Maskování nevěry

Kategorie: Vztahy

Nevěra je jedním ze základních námětů románů, filmů i divadelních her, přesto v ní můžeme nacházet stále něco nového. Možná něco napoví i tento článek věnující se tzv. zatloukání. Víme přece, že při nevěře je zatloukání základní obranou.

Nevěru mnozí z lidí odsuzují, dokonce i ti, kteří se ji dopustili a i dopouštějí. Je to proto, že někdy si to ani neuvědomují a sexuální styk s jinou osobou za nevěru považují. "To je něco jiného, to je jiné," říkají. Ale co je v tomto případě nevěra? To budeme řešit jindy, vrátíme se k meridu věci, jak ji maskovat.

Obecně o nevěře

Nevěru můžeme vidět kolem sebe, stačí se jen pozorně dívat na chování lidí. Někteří, co na sebe dříve neřekli pěkné slovo, se nyní na sebe usmívají, lichotí si. U sousedů je slyšet do noci hovor a smích, když manžel odjel s tirákem do zahraničí a podobně. V tomto případě není na nás, abychom pátrali, dokonce se ani nedoporučuje rodičům, aby v tomto případě zasahovali. Řešení je pouze na aktérech, tedy obou partnerech a dotyčné třetí osoby do trojúhelníku.

Základní je prevence

Prevence pro nevěru je základní podmínkou pro její utajení. Je třeba začít se změnami v našem životě postupně, velké změny jsou velmi nápadné. Začneme například občas později chodit z práce, někdy jdeme i o víkendu. Doma je pak třeba hartusit, že šéf si toho neustále víc vymýšlí, a že nás snad vyšle i na školení někam daleko. Dokonce je dobré i občas večer odběhnout na oko do práce. Vedle toho je možné si vymyslet nějakou jankovitou spolupracovnici. To kdybychom v kapse zapomněli nějakou ženskou součást oblečení či kosmetiku. Takové věc je přece legrace dávat ženatým mužům do kapsy, ne? Opět připomínáme, že s tím musíme přicházet postupně.

Výmluvy

Předcházející odstavec dává plno rad na výmluvy. Obecně základní je ale věta: "Ty žárlíš?" Za to by se měl každý trochu zastydět, ale dobré je ještě zaútočit s nějakou věcí na druhého partnera. Stará moudrost totiž praví, abychom nebyli tázáni, ptejme se sami. Proto ihned, jak začne partner s nějakou připomínkou, zaútočit se svými dotazy a otázkami. Proč si ty včera přišel, přišla pozdě, s kým si byl, byla odpoledne, a podobně. Je to sice neslušné, ale pro záchranu manželství někdy nutné.

Partnerský vztah

Pro maskování nevěry bychom neměli zásadně měnit vztah se svým řádným partnerem. To bude asi největší problém, protože zvláště ženy jsou na tohle velmi pozorné a vnímavé. Může nás prozradit nový parfém, ale na to máme onu spolupracovnici, která nás občas z legrace navoní. Jsou zde jiné vlasy na oděvu, a nedej Bůh tzv. cucflek, tedy krví podlité místo po vřelém polibku na krku.

Kamarádi

Velmi dobrý je kamarád, kamarádka, kteří nám vždy poskytne alibi, ale musíme se s nimi domluvit předem. Je třeba hovořit stejně, nejlepší je ho ale zaučit tak, aby něco přiznal, ale pak začal s tím, aby náš partner nežárlil, že ví, jako ho milujeme a že bychom se nevěry na něm nikdy nedopustili, a že on na to taky dohlédne.

Nevěru lze zamaskovat snadno, špatnou erekci už ne. Pokud vás trápí intimní problémy, můžete jim předejít s přípravkem MerliX.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit