Španělské mušky

Kategorie: Sex a erotika

Nejeden pár milenců viděl tento výrobek v téměř každém sex-shopu, ale jen málokdo ho skutečně otestoval. Obavy mohly být různé: strach a respekt z neznámého nebo i samotný název.

Co jsou španělské mušky

Pojem španělská muška opravdu v sobě nese něco mysteriózního z říše hmyzu. Podle původní receptury se tato pro sex povzbuzující tinktura vyráběla z rozdrcených broučků puchýřníku lékařského, který obsahuje účinnou látku kantharidin. Tato složka podporuje vzrušení, samotné zlepšení erekce, ale i vylepšení celkového pohlavního styku. Po požití vyvolá podráždění močového měchýře a močové trubice a zvýší prokrvení a dráždění v oblasti genitálií. Toto dráždění stimuluje k pohlavnímu aktu.

Bezpečnost španělské mušky

Problémem se však v minulosti stávalo předávkování, které často končilo bohužel až smrtí. Sexuchtiví milenci si naivně mysleli, že silnější dávka přinese ještě více rozkoše. Opak byl však pravdou a touha po požitku přinesla otravu nebo v horších případech smrt. Za smrtelnou dávku se totiž považuje již 30 mg účinné látky. Postupně s vývojem, pokrokem vědy a poznatků byla vytvořena syntetická verze kantharadinu, kterou i dnes najdete v produktech, jejichž název zůstal stejný, a tedy španělska muška. V dnešní době už není důvod obávat se o své zdraví a život. Vše je vyráběno pod přísným dozorem farmaceutů. Skvělou výhodou tohoto afrodiziaka je rychlý účinek, a to již při malé dávce. Postačí přibližně dvě kapky. Afrodiziakum je doporučeno přijmout 20 nebo 30 minut před pohlavním stykem. Co vás ale ještě může příjemně překvapit? Určitě cena, která se zde pohybuje již od neuvěřitelných 8 eur. Poměr ceny a potěšení je tedy velmi příznivý.

Rada pro naše čtenáře – spoléhejte a kupujte jen přípravky, které byly schváleny Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je to záruka, že produkt, který se k vám dostal, je určitě bezpečný a kvalitní. Překonejte tedy obavy a zábrany. Okořeňte svůj sexuální život i díky této pomůcce a překvapte svou polovičku novými dimenzemi, které jí tato zkušenost nabídne. V první řadě však myslete na bezpečnost zdraví a proto doporučujeme sahat raději po ověřené kvalitě a bezpečných přípravcích na erekci typu MerliX PERFEKTUM, které můžete objednat v našem e-shopu. Garantujeme originalitu produktu, protože jsme výrobci tohoto amerického výrobku. Můžete si být jisti kvalitou a bezpečností, protože tabletky MerliX jsou schváleny Úřadem veřejného zdravotnictví SR a mají všechny potřebné hodnocení bezpečnosti a laboratorní zkoušky. Zařaďte se i vy k tisícům našich spokojených zákazníků.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit