I muži mají bod G

Kategorie: Sex a erotika

Každý z nás už snad slyšel o záhadném a mytickém ženském bodu G, který je extrémně citlivý a dokáže partnerku dovést při správném dráždění do extáze. Tušili jste ale někdy, že existuje takový bod i u mužů? Podívejme se společně na to.

U mužů je bodem G prostata

Pokud si myslíte, že něco takového neexistuje, možná po přečtení našeho článku změníte názor. Bod G existuje a asi jej znáte pod názvem prostata. Mnoho mužů neví, že dráždění tohoto bodu dokáže přivést velmi intenzivní, ale přitom uvolňující pocit. Nebojte se, že drážděním tohoto bodu si nějak ublížíte, právě naopak. Je vědecky dokázáno, že pravidelnou masáží se dosahuje nejen zlepšení psychické pohody muže, ale navíc je i snížené procento výskytu rakoviny prostaty. Dalším plusem je přirozené zlepšení erekce dosažené pomocí pravidelné masáže. Jak masírovat? Ukážeme vám dvě možnosti, jak můžete masírovat svou prostatu.

Jak masírovat prostatu

První možností je jemná masáž zvenčí, která se hodí hlavně pro pány, kteří se neradi dotýkají svého řitního otvoru a představa, že by jim někdo nacpal do zadečku prst, je pro ně hororem. Jak na to? Umyjte si ruce, jemně si lehněte na záda a uvolněte se. Jemně si masírujte oblast pod varlaty, vždy směrem ke análnímu otvoru. Sami pocítíte, jak se uvolňujete, a chuť na sex se zvyšuje. Druhou možností je masáž přímo z vnitřní strany, tedy přes řitní otvor. Pro masáž doporučujeme buď jemné latexové rukavičky, nebo kondom natažený na prst. Nezapomínejte ani na dostatek lubrikačního gelu nebo masážního olejíčku. Nikdy nedělejte tuto masáž násilím ani příliš rychle, bylo by to pro vás velmi bolestivé a nepříjemné. Před masáží je nezbytné dodržování čistoty a hygieny, jinak může být výsledek nepříjemný pro vaši partnerku, která přímou masáž provádí. Ničeho se ale neobávejte, všechno se dá naučit a zvládnout i bez komplikací a potíží. Přesný postup a instrukce o přímé masáži prostaty vám vysvětlíme a přiblížíme ve druhé části našeho seriálu.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit