Jak sbalit dívku – pro začátečníky

Kategorie: Jak na ženu

Sbalit dívku. To není pouze usmívání se na zastávce na milou slečnu nebo dopisování si přes internet a pocit, že jste hned mistr v seznamování s dívkami a virtuální Cassanova. Opak je pravdou.

Randění je velmi široké a rozebírané téma, o kterém kolují fámy nejen na ulici, v televizi či časopisech. Propírat je jako špinavé prádlo i online, prakticky od začátku internetu. Existuje mnoho portálů, kde si muži dávají zaručené rady, co na ženy zabírá a co zase ne. Obecně bychom ale tyto rady mohli shrnout do pár takových, které zaručeně zabírají, neboť jsou založeny na logice a chování žen. Chcete-li vědět, jak sbalit děvče, a nemáte ani nejmenší tušení, jak na to, je dobré naučit se alespoň nějaké základy balení nebo slušného oslovení dívky.

Základní rady, jak sbalit Vaši vysněnou dívku

Buďte milý

Žádná žena zaručeně netouží a nechce, aby kolem ní pobíhal chlapík, který má ego velké jako zeměkoule. Žena potřebuje někoho, koho bude mít ráda, on bude mít rád ji a budou spolu šťastní. Možná to zní trochu dětinsky, romanticky nebo až naivně, ale ženy mají vážně takové potřeby a požadavky. Dejte jim je!

Žádné vulgarismy

Není vůbec zajímavé a už vůbec ne přitažlivé, když nosíte kalhoty tak, že je vám vidět celý zadek, a mluvíte nepěkně a vulgárně. Ženu tak pouze urážíte a projevujete svou nízkou úroveň. Žádná slečna nemá ráda nekultivovaná prasata, která se neumí chovat, žena potřebuje oporu a ne strašáka. Nadávky a agrese nejsou cestou, jak sbalit dívku. Lze tak sbalit nějakou podnapilou chuděru, ale na dlouhodobý vztah to určitě nebude.

Dárky

Pořiďte jí malého medvídka, červenou růži nebo jinou maličkost na prvním rande. Uvidíte, jak Vás bude mít ráda. Dejte jí najevo, že ji máte rádi a ona Vám dá na oplátku zase to, po čem toužíte Vy.

Držíme palce!

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit