíží, než pomůže!). Jemně s ním přejíždějte po těle partnerky nebo ji nechte, ať s ním přejede po okolí vašeho přirození. To jemné lechtání a dráždění je dokonalé.

Erotické hračky

Erotické hračky nejsou již v dnešní době takové tabu jako v minulosti. V každé ložnici najdete alespoň jednoho takového malého pomocníka. Někdy vám malý vibrátor pomůže, když už vy nemůžete, nebo udělá dokonalou obměnu během sexu. Skvělou pomůckou je takzvaný partnerský vibrátor, který má speciální tvar, díky kterému nevypadne z vaginy a neustále dráždí klitoris, ale i váš žalud během celého aktu. Další hračkou, kterou musíte mít, je anální kolíček, který se dá použít i na jiné hrátky.

BDSM

BDSM není pouze o násilném sexu, ale spíše o objevování něčeho nového. Kdo by neznal 50 odstínů šedé. Každá žena blázní nad tím, něco podobného zažít a pořádně si to užít. Tak proč to nezkusit doma? Co vám stačí na začátek? Vystačíte si i s jedním šátkem, kterým jí převážete oči, kostkou ledu a pevnou kravatou, kterou ji svážete. A vzhůru na nové zážitky!

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit