Jak ji zaručeně dostat do postele

Kategorie: Jak na ženu

Každý muž chce nebo má snahu popadnout pár triků, díky nimž dosáhne nejen srdce žen, ale i jejich zájem skočit s ním do postele. Dnes vám proto přinášíme pár zaručených tipů, díky kterým určitě získáte každou ženu či slečnu svých snů.

Co na ženy platí

Vždy ji pochvalte

Ať chceme, nebo ne, ženy mají rády lichotky ohledně svého vzhledu, jaký mají parfém, vlasy, make up, oblečení a celkovou vizáž. Mužům to přijde možná trochu přitažené za vlasy, ale neměli by se tomu bránit a zatracovat tyto lichotky. Vždyť ženy to milují a potřebují pozornost. Pokud jim věnujete svou dostatečnou pozorností obdiv, jsou vám více otevřené a důvěřují vám. Pak to už jde hladce a ne nadarmo naše babičky říkaly, že když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.

Víno udělá své

Sklenka červeného vína není jen dobrá, prospěšná a účinná na červené krvinky, ale i na ženy! Je to ověřené a prokázané, že již po jedné skleničce je žena více otevřená, milá a přátelská, a dokonce více vypráví. Nemluvě o tom, že je poddajná a přístupnější než za běžných okolností a Vy ji tedy lépe a určitě i snadněji sbalíte.

Mluvte, aby vám věřila

Řekněte jí něco o sobě, o svém dětství, zálibách, zaměstnání a vzbudíte tak pocit, že máte zájem o něco víc než jen o rychlý vztah plný sexu. Chovejte se přirozeně, jako kdybyste ji znali nesmírně dlouho a byli jejím kamarádem, zaručeně to zabírá.

Sex na prvním rande určitě ne

Ať je to už planá věta, nebo pravda, vždy to zabere, protože pokud vás žena dostane do postele dříve než vy ji, bude se cítit výjimečně.

Milý dárek nic nepokazí

Ženy milují zdvořilé muže, dejte jí třeba na prvním rande jednu červenou růži a polibte ji na tvář při odchodu. Příště to už bude plné chemie, to nám věřte.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit