Jak nejlépe uspokojit ženu

Kategorie: Jak na ženu

Znáte ten vtip, jak nejlépe uspokojit ženu? Norkovým kožichem, miliónem na vkladní knížce a bourákem pod oknem. Je zajímavé, že nadbytek pozemských statků mnohdy nestačí na to, aby byla spokojená i v posteli.

I ten, koho nezajímá život skutečných nebo umělých hvězd, ví, že se většina z nich se neustále rozchází, rozvádí a zase vdává a žení, znova schází atd. A to mají peněz jako šlupek. Takže to v penězích asi nebude, že? Ale z tradice víme, že se z některé chudé posluhovačky se provdáním za bohatého šlechtice stala vzorná ženuška. Jenže časy červené knihovny jsou dávno pryč a dnes je možná větší počet žen než mužů, které se cítí být naprostou samostatnou osobností a chtějí nejen rovnoprávnost podle zákona, ale i něco navíc. A tím navíc je samozřejmě rovnocennost i v sexu.

Dostat však ženu "do varu", tedy do stavu, kdy je schopná prožít orgasmus a také ho za určitých okolností dosáhnout, může být pro muže někdy dost náročné. Na pohanu mužů lze říci, že mnohý u nich sice obstojně začne, ale skončí někde na půli cesty a žena je bez vyvrcholení.

Jak ženy rozdělit podle vzrušivosti

Jako první bychom si měli ženy rozdělit do několika skupin podle jejich vzrušivosti. Když odečteme ty, pro které je sex finančním zdrojem, jsou to ženy hodně, středně, málo a vůbec vzrušivé. Toto rozdělení však stejně neplatí stoprocentně, protože podle "Einsteinova výzkumu" jsou i v tomhle ženy relativní. Změny nastávají zejména podle počasí, únavy, nálady, ovulace, věku a konečně i podle partnera.

Předpředehra

Určitě se nebudeme mnoha ženám divit, když říkají, že pěkná předehra se jim libí víc, než samotná soulož. Předehra není pouze těch pár minut před samotným aktem soulože, ale může začít tak, že při ranním probuzení ženě řekneme: "Dobré jitro, miláčku!" Dáme ji pusu za ouško, a ještě přikryjeme dekou před odchodem do práce. Z práce ji pošleme alespoň tři SMS, že ji máme rádi a těšíme se na ni. Po cestě z práce ji koupíme třeba jen malou kytičku, bonboniéru a s úsměvem radostně přijdeme domů. Po večeři si sedneme na chvíli k televizi, nejlépe u zamilovaného seriálu. Popovídáme si o blížící se dovolené nebo o stavbě rodinné vily a můžeme si dát i skleničku něčeho dobrého. Následně můžeme jít s klidem pod sprchu a do postýlky. Myslíme si, že z předešlých asi osmi bodů, když muž splní alespoň tři, bude žena spokojená. To je vhodná příležitost, jak začít se samotnou předehrou.

Zatím jsme si popisovali život životních partnerů, ale často se stává, že k sexu má dojít i u těch, kteří spolu nežijí, a dokonce se vidí i poprvé. Pak by měly přijít na řadu jiné věci. Na ženu, se kterou se chce muž milovat, by pak muž měl s taktikou hodnou její povahy a vzhledu. Ženu z "vyšší společnosti", nebo která se tak tváří, oslníme sebejistým vystupováním, pěkným autem, světa znalstvím, naditou peněženkou, ale mnohé z toho můžeme, jako žena, jen hrát. Nesmíme to ale přehánět, protože tak bychom měli úspěch u žen, které tomu nerozumí a hledí jen na vlastní prospěch. I u náhodného milování by muži měli myslet na zadní kolečka a nenechat se oslnit zmalovaným obličejem a úzkou prdelkou. Na opačné straně jsou ženy žijící někde na hraně mezi bídou a nouzí, které tomu již navíc propadly a nestarají se ani o svůj zevnějšek. Těm stačí málo, ukázat svaly a zaplatit jim panáka.

Předehra

Posledním krokem před vlastní předehrou by měla být koupel nebo alespoň sprcha. Někomu se to může zdát zbytečností a jsou také situace, kdy to ani není možné, ale voňavá a hedvábná kůže láká k pohlazení určitě více. Nyní jsme u toho hlazení, hlavně pokud možno nespěchat. Hlava, krk, ramena, pak můžeme jemně na prsa. Bradavky ale až na konec. Následně můžeme pokračovat s hlazením a líbáním bříška, podbřišku, stehen a kolínek. Některé ženy si libují při hlazení a masírování chodidel a prstů na nohách. Pak najednou jedeme dlaněmi po jejich stehnech a cítíme v oblasti třísel, jak se žena chvěje. Teď právě touží, abychom ji rukou či jazykem zamířili i mezi stehna do rozkroku. Teď víme, že jsme to neuspěchali, že je ten správný čas. Prsty ji rozevřeme mušličku a jazykem ji přejedeme odspodu nahoru. Pokud je některá žena správně naladěná, dosáhne tehdy prvního orgasmu.

Splynutí těl

Knihy a celkově veškerá literatura o technice sexu by zabrala větší knihovnu. Jenže většina lidí si myslí, že v tomhle směru snědla všechnu moudrost světa, aniž by z toho přečetla alespoň jednu řádku. Takže ani my nemůžeme přijít s něčím naprosto novým, protože to, že tyto řádky čtete, jistě patříte k těm, kteří jste si toho o sexu mnohé již přečetli. Když to proto krátce shrneme, abychom se dobrali k tomu, jak ženu nejlépe uspokojit, je třeba vyjít z její mysli. Tady by muži měli zapomenout, že jsou vládci lidstva, ale myslet na to, že je partnerka jejich královna a oni její sluhové. Jak se nesnesou dva kohouti na jednom smetišti, tak se nesnesou dva vládci v jedné posteli. Tím samozřejmě nemyslíme, že by se měl sex odvíjet jen podle jedné taktovky, ale měli bychom nacházet společnou řeč. Protože u mužů se předpokládá, že dojdou orgasmu vždy, milování by mělo trvat tak dlouho, aby k němu dospěla i žena, a to i za cenu, že muž se trochu poddá, že oddálí svoji ejakulaci či po se ní bude věnovat partnerce tak dlouho, jak je potřeba. To je tak dlouho, až dosáhne i ona uspokojení. Je sice pravda, že to vždy nemusí být mokrá postel, ale jen spokojené oddychnutí: "Stačí miláčku, zbytek si nech na příště!"

Ženu může muž lépe uspokojit i tak, pokud udělá něco pro své intimní zdraví, to lze skvěle podpořit přírodním doplňkem stravy MerliX.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit