Nejlepší erotické hračky pro partnerku

Kategorie: Sex a erotika

Přemýšlíte, čím potěšit přítelkyni? Narozeniny, svátek, výročí, Vánoce nebo Valentýn. Tolik svátků a tak málo inspirací. Nemusíte však zoufat. My vám přinášíme pár supererotických pomocníků, kteří nejen potěší, ale splní i svou funkci.

Doporučené erotické hračky pro ženy

Luxusní vibrátor

Ženy milují vše, co je luxusní, lesklé a elegantní. Proto přišla na trh zajímavá hračka, která obsahuje v sobě zatavené krystaly od Swarovského. Chcete-li potěšit svou elegantní a náročnou partnerku, zaručeně sáhněte po této mašince.

USB vibrátor

Nebojte se, nejedná se o žádný zázrak, který musíte mít stále zapojený v USB portu svého PC. Tato hračka je dokonalá pro ženy, které stále cestují a dostanou chuť na sex téměř všude. Vibrátor má tvar (i velikost) jako ženská rtěnka. Vnější strana po odložení krytu sestává z USB, přes který si umí slečna svou hračku nabít. Praktické, že?

Venušiny kuličky

Klasika, se kterou nic nezkazíte. Spousta mužů ale netuší, co vůbec dělají a jak to funguje. Jednoduše si je představte jako kouli v kouli, která při chůzi vibruje, což způsobuje jemné dráždění tam dole. Kromě toho partnerka získá lepší a pevnější svaly pánevního dna, což pocítíte při sexu. Doporučujeme dívat se po kvalitnějších modelech, ty levnější nepěkně chrastí ve vagině, což není vůbec příjemné.

Anální kolíček a vibrátor v jednom

S touto hračkou naučíte svou partnerku milovat anální sex, neboť jedna část vibrátoru směřuje na klitoris a druhá je zastrčená v zadečku. Obě části jemně vibrují, což způsobuje dráždění vaginy. Nejen z vnější strany, ale také z vnitřní přes zadeček, díky čemuž partnerka dosáhne lépe a intenzivněji vyvrcholení. Skvělá hračka, nebo ne?

Vy

Ano. Proč ne? Potěšte svou partnerku a buďte jejím nejzvrhlejším a nejpikantnějším dárkem. Připravte jí neopakovatelný večer, na který nikdy nezapomene. Můžete nám věřit, bude to pro ni neopakovatelný zážitek a určitě vám ho oplatí.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit