Zlepšete svůj sexuální život pomocí těchto 5 tipů na produktivitu

Kategorie: Vztahy

Produktivita je zvláštní, ale přidanou hodnotou do našich životů. Může ovlivnit denní, ale i týdenní plány plné pracovních povinností, přes které je obtížné si najít volný čas. Příliš mnoho práce dokáže narušit sexuální vztahy s partnerem, které mohou přetrvávat dlouhodobě. Jak na produktivitu? Vyzkoušejte následujících 10 tipů, které zaručí kvalitně strávený pracovní čas s vyhrazeným časem na sex a dokonce i předehru.

lepší produktivita, lepší sex

Vypněte si příchozí upozornění

Práce a osobní život by měly mít mezi sebou pomyslnou hranici, kterou lze překročit pouze v závažných případech. V pracovní době jsou vypnutá upozornění přínosem na zvýšenou produktivitu a soustředěnost, díky čemuž odvedete mnohem více práce, kterou byste si v opačném případě museli brát domů. Vypnout upozornění na sociální sítě a všechny jiné aplikace mimo práci dokážete v nastavení vašeho telefonu či v samotných aplikacích. Doma je vhodné si ztišit vyzvánění a všechny pracovní povinnosti nechat na místě pracoviště. Nerušeně si tak můžete užívat volný čas nebo strávit nikým a ničím nerušený sex s vaší polovičkou beze strachu z příchozího hovoru či pípnutí pracovního e-mailu.

Poslouchejte vaši oblíbenou hudbu

Hudba dokáže zlepšit soustředěnost či blokovat rozptýlení z okolního prostředí, čímž můžete nerušeně pracovat. Hudbu lze použít i v ložnici na stejný efekt, díky čemuž budete soustředěni v daný moment. Prostřednictvím opakování tohoto tipu bude hudba v ložnici či v bytě signalizovat vašemu mozku, že je čas na sex. Všímavost a přítomnost jsou osvědčeným způsobem, jak ze sexu získat více radosti a intimnějšího spojení a hudba je skvělý způsob, jak toho dosáhnout. Nedávný průzkum mezi 30 000 lidmi zjistil, že 67 % dotázaných má více sexu při poslechu hudby doma.

Ranní cvičení – blaho na začátek každého dne

Cvičení je skvělý způsob, jak rozjet den, zvýšit energii a nastartovat kreativitu. A co je lepší než rozcvička v podobě ranního sexu? Je zvykem mít sex jen večer. Pokud je i jen jeden z partnerů unavený, tato povinnost se často odkládá na druhou kolej. Samozřejmě, ráno je také řada důvodů k odložení sexu, ale s trochou sebekontroly je zábava a potěšení ranním sexem docela dobrou motivací.

Kopec povinností, a proto nestojí?

Libido se může snížit i v případě stresu, nadbytečného množství povinností či uspěchaného života. Jeho produkce je pomalejší, proto je obtížné přijít sexu na chuť v takových životních situacích. Občas je však třeba vypnout a naladit se na ty správné tóny. Psychika ovlivňuje erektilní funkci, kterou můžete podpořit tabletami Merlix Perfektum pro lepší sex. Pomohou s vyšší chutí na sex i s prodloužením styku či oddálením ejakulace. V případě, že chcete vypnout a vychutnat si vynikající sex, tyto tablety vám pomohou dostat se do stavu blaha.

Umlčte svého vnitřního perfekcionistu

Vnitřní kritika dokáže zabít kreativitu a představy při práci i sexu. I když vás perfekcionismus může vést k tomu, abyste byli lepší, může to být i přímá cesta k prokrastinaci. Chcete-li být v práci produktivní a efektivní, je třeba mít tuto vlastnost pod kontrolou. V ložnici je perfekcionismus čistý jed. Starost o to, jak vypadáte, jak zníte nebo o vaší sexuální výkonnosti, naprosto ničí požitek. Divácké sledování – kde se zaměřujete na sebe z pohledu třetí osoby a kritizujete vše, co děláte, namísto toho, abyste si užívali potěšení sebe a svého partnera – se znovu ukázalo, že stojí v cestě za orgasmem a snižuje celkovou spokojenost se sexem.

Je snadné vyzkoušet tipy na produktivitu, ať už v práci, nebo v posteli. I přes množství pracovních či osobních povinností můžete udělat z totálního chaosu organizovaný chaos, který může mít šťastný konec v podobě sexuální rutiny či neustálého množství libida. Je důležité se v životě plném stresu uvolnit, odvázat a nezapomínat na tuto povinnost každý den.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit