Kegelovy cviky na zvětšení penisu

Kategorie: Zdraví a erekce

Většina mužů žije v domnění, že čím větší penis mají, tím lepší bude jejich sexuální život. Ve skutečnosti je délka penisu spojena jak s psychikou muže, tak s jeho sebevědomím. Věděli jste, že většinu žen ve skutečnosti nezajímá, jak dlouhý je váš penis? Důležitější je právě jeho tloušťka.

Kegelovy cviky na zvětšení penisu

Většina mužů žije v domnění, že čím větší penis mají, tím lepší bude jejich sexuální život. Ve skutečnosti je délka penisu spojena jak s psychikou muže, tak s jeho sebevědomím. Věděli jste, že většinu žen ve skutečnosti nezajímá, jak dlouhý je váš penis? Důležitější je právě jeho tloušťka.

Většina žen je spokojena s jakoukoli velikostí penisu svého partnera, zatímco muži ne. Mnoho chlapů si myslí, že mají menší penis, než ve skutečnosti je. Průměrná délka penisu je přibližně 5,7 cm, zatímco průměrná tloušťka je 4,7 cm. Toto jsou některá z faktů o penisech.

Mužský pohlavní orgán má nejrůznější podoby. Ať už jde o zmiňovanou délku nebo tloušťku, tvar či zakřivení. Jedná se o stejný princip jako u zbytku těla. Lidé mají různé preference týkající se penisů. Někdo má rád menší, jiný zase větší. Většina lidí má ráda své partnery právě pro vlastnosti, které nemají nic společného s velikostí jejich penisu. Ta také nemá nic společného s mužností nebo s tím, jak dobrý je někdo při sexu. Pokud však chcete nabudit penis a prokrvit jej, můžete vyzkoušet Kegelovy cviky. Tato cvičení používají zejména sexuální herci. Díky nim lze zesílit výdrž, výstřik, koordinaci, robustnost a esteticky přitažlivý vzhled penisu. Na některé ze zmíněných faktorů skvěle poslouží pilulky Merlix Perfektum. Jedna tabletka před sexem zaručí ztvrdnutí a zpevnění penisu, oddálí ejakulaci a zvýší sexuální výdrž.

Co je Kegelovo cvičení?

Masážní cviky pro penis a jeho příznivé účinky zmíněné výše můžete praktikovat kdykoli během dne, nejlépe v klidu. Je třeba být trpělivý, protože výsledky nepřijdou ze dne na den, podobně jako je tomu s klasickým cvičením. Kegelova cvičení jsou po technické stránce velmi jednoduchá, ale mimořádně účinná. Jejich cílem je posílení svalstva, které prospívá močové i pohlavní soustavě. Primárním významem procvičování svalstva je dosažení jeho větší pevnosti. Pravidelné procvičování svalů zlepšuje jejich prokrvení a také krevní oběh v celé oblasti pánve a penisu. Zároveň může pevnější svalstvo zlepšit kontrolu nad erekcí a jejím udržením, tedy nad její výdrží. K provádění takových cviků je třeba pořídit si lubrikant, abyste předešli jakékoli bolesti či nepříjemnému pocitu.

Cvik 1: Jelqing

První cvik patří mezi nejběžnější formy cvičení mezi muži. Pomáhá při ztluštění penisu. Chcete-li ovlivnit velikost penisu, doporučuje se cvik provádět alespoň jednou denně. Pomáhá také při lepší erekci, která může prospět zdravému sexuálnímu životu. Cvik provedete tak, že položíte obě ruce na penis a jemně jím pohybujte shora dolů. Před samotnou erekcí zvažte jeho předehřátí.

Cvik 2: Natahování

Toto cvičení je podobné dojení krávy. Je to jedno z nejlepších cvičení, které může pomoci k rychlejším výsledkům. Jedná se o druh jelqingového cvičení, při kterém se však používá jen palec a ukazováček. Pomocí palce a ukazováčku posouvejte pokožku shora dolů. Cvik provádějte přibližně 20 minut. Dojde-li k erekci, nechte penis odpočinout a pokračujte zhruba po pěti minutách. Cvičení je vhodné opakovat každý den.

Cvik 3: Natáhnutí středové šlachy

Cvik se procvičuje s mírně tvrdým penisem nebo v klidovém stavu. V první části cviku penis uchopíte bříšky prstů za žalud a pokožku, jako byste jej měli v úmyslu vytahovat. Penis mírně odtáhnete směrem od těla, aniž byste cítili nepříjemný tah kůže penisu. Při tomto cviku natahujeme jeho šlachu a tkáň. Měli byste cítit vnitřní tlak až u kořene penisu. Druhá část cviku je založena na protitlaku. Penis opět uchopíte bříšky palců za žalud a předkožku. Penis držíte od sebe v pravém úhlu. Druhou ruku položíte na střed penisu a vytvoříte protitlak, čímž jej ohýbáte do oválného tvaru. Tento cvik je ideální pro zpevnění a prodloužení vnitřní šlachy penisu.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit