Slabá erekce

Je dostatečně silná? Proč to tak celkem nefunguje? Jak si ji vylepšit? Otázek kolem erekce a její kvality je vždy velké množství a nikdy jich neubývá. Právě naopak, stále víc mužů, a dokonce mladých chlapců trápí problémy s erekcí. Ale není se čemu divit. Stres v práci, špatná životospráva, minimum pohybu a další faktory ovlivňují erekci a její kvalitu. Prostřednictvím článků v této kategorii vám chceme pomoci a poradit v otázkách, na které hledáte odpovědi. Na začátku vysvětlujeme, jak vlastně erekce funguje, protože jde o důležitou otázku při poznávání vlastního těla a jeho chápání. Také tam najdete i základní fakta, která byste o erekci měli vědět. Dočtete se tu o psychických problémech, které mohou mít vliv na váš sexuální život. Dáme vám několik rad a tipů, které by mohly zlepšit kvalitu vaší erekce. Dva samostatné články se věnují přírodním afrodiziakům, která vám mnohokrát leží doma v kuchyni a ani nevíte o tom, jaký mají pozitivní vliv na intimní život. Dočtete se také o zajímavých účincích tzv. španělských mušek, které se používají jako afrodiziakum při milování. Také i o potravinách a nápojích, které není vhodné konzumovat před pohlavním stykem. Věděli jste, že testosteron je také nápomocný při sexuálních aktivitách a celkově přidává chuť do života? Kde a jak ho získat, si přečtete také v této kategorii. Samostatný článek věnujeme asi nejcitlivějšímu tématu pro muže a to je impotence. Dozvíte se, co ji způsobuje, proč vzniká a jak s ní úspěšně zatočit. Přejeme příjemné čtení.

10
červen
2018

Sexuolog

Kategorie: Zdraví a erekce

Mezi partnery může dojít k situacím, kdy budou muset vyhledat odbornou pomoc a navštívit sexuologa. Stává se to zejména v době, kdy se dvojice snaží zplodit dítě nebo když má muž problémy s erekcí. Náplní práce sexuologa je diagnostika a léčení sexuálních poruch mužů a žen. Individuálně komunikuje s pacienty a analyzuje povahu jejich problému. Diagnostikuje sexuální poruchy, které se podle závažnosti řeší také s psychiatrem, protože mnohé z problémů mají psychické pozadí. Po zohlednění všech aspektů navrhuje a doporučuje vhodnou léčbu.
Chci vědět více
25
březen
2018

Deprese a erekce

Kategorie: Zdraví a erekce

Psychická pohoda a spokojený sexuální život jdou spolu ruku v ruce. Všichni to známe, že pokud procházíme stresujícím obdobím nebo náš život zasáhne smutná událost, sexuální apetit rapidně klesá. Psychické nepohodlí však může přerůst až do deprese. Tato psychická choroba patří mezi nejrozšířenější onemocnění 21. století a má obrovský vliv na partnerský život. Jak s ní v posteli bojovat? A co na ni zabírá?
Chci vědět více
18
březen
2018

To nejlepší pro vaši erekci

Kategorie: Zdraví a erekce

Erekce je slovo, které asi moc často nepoužíváme, protože je latinské, česky se spíš říká, že se postaví, ale to je jen slovíčkaření. Nyní k praxi. Většině mladých mužů se penis postaví několikrát za den, ráno, když se vstává, jinak když vidí pěknou ženu, když si vzpomene na nějaký pěkný erotický zážitek či vjem a podobně. V takových případech se o nějakých problémech příliš nepřemýšlí.
Chci vědět více
03
březen
2018

Jak na delší výdrž při sexu

Kategorie: Zdraví a erekce

Pokud si položíme otázku, jak na delší výdrž při sexu, máme dvě možnosti. Buď jsme ženou nebo mužem. Asi vás to rozdělení nepřekvapilo, ale je zajímavé, že se moc nehovoří o výdrži žen. Ale i to může být problém, i když asi méně katastrofický než u mužů.
Chci vědět více
03
březen
2018

Jak funguje erekce

Kategorie: Zdraví a erekce

Erekce, tedy ztopoření mužského penisu, je jeden z předpokladů, že žena dojde početí. Objem penisu se zvětší a ztvrdne, takže je penis připravený vniknout do ženské pochvy, kde dojde k výstřiku semene, tedy ejakulaci. Při možnosti, že alespoň jedna spermie pronikne do vajíčka, je žena oplodněná. Pak nastane vývoj embrya a po devíti měsících se narodí dítě. Tak nám to vlastně nařizuje matka příroda, aby nedošlo k vymření lidského rodu. Obdobně dochází k reprodukci i u většiny savců, ale přesto máme jednu výjimku a tou je orgasmus a potěšení ze sexu.
Chci vědět více
09
leden
2017

Co nikdy nejíst a nepít před sexem

Kategorie: Zdraví a erekce

Milování není pouze o sympatiích dvou lidí, ale také o tom, zda vůbec mají chuť na milování. Někdy ani u pánů neplatí staré pravidlo – když ti nestojí, žena se ti nehodí. Je to způsobeno něčím jiným, něčím, nad čím se my pánové ani často nezamýšlíme.

Chci vědět více
Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit