Co nikdy nejíst a nepít před sexem

Kategorie: Zdraví a erekce

Milování není pouze o sympatiích dvou lidí, ale také o tom, zda vůbec mají chuť na milování. Někdy ani u pánů neplatí staré pravidlo: "Když ti nestojí, žena se ti nehodí". Je to způsobeno něčím jiným, něčím, nad čím se my pánové ani často nezamýšlíme.

V tomto případě se jedná o špatnou stravu či nápoj, které jsme před setkáním s partnerem zkonzumovali či vypili. Nyní se spolu podíváme na pár nápojů a jídel, od kterých bychom měli před předpokládaným sexem upustit. Chcete-li naopak vědět které potraviny fungují opačně a zvyšují chuť na sex, přečtěte si náš článek s názvem Afrodiziaka.

Zakázané potraviny pred sexom

Kofein

Kdo by si nedal voňavou kávu po chutném obědě, s koláčem? Myslíme si, že této představě odolá jen málokdo. Lidé prostě milují vůni a chuť čerstvě zalité kávy, která byla nedávno umletá. Káva podporuje aktivitu a zabraňuje, abyste neusnuli. Ale všechno má své hranice. Když si denně dáte více než 5 káv (nebo méně káv v silnějších dávkách), určitě se kvalitní a dlouhé erekce nedočkáte. Kofein funguje ve velkých dávkách jako rušička erekce, a dokonce má podle nových zjištění blokovat tvorbu testosteronu, který tak potřebujete. Co to pro Vás tedy znamená? Káva ano, ale pouze tehdy, když jste přes den nevypili téměř celou termosku kávy.

Mastná a těžká jídla

Chutný smažený sýr, hranolky a ještě k tomu spousta tatarské. Sbíhají se vám už choutky? Dejte raději ruce pryč od takového jídla, protože sladkého vyvrcholení jen tak lehce nedosáhnete. A možná ani nedostanete pořádné erekci. Tuk působí nesmírně rušivě na Váš sexuální život, zamyslete se nad tím předtím, než si objednáte večeři. Zkuste raději něco lehčího a o to bude váš sex lepší.

Alkohol

Jedna sklenička Vás dostane na tu správnou notu, avšak když to přeženete, pochybujeme, že se budete milovat. Spíše padnete do postele jako kámen a usnete. Alkohol nejen, že blokuje racionální přemýšlení, ale také blokuje přívod krve do penisu, čímž nenastane ztopoření a prakticky nepocítíte žádné vyvrcholení. Sex ztrácí své kouzlo. Takže si raději dejte pouze jeden pohárek jako náladovku a hlavně to nepřežeňte.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit