Masturbace muže

Kategorie: Zdraví a erekce

Správný sex by měl vyvrcholit orgasmem, i když tomu tak vždy nemusí být. Jen odbočíme a připomeneme, že by sex měl být v prvé řadě vyznáním lásky a ne jen vlastní uspokojení. Ale zase tak moc jsme neodbočili, protože jsou situace, kdy žena k uspokojení muže nemůže použít svůj největší poklad, svou mušličku.

Trocha anatomie

Penis (pyj, pohlavní úd) slouží k vylučovaní moči a k rozmnožovaní, skládá se z dříku (tělesa) a žaludu. Penis je potažen jemnou kůží, která se dá ze žaludu stáhnout, někomu se při erekci stáhne sama. Penis se při erotickém vzrušován plní krví a nastává erekce. Kůže a povrch penisu jsou prostoupeny mnoha nervovými zakončeními. Ta můžeme na partnerovi svým způsobem změřit, když jemnými dotyky budeme jedno místo po druhém vzrušovat a on nám může říkat, jak to cítí oproti jiným místům. Můžeme si tak vytvořit "mapu" partnerova penisu, která nám může pomoci při jeho obšťastňování.

Jak povzbudit erekci

Lidové pořekadlo říká, že ta, která ho nepostaví, že si ho nezaslouží, má pravdu jen zčásti. Jedním ze základů sexu, jak to platí i u žen, na sucho to není tak pěkné, někdy to ani nejde. Honem uchopit pyj a rukou na něm jezdit nahoru a dolu, není vždy správná metoda. Je to samozřejmě jiné u chlapce 18letého a 60níka. Prvnímu se "postaví", jen sáhne na ženu, druhý potřebuje trochu více času. Vše ale záleží na jiných okolnostech, které nebudeme rozpitvávat. Zkrátka, chceme-li mužovi udělat radost, čím více bude mít penisu na suchu, tím to bude méně příjemné. Nejsnáze si pomůžeme slinami. Nijak to nezveličujeme, ale sliníme si konce prstů, ale můžeme slinit i přímo. Neberte to jako nějakou neslušnost, sex je o kontaktu, takže i tak. Samozřejmě můžeme slinit přímo, když penis vezmeme mezi rty a do úst. Pokud se vám to zdá nepřípustné, či máte nějaký komplex, sliňte mu alespoň špičku. Uvidíte, že vám to partner vrátí.

Erekci můžeme pomoci krátkými stisky penisu a uvolnění, pozor ale, aby to partnera nebolelo. Pokud nechceme použít sliny a nepodařila se nám erekce, musíme si pomoci lubrigačním gelem nebo olejíčkem, nejdéle dětským, na který není nikdo alergický. Případně lze muže vzrušovat přes látku, třeba pyžama.

Penis obejmeme všemi prsty, nebo jen palcem a prostředníkem a pohybujeme rukou nahoru a dolu. Můžeme mu také stáhnout předkožku a hladit odhalený žalud, ale ten ne nikdy na sucho. Nejvíce vzrušivým místem bývá obvykle uzdička. To je místo na spodní části, kde se dolní okraje žaludu blíží ke špičce a k otvoru. Tady si můžeme naslinit jen konec ukazováčku a stačí třeba kmity 1 cm dlouhé.

Rady pro rychlejší ejakulaci

Nezkušené dívky a ženy se někdy diví, že se snaží, ale muž ejakulace nedosáhne. Občas to může být z jiných příčin, únava, nesoustředěnost apod., ale často za to může právě žena. Hlavní chybou je, že dává partnerovi najevo, že to dlouho trvá, že ji to nebaví a podobně. To je opravdu nejlepší, když mu raději dojde pro pivo.

Je si třeba uvědomit, že sex je vztah dvou lidí a když máme někoho rády, že jsme schopné pro něho něco udělat, i co by se nám právě moc nelíbí. Jednou budeme chtít od manžela, aby umyl nádobí, a on to udělá, protože vás má rád, a vůbec ho to bavit nebude.

Jako základ masturbace si řekněme, že vlastně vytváříme náhradní prostředí, jaké by měl pyj v pochvě. Tam je měkounko, teplo, vlhko. Pokud je žena chápavá, jen tohle by ji mělo stačit pro správnou masturbaci muže.

Proč muži masturbují

Téměř každý muž již od dětství někdy masturboval. Většina mužů dokonce masturbuje či onanuje celý život. Ale nechat si to udělat od partnerky, či ženy (někdy za úplatek), má zcela jinou atmosféru. Když má ale muž dostatek sexu, masturbaci nepotřebuje, ovšem žena, protože vždy nemůže souložit pro zdravotní problémy (měsíčky apod.), by se měla naučit, jak mužovi udělat radost ručně a ústy.

Muž masturbaci umí a velmi rychle dojde k ejakulaci, ale ženě to někdy trvá dlouho. Proto se pokusíme všeobecnými radami pomoci.

Jak na masturbaci

Metod vzrušování mužského pyje, i bez jakýchkoliv pomůcek, je mnoho. Hlavně to jsou ruce a pusa, a jako doplnění prsa, případně chodidla.

Ruce

Uchopíme pyj mezi palec a prostředníček jedné ruky, sjedeme od špičky dolů, můžeme ale jen třeba do poloviny, pokud je delší, a stáhneme tak předkožku ze žaludu. Můžeme pohybem vrátit předkožku na žalud, a tento pohyb opakujeme, ale nemusíme spěchat. Pomoci si můžeme přitlačením i dalších prstů k pyji. Variantou, možná vzrušivější, je narovnaný palec i ukazováček pravé ruky s mezerou, do které stiskneme pyj. Ukazováček je na spodní straně žaludu, tedy na uzdičce. Prostředníček ohneme tak, aby šlo bez problémů pyj masírovat bez vyklouznutí z prstů. Při tomto můžeme poměrně hodně tisknout prsty k sobě a přejíždění po uzdičce, i když přes předkožku, je velmi vzrušivé. Opět upozorňujeme, že to nejde na sucho.

Pyj v ústech

Orální (ústní) technika je pro muže velmi přitažlivá. Někteří ji povyšují nad samotnou soulož. Tady by si měla žena vynutit hygienu, tedy předem umytí. Nebudeme to dál rozebírat, ale nutit ženu k orálnímu sexu a mít na něm zbytky čehosi, je nehoráznost.

Pokud je pyj povislý, podržíme ho rukou a můžeme zkusit ho masírováním povzbudit. Stáhneme předkožku a vložíme žalud mezi rty. Můžeme ho posouvat ven a zasouvat dovnitř a napodobovat tak pohyb penisu v pochvě, ale můžeme mu jezdit jazykem po žaludu, hlavně po uzdičce. V ústech lze vytvořit i podtlak, což v děloze nejde, ale opatrně, aby to bylo příjemné.

Rady na závěr

Při masturbaci muže buďte hlavně trpěliví, žádné zbrklé pohyby, žádné rychlé střídání technik, zrychlování by mělo přijít až časem. Sledujte reakce partnera. Podle nich poznáte, zda se mu to skutečně líbí, a o to vám přeci jde, ne? Držte úd ve směru kolmém, ale větší zalomení může být také lepší. Není větší rozdíl, zda muž stojí, či leží, jen v sedě máme menší prostor.

Penis samotný vytváří trochu kapaliny (prostatická sekrece), která slouží k lepšímu prožitku. Je jí ale málo, musíme stále pomáhat. Blížící se ejakulaci poznáme podle napnutí žaludu, někdy vibrací, jednotlivé výstřiky cítíme i v rukách. Stiskneme-li penis, ovšem ne žalud, vyvoláme větší sílu orgasmu. Po orgasmu pokračujeme již velmi jemně až do úplného ochabnutí. Někdy se stane, že penis neochabne, a můžeme pokračovat do druhého kola. Jinak lze při masturbaci hladit okolí penisu, hlavně ne studenou rukou, jemně si hrát i s varlaty, případně jezdit prsty v rozkroku.

Žádný muž není stejný. Co měl rád jeden, druhý nemusí. Chce to, milé dámy, buď zkoušet nebo se zeptat. Komunikace při sexu je prospěšná pro oba.

Na úplný závěr se můžete s polibkem zeptat, jak se to partnerovi líbilo a jak by si to přál příště. Tak nenápadně zjistíte, jestli jste měly některé nedostatky. A příště budete ještě lepší.

Samotný prožitek lze zlepšit i přírodním doplňkem stravy MerliX, se kterým bude sex ještě lepší.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit