Proč ženy nehledají slušňáky

Kategorie: Vztahy

Výběr partnera na celý život je problém, který se snaží řešit mnozí vědci. Ti mohou vytvářet určitá schémata, tabulky, statistiky, ale každý jsme úplně jiný, takže necítíme, že bychom do jejich statistik patřili, proto vždy vlastně začínáme od nuly.

Důležité je, co od svazku muže a ženy očekávají ženy a muži. Na jedné straně víme, že najít stejnou osobu asi nelze, ale přesto se tvrdí, že ženy jsou stejné a současně i muži jsou stejní. Lze toto téma vyřešit? Ano, a je to jednoduché - ženy si hledají stále stejné typy mužů, takže pro ně jsou proto muži stejní, a protože ženy si hledají stejné (podobné) typy, jsou stejné i ženy. Že je to slovíčkaření? Souhlasíme, ale je to skutečnost.

Ideální typ muže

Když se zamyslíme, jaký by měl být muž vhodný do rodiny, tak je o slušného člověka, milého, skromného, pracovitého, pozorného a můžeme přidat další superlativy. Ale chtějí ženy takové muže? V jádru ano, ale pak by značná část mužů zůstala tzv. na ocet, což není pravda. A mají tito "vysnění" muži snadnější volbu partnerek? Opět si odpovíme sami - nemají. Platí totiž všeobecně pravidlo, že si ženy, když se můžou rozhodnout mezi hodným chlapem a sukničkářem, většinou vyberou toho nejhoršího!

Ideálem ten nejhorší

Asi nebudeme licitovat, který muž je nejhorší, jde tu o nadsázku. Ale v boji o ženská srdce je jednoznačné skóre na záporné straně. A proč? Takový muž má pěknou postavu, většinou bohaté rodiče, dobrou vyřídilku a na to vše spoléhá. Za takového stavu může mít prý žen, kolik chce, proto nemá uvnitř duše touhu věnovat se jen jedné ženě dlouhodobě. To je potřeba zdůraznit, že dlouhodobě. On se zamiluje do ženy, snese ji modré z nebe, cit je opětován, ale pak nastane najednou zlom. Žena ve svém mateřském pudu ucítí volání těla po mateřství. S tím se ale poměr těch dvou změní, najednou tam vstoupí a o život se hlásí někdo třetí, miminko. To ale vyžaduje spolupráci obou partnerů, na což přece zmíněný muž vlohy nemá, tak couvne a běda, zda došlo k otěhotnění a případně již i k početí.

Změna je život

Žena v našem případě věděla moc dobře, jaký onen muž je, nejde přece skrýt, že má za sebou množství avantýr, třeba i s kamarádkami, ale ve hře je něco, co muži nemají - snahu převychovávat, obracet na dobrou cestu. Tak si ženy, tedy i dívky, řeknou, že se zamilovaly do toho pravého, který se pro ně dokáže změnit, případně ho dokáží převychovat ony samy, když mu ukáží svou velkou lásku. Věří ve své bláhovosti, že se jim podaří nedokonalého partnera napravit a to berou jako výzvu. Touží samy zažívat románek, kdy se ze známého proutníka stal usedlý manžel, který dokáže kolébat miminko na klíně a v ruce ještě držet vařečku a vařit kašičku. To by bylo přece vítězství ducha a lásky. Svazek se bortí, ženy hledají východisko třeba v tom, že si nechají u takového muže udělat další dítě v domnění, že jim nový potomek ukáže správnou cestu. Dokonce přijde v naivitě ženy i třetí dítě, ale konec neodvrátí. Většinou stejně spláče nad výdělkem, skončí jako svobodné matky a jejich manžel oblbuje další stejné naivky.

Slušný muž na úbytě

Vedle výše zmíněných "bouráků" chodí po světě řada mužů, o kterých se nedá třeba říct, že jsou tělesně úžasní, ale jsou hodní. Jejich programem není řada pomilovaných děvčat, denní mejdany, jízda rychlým autem a podobně. Oni mají také klidnější koníčky, šachy, historii, turistiku, a v jádru touží po klidné rodině, manželce, dětech. Chybí jim však jedno a to je jiskra překvapení, vzruch a nejdou vlastně ani převychovat, protože mají vše, co od nich rodina potřebuje. Tak je to snad naprogramováno již od doby kamenné. Bouráci dokázali ulovit větší zvěře, rozdávali, pokud měli, plnými hrstmi, hodní lovili jen zajíce a na rozhazování nikdy neměli.

Stará moudrost praví, že žena se dokáže vyplakat v náruči hodného chlapa, ale vyspat se půjde s tím největším darebákem. Vysvětlili jsme si princip, proč tomu tak je, asi jsme tím mnoho čtenářů a čtenářek nepotěšili, ale počet svobodných matek neubývá, takže na tom určitě něco bude. Nebylo by na závěr nějaké poučení? Kdo se nechce poučit, tomu by bylo zbytečné, když se nepoučí vlastními chybami. Ale můžeme přidat jednu radu, že děti jsou obrazem svých rodičů. Takže před každým rozhodnutím o výběru partnera by si měly dívky a ženy prohlédnout dobře rodinu, ze které jejich nastávající pochází. Jestli se jim budou poměry v rodině líbit, pak ano, ale jestli v ní najdou rozpory, určitě obdobné budou za čas zažívat i ony samy.

Pokud se řadíte mezi slušňáky a našli jste si vztah, ukažte své vyvolené, že jednou z vašich předností je i intimní oblast a pokud tomu tak není, může vám snadno pomoci MerliX.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit