Jak zhubnout na břiše

Kategorie: Zdraví a erekce

Hubnutí. To není jen ženské téma. Stále více mužů se zajímá o svůj zevnějšek a zdraví. Proto vám dnes přinášíme přehledný text, ve kterém se dozvíte více o tom jak shodit nepěkné posváteční tuky ze svého břicha.

5 tipů jak zhubnout na břiše

Pitný režim je základ

Přestaňte si utahovat z lidí, kteří běhají s velkou lahví v ruce. Ode dneška i Vy budete pít dostatek vody. Voda vám pomůže utlumit vlčí hlad, budete se cítit svěžejší a fit. Denně byste měli vypít minimálně 2 litry vody, ale během vyšší tělesné aktivity a teplejších dnů vypijte ještě o půl litru více.

Konec cukrům!

Cukr není jen v koláčích od Vaší babičky, je prakticky přidán úplně všude. Najdete ho i v nevinně vyhlížející müssli tyčince nebo v mraženém hotovém pokrmu. Nemluvíme už vůbec o limonádách, ty jsou cukrem přeplněny až až! Cukr není dobrý při hubnutí. Snažte se mu vyhýbat ihned při nákupu potravin. Kontrolujte etikety.

Pravidelná strava

Pravidelné stravování přináší pocit sytosti na delší dobu. Neznamená to ale, že budete jíst 3x velké jídlo během dne a je vše, jak má být. Právě naopak, musíte jíst minimálně 5x do dne, menší porce, nejlépe lehčí jídla a na oběd a snídani je povoleno něco těžšího. Pokud se budete stravovat pravidelně, nepopadne vás vlčí hlad nevhod, nezapomínejte na to.

Ovoce je super, ale...

Ovoce dodává potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, které Vaše tělo potřebuje. Nicméně když budete jíst některé druhy ovoce stále (myslíme nyní kg a denně), přiberete, i když se vám to nezdá. Ovoce také obsahuje cukr, ze kterého se bohužel tloustne. Zkuste tedy jíst ovoce, jakým je například jablko. Obsahuje méně cukrů, chutná skvěle a je plné vitamínů. Vitamíny si načerpáte i ze zeleniny, kterou je možné jíst neomezeně díky nízkému obsahu cukrů a energie.

Cvičte minimálně 2x týdně

Hubnutí bez pohybu je možné, ale musíte v tom případě rapidně osekat příjem kalorií, což není dobré pro Vaše zdraví. Vhodnou metodou je cvičení spojené s rozumným nízkokalorickým příjmem jídla. S cvičením to nemusíte přehánět, stačí Vám 2x týdně minimálně 20 minut intenzivního cvičení. Jako doplněk poslouží například rychlá chůze z práce domů nebo procházka parkem.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

POSLEDNÍ PŘIDANÉ ČLÁNKY

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit