Tipy na erotické dárky

Kategorie: Sex a erotika

K vánočním svátkům neodmyslitelně patří také předvánoční stres, spojený s nakupováním dárků pro svoje blízké. Možná právě tyto Vánoce by mohly být ty pravé na koupi erotického dárku pro vaši polovičku. Nejste už sami unavení z těch každoročních klišé v podobě ponožek, pyžama a dalších neosobních dárků?

Jak vybírat?

Posuňte svůj vztah do intimnější úrovně a dejte najevo, že sex s vaší milovanou osobou vás baví a chcete s ní zažívat víc experimentálních zážitků. Právě k tomu vám dopomůže originální vánoční dárek. Před samotným výběrem si musíte ujasnit jednu věc. Hledáte něco, co bude určené pro vaši partnerku, nebo si to chcete užít oba? Také je třeba se podívat, co oba preferujete v posteli. Tvrdší sexuální praktiky, nebo jste spíše romantické duše? Možná bude výběr erotického dárku o něco náročnější, ale my vám přinášíme tipy, které vám výběr usnadní.

Afrodiziakální parfémy

Tyto parfémy se používají už od nepaměti a i dnes se těší vysoké oblibě. Díky nim zvýšíte svoji sexuální přitažlivost. Obsahují přírodní extrakty, jejichž úkolem je přilákat osoby opačného pohlaví. Správně zvolený poměr vůní vám pomůže k získání potenciálního partnera. Parfém u vás vybuduje sebedůvěru, sebevědomí a budete se cítit atraktivně. Je vhodný pro muže, ale i pro ženy. Výsledkem bude sebevědomější chlap a smyslná neodolatelná žena.

Sexy kostým

Kostýmy nepatří jen do dětského světa a na karneval. Díky nim můžete oživit i váš sexuální život za dveřmi ložnice. Sexuální role, když si partneři hrají na různé role i prostřednictvím kostýmů, není u nás žádnou novinkou. Asi každá žena by chtěla být zachráněná v náručí policajta, požárníka nebo nějakého divokého muže. Splňte jí tento sen a neostýchejte se! Vaše žena vám může být zase poslušnou školačkou, cudnou jeptiškou, sexy pokojskou nebo drsnou policajtkou. Kostýmy okořeníte sexuální život, navrátíte do něj jiskru a dobře se pobavíte.

Womanizer

I když ego muže může být citlivé, pokud jejich partnerka používá sexuální hračky, tohoto pomocníka přivítá jedna i druhá strana. Tento vibrátor ženě stimuluje klitoris, kterému se muži občas vyhýbají a zanedbávají ho, protože se jim prostě nechce. Ale právě vydrážděný klitoris je zárukou připravené a nažhavené ženy na další číslo. Postarejte se o tento vzrušující zážitek pro svoji partnerku i vy. Na trhu je k dispozici ve více variantách.
 

Dárek pro muže na zlepšení sexuální aktivity

Mužské zdraví je velmi důležité, aby v posteli všechno fungovalo tak, jak má. K tomu mohou dopomoci výživové doplňky určené právě pro muže. Díky vysoké koncentraci extraktů z bylin může být MerliX Perfektum tou správnou volbou pro vašeho muže. Pokud jste v produktivním věku, snažíte se o potomka a nejde vám to, pro tyto muže je určený MerliX Senior na dlouhodobé užívání. Obsahuje extrakty z bylin jako kotvičník zemní, maca, ženšen a další vitamíny a minerály povzbuzující sexuální zdraví muže. Jde konkrétně o tyto oblasti:

  • zpevnění erekce
  • konec předčasné ejakulace
  • prodloužení pohlavního styku
  • žádná bolest hlavy jako u jiných výrobců
  • zlepšení stavu spermií

Na závěr vám ale dáme jednu radu – rozbalování těchto dárků byste si neměli nechat před celou rodinu pod vánočním stromkem, abyste se vyhnuli nezapomenutelnému trapasu.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit