To nejlepší pro vaši erekci

Kategorie: Zdraví a erekce

Erekce je slovo, které asi moc často nepoužíváme, protože je latinské, česky se spíš říká, že se postaví, ale to je jen slovíčkaření. Nyní k praxi. Většině mladých mužů se penis postaví několikrát za den, ráno, když se vstává, jinak když vidí pěknou ženu, když si vzpomene na nějaký pěkný erotický zážitek či vjem a podobně. V takových případech se o nějakých problémech příliš nepřemýšlí.

Někdy je ale potíž, když má mladý muž ukázat svoji mužnost a ono to najednou před partnerkou nejde. Tady zjistí, že má nějaký psychický problém, třeba že má trému, že zklame, že nevystříkne a podobně. Co s tím? Pokud je partnerka rozumná, nebude spěchat. Většinou stačí si lehnout pod deku, přitulit se a o něčem pěkném si povídat. Rukama si mohou partneři hladit tělo vzájemně, nejdřív neutrálně a časem i na přirození, jakoby mimoděk. Pak se mohou začít líbat. Máme jedno doporučení a to je vlhkost. Pokud se předkožka stahuje přes žalud na sucho, nemusí to být vždy příjemné nebo vzrušující. Chtělo by to nějaké navlhčení. Partnerka, pokud se ostýchá vsunout penis do úst a vlhčit jazykem, to je úplně to nejlepší, ať si alespoň silně nasliní ukazováček a namokří mužovi uzdičku. To může opakovat vícekrát, a výsledek se určitě dostaví. Trochu zkušenější či připravenější pár bude mít v záloze lubrikační gel či nějaký jemný olejíček. Ten má jen nevýhodu, že se pak partnerce někdy nechce pokračovat orálně.

Erekce v každém věku

Postupné stárnutí u mužů způsobuje také stále se horšící erekci. Odborníci tvrdí, že již po 40 se s občasným výpadkem setká většina mužů. Je však pravda, že se zvyšujícím se věkem klesá nejen počet milování, ale i počet mužů, kterým se chce milovat. Dávají totiž prioritu něčemu jinému, třeba hospodě a alkoholu či jiným koníčkům. Zdraví muži však mohou souložit do poměrně vysokého věku, 70 let i více. Jak být ale neustále připraven? Nad tím si lámou hlavu odborníci i laici a je pravda, že se to dá do určité míry řešit. Hlavní je, že to chce muž řešit a ví, že má i partnerku, která po sexu touží.

Jak si pomoci

Nejprve si povíme, jak si pomoci tzv. z vlastních zdrojů. Lidová moudrost praví, že se s milováním nesmí přestat, zkrátka muž nesmí "vyschnout". Několika měsíční či letá přestávka může způsobit, že varlata ztratí sílu na tvoření spermatu a do penisu již nedokážeme vehnat tolik krve, aby se postavil. Pokud nemáme partnerku, chce si to pravidelně pomáhat vlastnoručně. Onanie je v tomto případě nezbytná. Na každém pak záleží, jak často to potřebuje. Pak je někdy také problém se sám vzrušit natolik, abychom dosáhli nejen erekce, ale pak i ejakulace. Tehdy může pomoci sledování či čtení porna a podobně. I při samoukájení by se měly používat také lubrikační gely či olejíček, jde to pak mnohem snadněji.

Když se již dostaneme do situace, že máme mít sex a nevěříme si, že se nám postaví, musíme se připravit. Za prvé alkohol - v malé dávce může uvolnit nervové napětí. Za druhé čistota - pořádně se umyjeme. Voda nám poslouží nejen k umytí, ale zvláční kůži, zlepší krevní oběh. Pod tekoucí vodou si namasírujeme varlata tleskáním zespoda, abychom je oživili a uvolnili jsme si krevní oběh. V teplé vodě si i několikrát přetáhneme předkožku přes žalud, na což by měl penis kladně reagovat. Teplé vody si užijeme co nejdéle, ale pak bychom neměli vychladnout, hlavně ne od nohou.

Ideální je, když se vykoupeme či osprchujeme již s partnerkou. Můžeme si pomoci s namydlením a opláchnutím, líbat se, polaskat si vzájemně přirození a podobně. Pokud máme opravdu problémy a nehrajeme si jen na ně, když se nám v koupelně již postaví, tak určitě toho využijeme a pomilujeme se hned. Neriskujme zbytečně, že bychom se při přechodu do ložnice něčím rozptýlili a penis by poklesl. Teplá voda je pro erekci velikým pomocníkem.

Velkým pomocníkem jsou i doplňky stravy, v tomto případě osvědčený přírodní doplněk MerliX.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit