Pozvání partnera na skupinový sex

Kategorie: Vztahy

Dnes se stal skupinový sex často diskutovaným tématem. Je to samozřejmě tím, jak je možné se snadno dostat ke sledování porna a tím i k záběrům hromadných souloží. Ovšem ne všichni jsou schopni skupinový sex přijmout alespoň v mysli, natož se k němu rozhodnout. Tady má druhý partner několik možností, ovšem řekněme si to rovnou, na závěr nemusí být souhlas.

Co je to skupinový sex

Skupinový sex je samozřejmě sex s více než dvěma lidmi. Obvykle to jsou tři, čtyři, ale můžeme se setkat se situací, kdy si spolu užívají desítky lidí. Lidé mohou být zcela nazí, ale i částečně oblečení, někdy jsme svědky orgií, že se miluje určitá skupina lidí s tím, že kolem stojí oblečení diváci. Tohle je ale zvyk spíše ze zahraničí, zámoří, u nás se na diváky spíše nehraje. Skupinový sex se provozuje v domácnosti, ale i v erotických salónech. Těch oficiálních je však v naší republice velmi málo.

Obecně o skupinovém sexu

Pro skupinový sex jsou asi více svolní muži než ženy, však také v erotických klubech mají muži často určitá omezení. Někdy samotní přijít nemohou, jindy platí mnohem víc a podobně. Pak se ale i tak stává, že jich je tolik, že se ženy úplně ztrácejí. Takže budeme psát o tom, jak by měl muž se ženou mluvit a jednat, aby se dala zlákat ke skupinovému sexu.

První seznámení se skupinovým sexem

Komunikace o sexu může být mezi partnery různá. Někdy se stává, že vlastně neexistuje, i když partneři spolu sexuálně žijí. Ale sednout si a popovídat si třeba o snech, přáních a podobně, to nedokáží. Zde je proto jen malý prostor k hovoru o skupinovém sexu. Tady bychom doporučili, aby muž pozval někoho, nejlépe pár nebo ženu, a s nimi se pak začal o sexu, zprvu zcela obecně, časem ale směrovaněji, bavit. Zpočátku to nechce řešit vlastní problémy, ale třeba situace z nějakého filmu, knihy či některých z nejmenovaných známých. Než začneme mluvit o sobě, již by partnerce nemělo dělat problémy slyšet něco o sexu jiných lidí, ale také o tom hovořit.

Pozvaný pár by měl mít v tomhle směru zkušenosti, vše je třeba s ním předem dohodnout. To ale bývá problém, že ne každý pár s takovými zkušenostmi to dává veřejně najevo, takže je někdy budeme těžko shánět.

Kam směrovat rozhovor

Pokud již partnerce nedělá problém hovořit o sexu, máme možnost opět přizvat ony známé, kteří by již konkrétněji mluvili o svých zkušenostech. Chce to opět velmi opatrně, aby je partnerka nenazvala úchyláky a nepřestala s nimi komunikovat úplně. Nejlepší je, aby i oni měli zájem takovou věc zkusit, nebo o tom tak hovořili, i když zkušenosti již mají. Vždy se dá odvolat na nějaké porno na internetu.

Je lepší trojka nebo čtyřka?

To je velký problém, co ženě nabídnout, když to bude poprvé. Pokud je žena stydlivější, bude asi lepší čtyřka, protože se jí bude věnovat její partner sám, alespoň zprvu. Chce to ženě vysvětlit, že to bude jako ve dvou, jen bude někdo vedle sexovat, koho si nemusí ani všímat. To samozřejmě nejde, ale jako záminka, to zas taková vážná lež není.

Skupinová premiéra

Připravit partnerku ke skupinovému sexu podle našeho návodu může být dlouhé, ale určitě rychlejší to bude na dovolené u moře, kde přeci jen nahota není takovým tabu. Dobrý je také nějaký wellness pobyt i s onou pozvanou dvojicí. S těmi se dá trávit příjemný večer na pokoji, kdy se ti dva začnou líbat, hladit atd. A to samozřejmě pomůže k tomu, že se nebude partnerka i vám bránit. A možná, že vše proběhne velmi rychle, než byste uvažovali. Atmosféra pohody a uvolnění je nejlepším krokem ke skupinovému sexu.

Jiné možnosti

Výše uvedená řešení nemusí být jedinými možnostmi. Dobrá cesta je také přes masáž, ale i alkohol. Ale nejlepší opravdu bude, když dokážete to, že vás o účast na skupinovém sexu požádá partnerka sama. Ale že jste se předem dohodli s její blízkou přítelkyní, která ji přesvědčila úplně nejsnáze, to ji přece říkat nemusíte.

Dokonce i u skupinového sexu přijde vhod pevná erekce. Tu lze získat i přírodní cestou a sice přes doplněk stravy MerliX.

Diskuze

Pavel

19. 09. 2019

Hledám sex se dvěmi a více ženy

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit