Zajímavosti o mužské pýše

Kategorie: Zdraví a erekce

Mužská pýcha, penis, může být různý, ať už malý, velký, silný, tenký a podobně. Přinášíme vám několik zajímavostí a faktů o tomto mužském nástroji.

Dva typy penisů

Existují dva typy penisů, a to rostoucí penis, který má 79 % pánů z mužské populace, a ukazující se penis, kterým se pyšní pouze 21 %. „Populárnější“ penis je v klidném stavu malý a během erekce se prodlužuje a rozšiřuje. Druhý typ je v klidném stavu velký a při erekci se už výrazně nezvětšuje.

„Dostřel“ ejakulátu

Vědci zkoumali, jak daleko dokáže vystříknout ejakulát při orgasmu. Nejméně je to jen pár desítek centimetrů a největší „dostřel“ je do vzdálenosti až 5,48 metru.

Chuť vašeho tekutého bohatství

Možná jste se setkali se situací, kdy vaší partnerce nebyla po vůli chuť vašeho ejakulátu. Sladké chuti dosáhnete doplněním ananasu, mléčných výrobků nebo červeného masa do svého jídelníčku. Dalším faktem, kterým potěšíte svoji polovičku, je to, že semeno obsahuje minimální množství kalorií.

1 z 30 miliónů chlapců se narodí bez penisu

Po narození se těmto dětem mění pohlaví a následně musí podstoupit hormonální terapii, po které si v dospělosti děvče ani nevšimne, že mělo být chlapcem.

Penis se zmenšuje

Je všeobecně známé, že nejdříve rosteme a v pokročilém věku se zmenšujeme. Bohužel tento fakt neobchází ani mužskou pýchu. Její růst se zastavuje v 20. roce života a ve vyšším věku se může zmenšit až o dva centimetry. Erektivní tkanivo se smrští a nastává problém s erekcí. Naštěstí je jednoduché řešení v podobě přírodních pilulek MerliX Senior. Penis je dodatečně možné zvětšit až o 2,5 cm. Stačí vám jedna kapsle denně po jídle a při dlouhodobém užívání se zlepší vaše celkové sexuální zdraví. Pilulky jsou vyrobené v USA pomocí  moderních technologií. Obsahují kombinaci osvědčených přírodních látek a vitamínů. MerliX je bez obsahu hormonálních a chemických přísad a bez nežádoucích vedlejších účinků.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit