Jak sbalit ženu snů

Kategorie: Jak na ženu

Dostat vysněnou dámu tam, kde ji chceme mít, je někdy těžší, než si myslíte. Ženy jsou vznětlivé, náladové, jejich cíle se mění jako počasí a někdy najít s nimi stejný termín a jít s nimi na kávu je prakticky zázrakem. Jak ale dosáhneme, že dostaneme a vůbec najdeme ženu, po které tolik toužíme? Možná se to bude zdát na úvod nesmírně jednoduché, ale je třeba se setkávat s několika ženami. Jen tak uvidíte, která se k vám hodí.

Ideální žena, kdo to vůbec je?

Nejlepší je vybírat si ženu na stejné intelektuální úrovni, může být ale mladší, ale hlavně dbejte na to, aby byla vyzrálá. Pokud to bude mladá dívka, máte tu problém s tím, že bude více běhat s kamarády po diskotékách než trávit čas s vámi. Často budete narážet na nelogické hádky, hašteření a podezřívání z její strany. Proto je lepší si raději najít někoho mladšího, ale vyrovnaného, ​​přátelského, se stejnými zálibami, jaké máte vy. Řekněme si to takhle: vy milujete hory a ona ne? Jak to bude vypadat v realitě. Budete se jí muset přizpůsobovat, dívka bude rozzlobená, že musí jít s vámi někam, kam nechce, nebo najdete kompromis. Když se chcete tomuto vyhnout, poohlédněte se raději po dívkách, které mají stejné záliby a hobby jako vy. Nebo alespoň jsou přizpůsobivé a tolerantní.

A když se na to podíváte z mužské stránky, partnerka musí být dobrá i v posteli a nesmí žárlit. Pěkná pipka je vám na nic, když neumí nic jiného než podvádět, dívat se do zrcadla a obrblat vše, na co narazí. Stačí i průměrně hezké děvče, které ví, co chce, nežárlí, toleruje Vaše kamarádky a má rádo sex. Dívka, která nemá ráda sex, znamená pro vás neukojitelné choutky, které pravděpodobně budete chtít uspokojit u někoho jiného.

Abyste dostali ženu snů, musíte si promyslet, jaká by měla být povahově, pohledově a samozřejmě, jaká by být neměla. Následně vyrazíte někam ven a rozhlédnete se po takových ženách. Když to nezabere, zkuste internet. Online jsou tisíce single žen, které čekají na zprávu od pánů.

Žena snů po vašem boku znamená šťastný a klidný život. Ubručená a věčně nespokojená žena znamená konec všeho dobrého v mužském životě. Co si ale vyberete vy? Průměr či ideál? Určitě ideál, proto se podívejme na pár tipů, které na ženy zaručení zapůsobí.

Sebevědomí u mužů na prvním místě

Žena je stvoření od přírody jemné, přátelské a potřebuje ochranu, proto podvědomě hledá muže, který se umí o ni postarat, pomoci a později si bez problémů mohou spolu založit rodinu. To však neznamená, že každá slintá po chlapíkovi v Bentley s hodinkami za 100 tisíc. Jde tu hlavně o vyzařování sebevědomí, které je vidět na obličeji, držení těla a také při rozhovoru. Pokud odbíháte pohledem nebo se vám při rozhovoru třese hlas, nedáváte tím právě najevo své budoucí partnerce, že jste sebevědomí. Na druhou stranu, ženy nesnášejí nafoukance. Na prvním rande prosím vás nemluvte jen o sobě, dejte prostor povyprávět se i slečně na druhé straně stolu.

Smysl pro humor

Nečekejte, že moderní žena bude doma za hrncem, pokud Vy se bavíte venku. Ženy potřebují smích, zábavu a humor, který je inteligentně vtipný a neuráží ostatní. Nic není lepší, než když znáte milé vtipy, které umí zlepšit jakoukoli špatnou náladu a atmosféru. Neříkejte před nimi žádné perverzní vtipy, to žádná ze žen poslouchat nechce.

Podpora a bezpečnost

Dejte jí vědět, že i v těch nejhorších dobách jste tu pro ni jako opora, která vždycky pomůže. Nic není lepšího, než když vám žena tak věří, že vám řekne vše, co ji tíží či bolí. Neberte to jako babské řečičky, když vám dá žena dostatečnou důvěru a řekne vám všechno. Tím pádem máte náznak, že z Vás bude něco víc než jen přátelé.

Neočekávané dárky

Ženy milují dárky. Nic není pro ně krásnějšího, než když dostanou něco neočekávaně. Stačí maličkost či pěkné slovo od partnera. Nezapomínejte na to! Malá pozornost na prvním rande by měla být samozřejmostí.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit