Co vůbec ty ženy chtějí

Kategorie: Jak na ženu

Správný muž ví jedno. Nikdo pořádně neví, jak ženy přemýšlejí, a proto je těžké jim dát to, co chtějí. Pochopíte-li první větu tohoto článku, jste vykoupen, protože se nebudete trápit nad tím, že Vaše milovaná partnerka není uspokojena, protože Vaše máma/kamarádka/sestra řekla, že ženy mají rády to či ono. Pokud se nebudete trápit, budete lépe přemýšlet, a tak uspokojíte svou partnerku více.

Záhadná ženská logika

Pojďme se společně zamyslet nad ženskou logikou. Jako příklad si uveďme takovou večeři, když je u Vás doma na návštěvě. Otázka - co si dáš? Odpověď – je mi to jedno, nevím... Pak jí vyjmenujete 10 000 věcí, co by to „já nevím“ mohlo být a ona na všechno řekne NE/NEVÍM. Jaká je to logika, když řekne "Je mi to jedno" a pak jí něco strčíte pod nos a odmítne to? Odpověď muže je jednoduchá. To je ženská logika, která se nedá pochopit. A tomuto je tak prakticky non stop, ať už při sexu, nebo každé ráno při oblékání. Nebudeme si nyní utahovat z našich jemnějších poloviček a raději si řekneme postupně obecná pravidla, kterými naše drahé ženy/přítelkyně/manželky konečně uspokojíme jednou provždy.

Pokud má špatný den, nemluvit na ni

Ach, kolik dní je takových, kdy se probudí a hned je svět černý, viďte? Nemluvě o jejích dnech, nepodařených pracovních záležitostech nebo během nemoci. Zde můžeme hovořit o jednom pravidle, které je nad zlato. Pokud má špatný den, ticho a nemluvit! Na první pohled hloupost, ale ženy jsou takové, potřebují klid, pokud se jim nedaří. Obměnit to můžete jen tak, že jí řeknete, že ji chápete, a obejmete ji. Nic jiného nezkoušet, skončilo by to nepěknou hádkou. Jak zjistíte, že má špatný den? Jednoduše! Položíte jí otázku "Jak se máš?". A když je odpověď "NEVÍM", víte, která hodina odbila…

I když vypadá v těch šatech otřesně, nekritizovat, pouze chválit

Jen zkuste své drahé říci, že v těch večerních šatech, v nichž přišla na večeři, vypadá jako prasátko. Zažijete peklo na zemi. I když je to pravda a její faldíky nepěkně trčí přes ramínka a zip je tak napnutý, že každou chvíli exploduje, nikdy jí neříkejte, že je tlustá! Sex až za měsíc, nemluvě o konci praní, vaření či masáže nohou při TV! Ženy jsou extrémně urážlivé, i když to tak na první pohled nevypadá. Nepokazte to.

Nehádejte se, i tak to nemá smysl

Hádka se ženou je nekonečný příběh a skoro nikdy nedosáhnete svého. Někdy se dámy hádají pouze proto, aby se uklidnily. Opět ženský nesmysl, ale je to tak. Pokud opět bude mít chuť se hádat, usmějte se, zeptejte se jí přímo do očí, co ji trápí, a raději si promluvte. Hlavně se nenechte nikdy vytočit!

Vždy chce vypadat super, i když je to nevhodné

Ženy byly vždy klenotem ve vztahu, vždyť jistě jste již zahlédli párek, kde krásná mladá slečinka byla spolu se starším pánem, který ji měl jako ozdobu do svého luxusního vozu. Ženy chtějí jednoduše vypadat dokonale, upraveně a krásně za každých okolností. Někdy ale nepřemýšlejí. Stalo se vám například, že jste plánovali výlet do lesa/hor a vaše drahá si obula tak vysoké boty, že v nich sotva zvedala nohy? Pokud ano, nezoufejte, je to normální.

Vždy ji na vše upozorněte předem

Nenávidí překvapení, i když budou tvrdit opak. Nesnášejí ty mužské neplánované výlety, nápady a rychlé změny. Jednoduše řečeno, ženy potřebují mít stanovený plán předem a co do něj vnikne nečekaně, považují za konec světa.

Podivné diety a stravování

Kdo by to neznal, jeden den hladoví a druhý den tlačí do sebe sladkosti, kolu a mastná jídla. My muži kroutíme nad těmito výmysly hlavou, ženy to tak ale neberou. Bohužel. Správný chlap navede ženu na správnou cestu, nesprávný jí dovolí, aby se takto ničila dále.

To, že to řekla, neznamená, že je to pravda

Opět absurdnost, ale je to tak. Je mnoho žen, které prostě slib neberou vůbec vážně. Nemluvě o tom, když jí ho připomeneme. Často ho budou pořádně zatloukat. Nenechte to tak, lhářka a žena, které se nedá důvěřovat, je noční můrou.

Pokud se fintí, podvádí

Podivné chování, fintění se a nakupování spodního prádla neznačí nic dobrého. Pokud je to i s kombinací hladovění a malování se denně před zrcadlem, neznačí to nic dobrého. Takové chování je třeba sledovat, a pokud nepřestane ani po upozornění, raději se s ní rozejděte. Ušetříte si tak čas, peníze, ale i svou mužskou hrdost.

Sex, i když na první pohled ho nechce

Každá potřebuje být uspokojena, i když se na první pohled může tomu bránit. Ty nesmysly, jako "bolí mě hlava, nemám náladu", nechte úplně stranou. Nikam to nevede. Dámě raději kupte milé překvapení, vínko a sexy prádlo. Okořeňte to milým úsměvem, objetím a ženu máte v posteli zcela lehounce.

Každá chce dárky, i když tvrdí opak

Nevěřte jí, když řekne, že nechce nic! Je to pouze slovní spojení, kterým se snaží ukázat, že vás chce, ale nechce jen dárky, abyste ji nebrali za nějakou levnou dámu či zlatokopku, kterou si koupíte řetízkem či botami. Vysvětlete jí, že ji milujete takovou, jaká je, a dárky jsou proto, že jí chcete ukázat, že vám na ní záleží a chcete ji mít stále u sebe.

Diskuze

Jan

28. 04. 2018

A ted to vsechno udelejte a zjistíte, že vlastne chtejí i tak opak: D

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit