Proč muži neradi mluví jako první s neznámými ženami

Kategorie: Jak na ženu

Muž byl a vždy bude alfa samcem, který si jde za svým cílem. Nicméně stávají se situace, kdy uvidí krásnou ženu, ale neřekne jí ani slovo. Děje se to častěji, než byste čekali, ale nemluvíme o takových chvilkách, kdy utíkáte na pracovní poradu či za autobusem a usmívá se na vás milá krásná blondýnka na zastávce. Hovoříme nyní o situaci, kdy máte čas, uvidíte krásnou ženu, ale raději postojíte a sníte, jak byste něco udělali.

Záleží i na naší povaze

Ne každý z nás je lovcem. Někteří tu hezkou dívku osloví, jiní sklopí hlavu a projdou kolem. Muž, který měl za sebou mnoho vztahů a je vyrovnaný, pravděpodobně dívku osloví. I když... naráží na možnost, že dívka se otočí zády a odejde. Muži neradi riskují, nereagují emocionálně.

Zlatokopka, či hodná holka?

V hlavě máme zakódováno, že když uvidíme dívku, která je dokonale oblečená, její tvář se podobá andělu a ten její úsměv. Pak se nám mysl zastaví a řekneme si – zlatokopka. Často tomu tak bohužel bývá. Pěkné, upravené a milé dívky mohou mít spoustu mužů, ale pánové, myslete na to, že i vy máte šanci a stojí to za to. Nemusíte jí nabídnout drahé hodinky, luxusní dovolenou, auto nebo šperky. Oslňte ji svou osobností, charismatem a humorem.

Neradi komunikujeme

Svatá pravda – muži neradi povídají prázdné řečičky, raději si jdou za cílem, který naplní. Někdy je však tak těžké tahat z nás slova, že to vypadá až tak, jako kdybychom neuměli mluvit. Ve specifických případech dokonce koktáme (děje se to hlavně při extrémně krásných ženách). Obavy ze zklamání a reakce slečny. Důvěřujte si a projevte své kvality a pozitivní stránky.

Strach z odmítnutí

Nejhorší pocit ze všech, když vám objekt touhy řekne, že nemá zájem, a odejde. Netřeba však zapomínat, jste přece lovci, ne kořist, bojujte o ženu snů.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit