Mapování potěšení – hra pro páry

Kategorie: Sex a erotika

Potěšení je osobní zkušenost. Nikdy nebudeme žít v těle našeho partnera a oni nikdy nebudou žít v našem. Právě proto nikdy nebudeme přesně vědět, jaké je potěšení v jejich tělech a oni nikdy nebudou vědět, jaké je potěšení v našem. To znamená, že je naší zodpovědností poskytnout si navzájem mapu svých vlastních zážitků z potěšení. A to je přesně důvod, proč je mapování požitku prostřednictvím hry potěšení s vaším partnerem klíčovým prvkem při dosahování intimity poháněné požitkem!

Mapování potěšení

Co je mapování potěšení?

Jedná se o hru, do které se zapojují všechny smysly prostřednictvím potěšení. Tato zkušenost spojuje smyslnost prostřednictvím jednoho nebo více smyslů, jako je hmat, sluch, chuť, vůně nebo zrak. Mapování erotických vjemů je důležité, protože sex a intimita, které zažíváme, jsou často bez hlubších pocitů. Když sex, který máme, postrádá přítomnost, vždy mu bude chybět i potěšení. Aby tělo zažilo fyzický pocit slasti, je nutná přítomnost v těle. Spojení s našimi smysly nás uzemňuje do našeho těla a umožňuje nám být přítomen při prožívání vlastního potěšení.

Mapování potěšení využívá hru pocitů k vytvoření personalizované mapy potěšení vašeho těla. V procesu mapování rozkoše se využívá celé lidské tělo. Opětovné zaměření zážitku rozkoše do celého těla namísto jednoduchého zážitku genitálií.

Přístup potěšení celého těla vám umožní ponořit se hluboko do praktikování potěšení jako holistického, kreativního zážitku, nejen do okolí vulvy, penisu, prsou nebo análního zážitku. Mapováním vlastních erotických zón na svém těle si vytvoříte individualizovanou příručku o způsobech, jakými vaše tělo prožívá potěšení. Průvodce o typech pocitů, které si užíváte, pak můžete sdílet se svým partnerem, abyste zlepšili své společné zážitky.

Jak hru hrát?

V první řadě je třeba poznamenat, že se nejedná o obyčejnou hru. Celý průběh řídíte vy podle vašich představ, proto si můžete nakomponovat všechny detaily přesně podle vašich představ. Zkuste si na tuto aktivitu vyhradit s partnerem více času, než jaký zabere obyčejný sex.

Při vytváření pohodlného prostředí si promyslete, co je pro vás příjemné. Ať je to vůně dobré svíčky, oblíbená hudba, tlumené osvětlení či měkké povlečení. Cokoli se vám hodí, použijte. Dejte partnerovi doplnit prostory o jeho nápady.

Do této hry také můžete zahrnout množství potřeb, se kterými přivedete smysly do obrazu. Studené kostky ledu, peříčka, masážní olej, horký ručník, šátek na zavázání očí či jiné sexuální hračky. Výběr předmětů je čistě na vašich a partnerových preferencích. Myslete na to, že tato hra je pouze o vás.

Rozhodněte se, kdo bude první přijímající a kdo první dává. Pro příklad můžeme určit, že jste dárcem. Vezměte jednu věc po druhé a začněte ji používat na těle partnera. Měli byste myslet na tělo v částech předloktí, nadloktí, obličeje, krku, horní části hrudníku, spodní části břicha, stehen, dolní části nohy atp. v různých tempech, rychlostech a tlacích. Střídejte místa, registrujte pohyby partnera, výrazy ve tváři a reagujte na ně. Nezapomeňte vést konverzaci o tom, co je tomu druhému příjemné, na jakém místě se jim to líbí a na jakém naopak ne.

Pro připomenutí - cílem tohoto cvičení je pochopit různé formy pocitové hry a potěšení ve vašem těle, nikoli orgasmus. Při tomto cvičení se vyhněte přímému kontaktu s genitáliemi, abyste pochopili více o schopnostech potěšení celého vašeho těla. Buďte také kreativní a hrajte si! Toto je váš čas, abyste se dozvěděli o svém těle a těle vašeho partnera. Berte to jako příležitost pro společnou hru a zábavu.

Zjistit více o tělech navzájem je skvělým přínosem při klasickém sexu. Pokud už budete znát místa, která jsou pro vaši polovičku potěšením, můžete je skvěle zakomponovat to předehry či rovnou do středu dění. Na to, aby byl sex o něco příjemnější, vyzkoušejte pilulky Merlix Perfektum, které pomohou se zlepšením psychické pohody před sexem a lepší sexuální výdrží. Spojením míst potěšení s tlustým a zpevněným penisem bude mít vaše partnerka vytoužené blaho na víc než jen pár minut.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit