Muži a stravování

Kategorie: Zdraví a erekce

Přemýšleli jste už někdy nad stravováním žen? Ničí se při dietách, nemohou jíst toto či tamto. Jejich tělo je celé vystresované a nakonec sní vše, co v konečném důsledku nesní jejich muž. Velmi běžný jev u žen, ale u mužů je to něco dost neznámé a nepoznané. Proč tomu tak je? Jednoduchá odpověď, muži se nad zevnějškem netrápí tolik jako jejich něžné polovičky. Málokterý jejich kamarád či kolega jim řekne, že v těch kalhotách působí jaksi tučně nebo že určitě přibral během dovolené či svátků. U mužů je tomu právě naopak, za každých okolností se chlubí a navzájem se podporují. Muži jsou tedy více vyrovnaní, více si přirozeně věří a mají tedy méně komplexů či nízkého sebevědomí.

Muži si mohou dovolit sníst více než ženy

Ve stravě jsou ale trochu podobní ženám. Jedí prakticky totéž, avšak nepřibírají. Důvod? Jejich tělo se skládá z většího procenta svalů, které spotřebují spoustu energie, čili si na talíř bez problémů mohou naložit i o něco víc a nepřibírají. Na druhé straně mužské tělo potřebuje kvalitní bílkoviny potřebné pro budování svalů. Měli bychom je přijímat hlavně z kvalitního masa, mléka a mléčných výrobků. Mužské tělo potřebuje přirozeně dostatek energie, a to v průměru 8000–9000 kJ, 90–100 gramů bílkovin, 240 gramů sacharidů a 65 gramů tuku. Tyto údaje musíte ale brát velmi obecně. Při větší námaze se tato čísla logicky mění. Případně, když jste sportovec, potřebujete tedy více bílkovin a vitamínů, které zásobují svaly a starají se o jejich růst. Ovšem měli byste denně sníst minimálně 3x ovoce a zeleninu jako přílohu ke každému jídlu.

Pitný režim je také nesmírně důležitý. A pod pitným režimem určitě nemáme na mysli pivo. Co vás ale určitě potěší? Mužské tělo nemá žádné bláznivé hormony jako to ženské, což pro vás znamená stabilnější jídelníček bez pocitů hladu uprostřed noci, kdy musíte vyžírat ledničku, jak tomu bývá u žen.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit